hello και απο εμας ...


TrendoSkylo

Active Member
18 Μαϊου 2016
36
40
καλησπερα νεο μελος και εγω λοιπον και ηρθε η ωρα να συστηθω !! ειμαι η Στελλα μαζι μου μενουν η μαγκι ημιαιμο boxer 6 χρονων χαδιαρα και προστατευτικη με τον χωρο της και λιγο σαλιαρα .. η λιλα 4 χρονων ενα υπερκινητικο westie με πολυ εγωκεντρικο χαρακτηρα και πραγματικα πανεξυπνη α ! και ζηλιαρα . Ωστοσο δεν μου εφταναν οι δυο κυριες και προσφατα συγκεκριμενα την παρασκευη ηρθε νεο μελος στην οικογενεια ο Αρης ενα dogo argentino 50 ημερων που μου εκλεψε την καρδια . βρηκα το φορουμ σε αναζητηση τροπων να κοψουμε το ενοχλητικο δαγκωμα οχι τοσο στα χερια οσο στα μπαντζακια μας και τα επιπλα αυτααα προς το παρον ουφ ! :ROFLMAO:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Να τους χαίρεσαι όλους!
Να ελπίσω ότι δεν είναι κανένα τους, από αγγελίες ιδιωτών ή από pet shop;
Και ότι τα κορίτσια σου, είναι ήδη στειρωμένα;
 
  • Like
Reactions: Tri




TrendoSkylo

Active Member
18 Μαϊου 2016
36
40
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Να τους χαίρεσαι όλους!
Να ελπίσω ότι δεν είναι κανένα τους, από αγγελίες ιδιωτών ή από pet shop;
Και ότι τα κορίτσια σου, είναι ήδη στειρωμένα;
τα κοριτσια μου δεν ειναι στειρωμενα δεν το ειχα σκεφτει αυτο γενικα ομως τωρα που πηραμε και τον μικρο το σκεφτομαστε να στειρωσουμε τον αρη και οχι τα κοριτσια
 
  • Like
Reactions: GRDANE




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
καλε ο δίδυμος μας!!! Αν επιτρέπεται το ημίαιμο μποξεράκι που το βρήκατε?
 








TrendoSkylo

Active Member
18 Μαϊου 2016
36
40
η λιλα ειναι απο pet shop απο οτι καταλαβα αργοτερα εκει πιαστικα λιγο κοροιδο δεν γιατι υποτιθετε οτι ηταν εκτροφειο και καλα ειχαν εναν χωρο στην αθηνα επειδη ηταν μακρυα να μπορεις να δεις το κουταβι και γενικως μπουρδες . η μαγκι ουτε καν ο τυπος ειχε δυο θυληκα μποξερ γεννησαν και τα δυο γεμισε απειρα κουταβια και ετοιμαζοταν να τα στειλει οποτε οσα καταφερα εσωσα κοινως ολοι στο σοι εχουμε απο ενα χαχα ο αρης ειναι απο εναν φιλο
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
3 φάουλ λοιπόν!!!
Εκανες το πρώτο, συνέχισες στο δεύτερο [ασυζητητί] και προχώρησες και στο τρίτο.
Και τώρα που τρίτωσε το κακό, ελπίζω να σταματήσεις τα λάθη και όταν σε ρωτάνε οι φίλοι και γνωστοί, να τους λες, ότι δεν είναι αυτοί οι σωστοί τρόποι απόκτησης σκύλου. Μην κάνετε το ίδιο λάθος, με μένα :unsure:
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Ό,τι είπε η @mareco και επίσης καλωσόρισες, να τα χαίρεσαι και να σκεφτείς ΠΟΛΥ σοβαρά να στειρώσεις ΚΑΙ τα κορίτσια: ψευδοκυήσεις, πυομήτρα, μαστίτιδες, ορμονικά πάρτυ, είναι πραγματικά κρίμα...
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Συμφωνώ απόλυτα με την @dnassib . Τις στειρώσεις, ειδικά στα θηλυκά, δεν τις κάνουμε μόνο για αποφυγή ανεπιθύμητων εγκυμοσύνων, αλλά και προληπτικά για σοβαρότατους λόγους υγείας
 


TrendoSkylo

Active Member
18 Μαϊου 2016
36
40
πειραζ
3 φάουλ λοιπόν!!!
Εκανες το πρώτο, συνέχισες στο δεύτερο [ασυζητητί] και προχώρησες και στο τρίτο.
Και τώρα που τρίτωσε το κακό, ελπίζω να σταματήσεις τα λάθη και όταν σε ρωτάνε οι φίλοι και γνωστοί, να τους λες, ότι δεν είναι αυτοί οι σωστοί τρόποι απόκτησης σκύλου. Μην κάνετε το ίδιο λάθος, με μένα :unsure:
πειραζει που δεν το επιασα αυτο με τα τρια φαουλ ?!