Flexi Vario


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
το είδα το παραπάνω λινκ, έκανα έντιτ στο προηγούμενο σχόλιό μου! :)

Δε θα με ξανακράξουν! Θα πάρω το καινούριο μου φλέξι και δε θα μου φύγει ξανά οδηγός από τα χέρια :D :p (εντάξει, σίγουρα θα μου φύγει ξανά, αλλά ελπίζω να είμαι μόνη μου και να μη χρειαστεί να τους το πω λολ )
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kαλά γιατί σου φεύγουν τα απλά λουριά απ' τα χέρια κουλί είσαι;
Αχαχαχαααα συγνώμη δεν άντεξα!!!
Ξέρω ξέρω τρομερή η συνδρομή μου στο θέμα αλλά δεν έχω φλέξυ καρδιά μου και ούτε και άποψη!
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ρε συ Μυρτώ, δε ξέρω... Εκεί που περπατάμε αμέριμνοι/αμέριμνες, κάνει ένα ελαφρύ τράβηγμα, δεν είμαι και εγώ 100% συγκεντρωμένη και τσουπ... πάει ο οδηγός :D

Κουλή δε λες τίποτα... Πολλές φορές έχει γίνει... Έχω συνηθίσει να κρατάω βάρος στο χέρι μου και όταν έχω το απλό λουρί, μου φεύγουν!!
Συνήθως νύχτα γίνεται, που έχει ησυχία και δεν είμαι τόσο αλέρτ για άλλα σκυλιά ή και ανθρώπους που μπορεί να φοβούνται ή ή ή...

Με το φλέξι, ποτέ δε μου έχει φύγει σκυλί!

Ευτυχώς τα βλαμμένα μου δεν απομακρύνονται πολύ και τα πιάνω εύκολα μετά :D :p
 
  • Like
Reactions: reinmeister2




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
........ ξερεις, τα λουρια στην ακρη εχουν θηλια...
περνα την στον καρπο σου και φερτο αλλη μια βολτα γυρω απο τον καρπο :p

ετσι...και να δουμε μετα αγγελια "αναζητειται χερι με λουρι και σκυλο στην ακρη του...την μερα της εξαφανισης φορουσε λευκο κοντο μανικι και ειχε γαλλικο μανικιουρ...διδεται αμοιβη":LOL:
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κοροϊδεύετε ρε :p

@kasi δε βολεύομαι έτσι.. είναι που είναι 1 μέτρο ο οδηγός, τον κάνω 50 εκατοστά και άντε να βρει μέρος να κατουρήσει ο κοντός!
Αφήκετέ με στην κουλαμάρα μου, την έρμη!! Είμαι φλεξικιά λέμε :D

Υ.γ. Αν βρεθεί τέτοια αγγελία, σίγουρα δε θα είμαι εγώ.. Άκου εκεί γαλλικό μανικιούρ :p χαχαχα :ROFLMAO::LOL::eek:
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Τα δύο σκυλιά δε με ενοχλούν στο να κάνω μανικιούρ.. Τα δίδυμα που προσέχω με απασχολεί μη γρατζουνίσω άθελα μου! Άρα, κομμένα σύριζα και τελείωσα με την περιποίηση των χεριών μουχαχαχαχαχα :giggle:
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Η αληθεια ειναι γαλλικο μανικιουρ και 2 σκυλια δεν πανε μαζι, αλλα καλη προσπαθεια @reinmeister2 :ROFLMAO:(y)

ενα ηξερα και αυτο ειπα...δεν πολυνογαω γω απο αυτα...τα δικα μου νυχια εχουν μονιμα πενθος απο τα γρασα...:LOL:
 
  • Like
Reactions: kasi and Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Για να είμαστε πάλι ον τόπικ, παρήγγειλα το vario και μέσα στη βδομάδα θα έρθει στην εξωτική Αλεξανδρούπολη!! Ανυπομονώ να το πάρω, είναι η αλήθεια! (Το μόνο αξεσουάρ που θα με βόλευε ίσως είναι ο διπλός ιμάντας που έχει για να βγάζει 2 σκυλιά μαζί ταυτόχρονα, αλλά είναι μέχρι μάξιμουμ 5 κιλά το κάθε σκυλί).

Απέρριψα το giant, λόγω του οτι έχει διπλάσιο βάρος από το τωρινό μας φλέξι. Λογικά στα 500 γρ θα είναι οκ για το χέρι μου και για να την κοπανάω καμία καλή στα καπούλια αν κάνει λαλακίες στο δρόμο :p
 
  • Like
Reactions: reinmeister2






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Θα το ψάξω Μαρία, για να είναι πιο εύκολο για τους γονείς μου όταν τα βγάζουν έξω. Ο μόνος μου ενδοιασμός είναι για το αν θα μπαίνει η Νεφέλη μπροστά από τον Αζορ όταν θα θέλει αυτός να κατουρησει. Με τους δύο οδηγούς, τα χωρίζω ένα σε κάθε χέρι και γλιτωνω τα παρατράγουδα.. Με το διπλό δε ξέρω πως θα γίνεται η δουλειά...
 






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Έφτασε η μέραααα!!!! Το απόγευμα φτάνει το νέο μας φλέξι!!

Το περιμένω πως και πως, μιας και την Κυριακή το απόγευμα το παλιό μας, τα έφτυσε τελείως.
Ο μηχανισμός χάλασε και 5 μέτρα ιμάντας έμεινε απέξω... 2 μέρες τώρα τη βγάζω μόνο με τον απλό οδηγό, αν και όχι μεγάλες βόλτες, μιας που χάλασε και το γόνατό μου επίσης.

Τι να πω.. Το φτύσιμο και οι μούντζες πέφτουν βροχή τώρα τελευταία! :unsure:(n)
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Είναι πολύ στιβαρά τα άτιμα τα Flexi πλέον! Αφού τα ζαχαρώνω και 'γω...:eek:

Η καινούργια της σειρά είναι πολύ καλή...σε σχέση με την άθλια προηγούμενη σειρά της...
 
  • Like
Reactions: Lavernne


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Ας πω κι εγω την ταπεινη μου αποψη. Θεωρω πως το φλεξυ δεν ενδεικνυται για περιπατο σε δρομο με κινηση γιατι αν τεντωσει και πεταχτει στο δρομο θα παει οντως περιπατο ο σκυλος. Οσο εισαι σε κινηση πρεπει να ειναι οπωσδηποτε κλειδωμενο, σαν κανονικος οδηγος. Αν βρεθεις σε ενα παρκο, βουνο ή ελεγχομενο χωρο ελευθερωνεις το φλεξυ.
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Καλημέρα συμφωνώ μ τ @vasgial, έχω τ vario με τν ασφάλεια ο.ταν ήμουν κ μ τ συγχωρεμένο Πρωτεάκο χανόταν ο έλεγχος κ κάποιες φορές (είχα χρόνια) είχε πάθει εμπλοκή μ σκόνη κ χόρτα. Καλορίζικο @Lavernne, αυτά έχουν ν κάνουν μ τ δικό μου χαρακτήρα κ τ πως κινείται ο Ωριωνάκος μου :love::love::love::love::love::love::love:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf