Mucca-American Staffordshire Terrier


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Κάθε πρωί σηκώνομαι να παω για δουλεια και αντικρίζω αυτή την κατάσταση με μουσική υπόκρουση το ροχαλητό(ουτε καν νοιάζεται που φεύγω!)...αχχχχ ποσο θα ήθελα να ήμουν η Μουκα!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Κάθε πρωί σηκώνομαι να παω για δουλεια και αντικρίζω αυτή την κατάσταση με μουσική υπόκρουση το ροχαλητό(ουτε καν νοιάζεται που φεύγω!)...αχχχχ ποσο θα ήθελα να ήμουν η Μουκα!
ναι το ζω... με μια διαφορά... μπρουμυτα χωμένη στο "χαντάκι" που κάνουν τα 2 μαξιλάρια.
 








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Τη σκουντάς κι εσύ μες στη νύχτα να γυρίσει στο πλάι διότι το ροχαλητό της στο ανάσκελο είναι σα να κοιμάται η γιαγιά χωρίς τη μασέλα;;
χαχαχαχαχα εχεις βάλει καπου κάμερα;;;Ακριβώς αυτο συμβαίνει και οχι μονο...επειδη ξαπλώνει πανω στο πάπλωμα μένω εγω χωρις και δεν μπορω ουτε να την κουνήσω...αχχχχ...και το χειρότερο;!Τη λυπάμαι να την ξυπνήσω και στο τέλος δεν κοιμάμαι χαχαχαχαχα μαζοχαααα
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Πολύ ωραία, ακούγεται λιγότερο περίεργο όταν συμβαίνει και σ' άλλους :p

Και δε φτάνει που κοιμάμαι σε στασεις γιόγκα γιατί δεν ξεκουνιέται το μενίρ, μόλις σηκωθώ το πρωί τεντώνεται κι άλλο και αφήνει βαθύ αναστεναγμό του τύπου "επιτέλους, ας βολευτώ κι εγώ λίγο"!!
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Εμένα με ενοχλεί οτι πρέπει να ειναι πανω μου...όχι δίπλα..αλλα οσο γίνεται πανω μου..οπωσδήποτε να με ακουμπάει..κάποιες φορές ξυπνάω απο το μούδιασμα και τον πόνο..σχεδόν 30 κιλά οσο να'ναι προκαλούν δυσφορία.Επισης ο πωπός στη πλευρά του κεφαλιού μου,ειδικά οταν αμολάει θανατερες...:mad:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εμένα με ενοχλεί οτι πρέπει να ειναι πανω μου...όχι δίπλα..αλλα οσο γίνεται πανω μου..οπωσδήποτε να με ακουμπάει..κάποιες φορές ξυπνάω απο το μούδιασμα και τον πόνο..σχεδόν 30 κιλά οσο να'ναι προκαλούν δυσφορία.Επισης ο πωπός στη πλευρά του κεφαλιού μου,ειδικά οταν αμολάει θανατερες...:mad:
χαχαχαχαχαχαχαχ θα με πεθανετε
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
χαχαχαχαχαχαχαχ θα με πεθανετε
Έλα από δω να τον βάλω όλη μέρα να σου ρχεται, να σου γυρνάει κώλο μες στα μούτρα, να αμολάει τη θανατερή και να φεύγει κατευθείαν μπαλκόνι, γιατί τι τον πέρασες, βλάκα να κάτσει να τη μυρίζει;;; ΟΛΗ ΜΕΡΑ. Ολη. Μέρα. Και μετά μάλλον ναι, θα σε πεθάνουμε :p

Εμείς με τα πατούσια έχουμε το αντίστροφο. Εγώ στον ύπνο καμιά φορά τον ψιλοσκουντάω με το πόδι άμα κάνω το λάθος και αλλάξω στάση γιόγκα που λέει η συνάδελφος, όχι καμιά κλωτσιά μη φανταστείτε, τραβάει μια τσατίλα, γυρνάει μου κάνει ένα γρρρρρ, που στη γλώσσα του είμαι σιγουρη ότι είναι βρισίδι, και φεύγει απηυδισμένος.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Έλα από δω να τον βάλω όλη μέρα να σου ρχεται, να σου γυρνάει κώλο μες στα μούτρα, να αμολάει τη θανατερή και να φεύγει κατευθείαν μπαλκόνι, γιατί τι τον πέρασες, βλάκα να κάτσει να τη μυρίζει;;; ΟΛΗ ΜΕΡΑ. Ολη. Μέρα. Και μετά μάλλον ναι, θα σε πεθάνουμε :p

Εμείς με τα πατούσια έχουμε το αντίστροφο. Εγώ στον ύπνο καμιά φορά τον ψιλοσκουντάω με το πόδι άμα κάνω το λάθος και αλλάξω στάση γιόγκα που λέει η συνάδελφος, όχι καμιά κλωτσιά μη φανταστείτε, τραβάει μια τσατίλα, γυρνάει μου κάνει ένα γρρρρρ, που στη γλώσσα του είμαι σιγουρη ότι είναι βρισίδι, και φεύγει απηυδισμένος.
Εχω εκτοξεύσει από το κρεβάτι το νίντζα γιατι απλά άλλαξα στάση γιογκα η Κομανέτσι. Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι ειμαι τοσο ευλύγιστη πάντως!
Και αμάν με τα κλ@νιάρικα σας. Τρόπους δεν έχουν? :p:p:p
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τι τρόπους; Εμενα ρεύεται κιολας και μετα τρομάζει με τον εαυτό της. Και όταν τις αμολάει αν συνοδεύονται απο ήχο παλι ταράζεται μόνη της...
Ναι αυτό το κάνει και ένα άλλο γιορκι... κλ@νει και τρομάζει από τον ήχο...ψάχνει να δει από πού ήρθε.
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3