Grain-Free τροφη Naturea


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Γιαούρτι μέλι τους είχα πάρει και τρελάθηκαν Κρατήθηκα ν μην δοκιμάσω.
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Γιαούρτι μέλι τους είχα πάρει και τρελάθηκαν Κρατήθηκα ν μην δοκιμάσω.
κακως, εγώ το βατομουρο-παπια το δοκιμασα χωρις πρόβλημα. Παπια δεν καταλαβα -ευτυχως- στη γευση, αλλά δεν αντιστάθηκα στη μυρωδιά του βατομουρου...
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
ghelly παρε να δοκιμασεις τα μηλο-κανελα, μετα θα τα παιρνεις για τον πρωινο καφε σου!
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Ειναι ακριβα τα μπισκοτα;;; Να τα δοκιμασουμε κ εμεις αν ειναι :p


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Φτηνά δεν τα λες το πακετάκι με το γιαούρτι με μέλι το είχα πάρει 6 ευρώ νομίζω.
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Για σενα τα προτεινω, εγω νε βαρια καρδια της τα δινα :p
τα ειχες δοκιμάσει και εσυ?
Κριμα να μην τα τρώει η δικιά μου γιατι μου φαινοταν καλή επιλογη για τροφη
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ναι φυσικα και τα δοκιμασα και εφαγα και αρκετα! Κι εμας μας ειπε οτι και σε εσας οτι παρασκευαζονται και ψηνονται σε ανθρωπινο φουρνο. Ποτε δεν εχω φαει ουτε ξηρη ουτε οποιαδηποτε λιχουδια, αλλα κε αυτα δεν αντεξα :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι φυσικα και τα δοκιμασα και εφαγα και αρκετα! Κι εμας μας ειπε οτι και σε εσας οτι παρασκευαζονται και ψηνονται σε ανθρωπινο φουρνο. Ποτε δεν εχω φαει ουτε ξηρη ουτε οποιαδηποτε λιχουδια, αλλα κε αυτα δεν αντεξα :p
Η ατιμη μυρωδιά τους φταίει... για τις κροκέτες εννοειται οτι δεν πλησιασα καν χέρι να παρω να δοκιμασω.... αλλά τα μπισκοτα, τα ατιμα ήταν νοστιμα.
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Την έδωσα εγώ..
και όντως παρασύρθηκα από τις λιχουδιές τις οποίες δοκίμασα και εγώ.. :p

Με εντυπωσίασε το ότι αναγράφεται πως τα συστατικά είναι ελεγμένα για ανθρώπινη κατανάλωση.., λίγο φρίκαρα γιατί ψάχνοντας στο ίντερνετ αντί να γράψω naturea έγραψα natural οπού έχει γεμίσει με recalls όλον τον κόσμο προκαλώντας και σαλμονέλα..αλλά οκ..πρόκειται απλά για άλλη εταιρία..

Ο μεγάλος μου την τρώει μία χαρά..τώρα τι να πω την δίνω μόνο 3 εβδομάδες..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Τρεις εβδομάδες δεν είναι λίγο. Πώς τον βλέπεις τον σκύλο; Έκανες αργή μετάβαση ή έδωσες κατευθείαν; Κακά τρίχωμα αέρια όλα οκευ;
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Θεωρώ ότι δεν είναι λίγο..ούτε όμως και πολύ..για να κρίνω πέρα από τα επιφανειακά, την τροφή.

Κοίτα..κάποτε έκανα προσαρμογή στις αλλαγές..με τον καιρό κατάλαβα πως όσο πιο "χύμα" είμαι τόσο καλύτερα..
Τον καιρό που έδινα μόνο ένα είδος τροφής με μία αλλαγή έκανε κατευθείαν διάρροια..πλέον δίνω κατευθείαν και παράλληλα μπορεί να δώσω και μαγειρευτό κλπ..και σπάνια να χαλάσουν τα κόπρανα του..όσον αφορά την προσαρμογή αυτό..

Γενικά όλα καλά με την νατουρέα..όμως του έκατσαν αντίστοιχα και όλες οι προηγούμενες τροφές..πέρα της χιλς που τα έκανε πολύ ξερά (λόγο των σιτηρών ίσως..)
 


kat-indefix

Well-Known Member
3 Ιανουαρίου 2011
92
0
Αγ.Παρασκευή
Τα συστατικα της δείχνουν πολύ καλά. Ο Ιντεφίξ δοκίμασε δειγματάκι και έδειξε να τρελαίνεται. Μόλις τελειώσει το σακί μας θα την πάρουμε γιατί τα συστατικά δείχνουν καλά! Εγώ το σακί των 12 κιλών το βρίσκω στο πετ που ψωνίζω Αγ. Παρασκευή 65 ευρώ και μάλιστα μου κάνει και έκπτωση και έρχεται ακόμα οικονομικότερα. Για grain free νομίζω ότι η τιμή είναι καλή.
 




morfeus

New Member
8 Νοεμβρίου 2009
1
0
Δίνω την Naturea Atlantica εδώ και 4 μήνες..
Από γεύση δεν τρελαίνεται (τρίβω τα μπισκότα Naturea από πάνω για να τη φάει), αλλά κακά και τρίχωμα ΦΟΒΕΡΑ. Φυσικά και με Acana Grasslands πήγαινε πολύ καλά, όμως είχε 5% παραπάνω πρωτεΐνη.
 


tomis

Member
13 Ιανουαρίου 2011
9
2
καλησπερα σε ολους! μολις τελειωσει το τσουβαλι μας (royal canin maxi adult) σκεφτομαι να του παρω naturea regional! την δινει καποιος?φαινετε πολυ ποιοτικη τροφη!
 
  • Like
Reactions: moko