Natur Croq Welpen Puppy




hackerinside

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2012
172
0
Αριδαια
ναι την τρωει ευχαριστω παω να δω να παρω αλλη...γιαυτο το σκυλακι μου την εφαγε αλλα ουτε λιγο πριστικε η κοιλια του μετα απο το φαγητο...τι να προσεξω και μερικες τροφες καλες που ξερετε./?
 


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Την dog lovers την είχα ξεχάσει. Κι αυτή έχει πολύ καλές κριτικές. Να, διάβασε και τη σελίδα τους να την παραγγείλεις.

Εσύ αν συνεχίσεις να ακούς την άποψη του κάθε "ειδήμονα" και δεν μάθεις να διαβάζεις τα συστατικά -όπως σου έχω πει γύρω στις 38 φορές έως τώρα να κάνεις- θα εξακολουθείς να ταίζεις τον σκύλο σου ποπκορν.
Κατά τ'άλλα η τροφή είναι μια χαρά αν την θέλεις για να ανοίξεις φύλλο για πίτα.
Τόσες τροφές είπαμε στο άλλο του θέμα, πάλι αηδίες πήρε...
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
τι προτινεις να κανω να την πεταξω???
να τη δώσεις σε καμια φιλοζωική.Απο το να μην έχουν καθόλου φαγητό καλύτερα να έχουν κακής ποιότητας.Όσο για τα λεφτά που έδωσες καλύτερα να τα έδινες για τσίχλες..H royal canin(medium μέγεθος που είδα τώρα) έχει 23 ευρώ τα 4 κιλά και μιλάμε για τροφή αστέρι!Κόψε απο αλλού,μη του παίρνεις πανάκριβα παιχνίδια που δε μπορει να "εκτιμήσει" και του προσφέρεις λούσα και πουπουλένια μαξιλάρια που επίσης δε τα χρειάζεται.Με λίγη προσοχή μπορείς να έχεις μια αξιοπρεπέστατη τροφή καθώς και μια πολύ καλή διαβίωση του σκύλου σου.
 


hackerinside

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2012
172
0
Αριδαια
ναι ωραια αλλα εδω στην περιοχη μου δεν εχουν αυτη την τροφη η ποιο καλα απο τι ειδα ειναι η προ πλαν....η natur croq δηλαδη δεν κανει καθολου???
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
βουρ για την pro plan φίλε μου!Αλλιώς ζήτα απο κάποιον γνωστό σου να σου αγοράσει τροφή απο κάποια μεγάλη πόλη και την παίρνεις όταν πας
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
royal canin για μεγαλόσωμα σκυλιά:
Συστατικά: Ρύζι, αφυδατωμένο κρέας πουλερικών, απομονωμένη φυτική πρωτεΐνη, ζωικά λίπη, υδρολυμένες ζωικές πρωτεΐνες, πούπλα σακχαρότευτλων, φυτικές ίνες, μεταλλικά άλατα, ιχθυέλαιο, σκόνη αυγού, έλαιο σόγιας, φρουκτοολιγοσακχαρίτες, ψύλλιο (σπόροι με φλοιό), L-λυσίνη, πολυφωσφορικό νάτριο, εκχύλισμα μαγιάς (πηγή ολιγοσακζαριτών μαννάνης), DL-μεθειονίνη, ταυρίνη, υδρολυμένα οστρακόδερμα (πηγή γλυκοζαμίνης), εκχυλίσματα ταγίτη (πηγή λουτεΐνης), υδρολυμένος χόνδρος (πηγή χονδροϊτίνης) .
 




Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
εγω μενω κοντα στην εδεσσα,ποσο θα κοστισει να μου την στειλουν?και που να παρω τηλ?
:rolleyes:
Πιο πάνω σου έγραψα...

Την dog lovers την είχα ξεχάσει. Κι αυτή έχει πολύ καλές κριτικές. Να, διάβασε και τη σελίδα τους να την παραγγείλεις.
Αντιπρόσωπος Ελλάδας
Νυχά Δήμητρα
Κόδρου 8 Κερατέα Αττικής
Τκ 19001
Τηλ επικοινωνίας (22990)68838
Κινητό 6949714499
E-MAIL [email protected]
 






hackerinside

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2012
172
0
Αριδαια
πρωτα απο ολα σας ευχαριστω,θα συνεχισω με την προ πλαν σολομο...
με το κοτοπουλο που εδινα,
την ετρωγε με ορεξη,καλα κοπρανα 2 φορες την μερα,απλα μοιριζαν,ανασα καλη,
ενεργεια αστα να πανε ξεσηκονει το σπιτι..,απλα αερια,και ξησιμο καμια 10αρια φορες

σημερα εχω γενεθλια εγινε 2 μηνων :)))
 
Last edited by a moderator:


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
πρωτα απο ολα σας ευχαριστω,θα συνεχισω με την προ πλαν σολομο...
με το κοτοπουλο που εδινα,
την ετρωγε με ορεξη,καλα κοπρανα 2 φορες την μερα,απλα μοιριζαν,ανασα καλη,
ενεργεια αστα να πανε ξεσηκονει το σπιτι..,απλα αερια,και ξησιμο καμια 10αρια φορες
Καλύτερα θα είναι, αλλά αν δεις ότι και με αυτή κάνει πάλι αέρια και μυρίζει, άλλαξέ την. Απλά άμα κατέβεις στην πόλη, πάρε μια μικρή acana να δεις το θαύμα!
Αλλιώς ξεκίνα την ωμή διατροφή, πράγμα που πιστεύω ότι θα σε δυσκολέψει στην αρχή, αλλά αν θέλεις, εδώ είμαστε.
Για το ξήσιμο, εφόσον δεν έχει ψύλλους και λοιπά μαμούνια, να τον πλένεις με υποαλλεργικό σαμπουάν κάθε 3-4 μήνες και στο ενδιάμεσο απλό πλύσιμο με ξίδι διαλυμένο στο νερό. Πέντε μέρη νερού προς ένα ξίδι και τον πλένεις με μια πετσετούλα. Μόλις στεγνώσει, θα είναι πουπουλένιος!

Να τον χαίρεσαι! Φαίνεται ότι τον αγαπάς.:)