"Morris" my staffordshire bull terrier




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Καλως τον δεχτηκες! Ενημερωθηκες οσο καλυτερα μπορουσες εδω και πολυ καιρο, εκανες υπομονη, και πηρες ενα πανεμορφο κουταβι SBT. Θα χαιρομαστε μαζι με εσενα να τον βλεπουμε να μεγαλωνει...
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Θέλω και γω ένα staff bt να κάνει παρέα στην Δαφνούλα μου!
Ζηλεύω!
Κούκλος είναι! Να σας ζήσει!

Sent from my XT910 using Tapatalk 2
 






greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Αντε επιτελους ειστε μαζι.Να ειναι παντα υγιης και τυχερος.
Κουκλος ειναι ο μικρος σας!
 








arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Να τον χαίρεστε τον μικρούλη σας είναι φοβερός...... Ωραίους γονείς έχει ;)
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Aχχχ εχω σκασει που δεν καταφερα να τον δω ακομα!!!!
Αυτο το πλασμα το περιμεναμε τοσο καιρο κ επιτελους ηρθε!

Νομιζω πως ειναι το κουταβι που ειχα ξεχωρισει κ εγω στις αρχικες φωτογραφιες...κουκλι!
Να ναι γερος και υπακουος...να γινει ευχομαι ενας σκυλαρος που θα κατακτησει τους στιβους και εμεις θα μαστε διπλα σου να τον καμαρωνουμε!

Α και σε παρακαλω να μου προσεχεις κ τον Ζακουλη να μη ζηλευει τωρα που ο κουταβος κλεβει την παρασταση...η Ευα του στελνει φιλια!:rolleyes:
 


panos chow

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
575
27
φοβερη φατσα ο παιχτης...
να τον χαιρεσαι και να περνατε καλα
 


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Chitchy να σου ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!Είναι πανέμορφος!!!Να ναι γερός και δυνατός και να περάσετε πολλές όμορφες στιγμές μαζί!!! :D
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Πανέμορφος ο πιτσιρίκος! Ο δε Ζακ φαίνεται πανευτυχής για την νέα προσθήκη :p

Πως τα πανε μεταξύ τους?

Να σας ζήσει!!!! :)
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Καλημερα!
Σημερα εκανα αλλη μια αποπειρα να τους φερω πιο κοντα.
Οι αντιδρασεις?
Ο Μορρις παιχνιδια και κουνηματα και ο Ζακ μια μεγαλη αδιαφορια.
Καταλαβα πως δεν τον ενδιαφερει ιδιαιτερα το κουταβι απλα το μονο που τον νοιαζει ειναι να μεινει το προγραμμα του ιδιο.
Χθες ακολουθησαμε το γνωστο καθημερινο προγραμμα και δεν με ενοχλησε καθολου τις στιγμες που ασχοληθηκα με τον μικρο.

Νομιζω οτι ειμαστε καλα εστω κι ετσι.Τι πιστευετε?
Μηπως θα ηταν καλυτερα να μην ηταν ο μεγαλος τοσο αδιαφορος?

Morris
Χωρίς τίτλο.jpg
 


panos chow

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
575
27
με τον καιρο θα τα βρουνε,ξερουν αυτα
θελει λιγο τον χρονο του ο μεγαλος
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τι φάτσας που ειναι ο Μορις!!!
Καλά για τον Ζακ δεν μιλάω, τον χαζευα από κοντα, τον χαζεύω και τώρα.:D
Αντε να στρώσει ο καιρος, να κάνει και ο μικρός τα εμβόλια του, να τον γνωρίσουμε!!!
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Καλως τον! Καλώς τον δέχτηκες. Ελα να πληθαίνουν τα σταφάκιααα. Πιστευω πως ειναι πολύ θετικό που ο μεγάλος ειναι αδιάφορος. Μεγαλώνοντας θα γίνει τουλάχιστον ένας καυγάς μεταξύ τους για να εδραιωθεί η κυριαρχία του ενός έναντι του άλλου. Το γαλλάκι θα υποχωρήσει και θα λήξει εκεί. Στη θέση σου δε θα επενέβαινα στις μεταξύ τους κόντρες μεταξύ τους για να μην εξάψω την ζήλια του ενός έναντι του άλλου. Συνιστώ να τα ταίζεις χωριστά γιατί πολύ εύκολα ξεσπούν καυγάδες λόγω αυτού...τώρα για τα παιχνίδια θα παίζουν φάπες στα σίγουρα....Θα βρουν ισορροπίες με τον καιρό παντως!
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Θανο σ'ευχαριστω πολυ!
Να σου πω πως δυστυχως το γαλλακι δεν ειναι σκυλος που υποχωρει σε περιπτωση επιθεσης απο αλλον σκυλο ή και ανθρωπο.Εχει δυνατη ψυχη και ισχυρο χαρακτηρα.Σε μια απλη διορθωση ή μικροκαυγα θα κανει πισω ναι.Εννοειται πως τρωνε σε εντελως διαφορετικο χωρο και ο καθενας στο δωματιο του οταν απουσιαζω τουλαχιστον μεχρι να δω πως θα τα πανε οταν "αντρεψει" και ο μικρος.

Προσπαθω να δημιουργησω οσο καλυτερο και πιο δικαιο κλιμα αναμεσα τους και εξαντλω την ενεργεια του γαλλου μεχρι τελους καθημερινα.
Να πω την αληθεια μου σκεφτομαι πολυ σοβαρα να μιλησω και με εναν εκπεδευτη μηπως διορθωσουμε εστω και λιγο την νευρικοτητα του γαλλικου.
 


ASBT

Well-Known Member
1 Απριλίου 2011
180
2
Άλλο ένα σταφάκι.. και τι μουράκλα όμορφη!!!

Να σου ζήσει και σας εύχομαι τα καλύτερα!