Naturea ή Nutram;


12 Φεβρουαρίου 2017
5
1
39
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Ποια τροφή θεωρείτε καλύτερη από τις δύο;

Έχω ένα ημίαιμο λυκόσκυλο 5 ετών και εδώ και πολύ καιρό του δίνω naturea.

Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με την τροφή,του έχει κάτσει πολύ καλά, απλά για εντελώς πρακτικούς λόγους,θέλω να παραγγέλνω από άλλο κατάστημα.

Μένω σε επαρχία των Χανίων και μέχρι τώρα έκανα παραγγελίες από κατάστημα στο κέντρο της πόλης.

Άμμους και τροφές των γάτων μου όμως παραγγέλνω από Αθήνα.
Το κατάστημα της Αθήνας δεν έχει naturea αλλά nutram.
Θέλω να σταματήσω να δίνω παραγγελίες σε 100 καταστήματα και να ψωνίζω μόνο από της Αθήνας που με έχει κυριολεκτικά σώσει!

Φυσικά δεν θέλω να ρίξω την ποιότητα της τροφής του για αυτό και απευθύνομαι σε εσάς.
Μιλάμε για την σειρά grain free.

Ο κύριος μένει μέσα στο σπίτι,βγαίνει και στον κήπο,πάει βόλτα κάθε μέρα αλλά δεν είναι πολύ αθλητικός τύπος.

Το αναφέρω σε περίπτωση που η πρωτείνη που έχουν αυτές οι τροφές,του κάνουν κακό αντί για καλό αφού δεν εξασκείται όπως θα έπρεπε .

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Θα σου προτεινα να παραμεινεις στη Naturea (και εγω αυτη δινω την Atlantica για την ακριβεια) , αφου εχει κατσει καλα στο σκυλο γιατι να πειραματιστεις;
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Δώσε λίγο το link του καταστήματος στην Αθήνα. Ποιον κωδικό της Naturea δίνεις;
 


12 Φεβρουαρίου 2017
5
1
39
Θα σου προτεινα να παραμεινεις στη Naturea (και εγω αυτη δινω την Atlantica για την ακριβεια) , αφου εχει κατσει καλα στο σκυλο γιατι να πειραματιστεις;
Έχουμε πειραματιστεί αρκετά στο παρελθόν με την τροφή του είναι η αλήθεια.
Με βολεύει να δίνω μια μαζική παραγγελία για όλα και όχι να ψωνίζω από αλλού για τον σκύλο,αλλού για τους γάτους και από αλλού για το καναρίνι.

Ίσως να παραγγείλω ένα μεγάλο σακί να δω πως θα πάει. Θέλει χρόνο για να καταλάβω αν θα του ταιριάξει.
 


12 Φεβρουαρίου 2017
5
1
39
Δώσε λίγο το link του καταστήματος στην Αθήνα. Ποιον κωδικό της Naturea δίνεις;
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την επωνυμία του καταστήματος.
Αν όχι,ζητώ συγγνώμη κι ας το αφαιρέσουν οι διαχειριστές.

Το pet amazon είναι το κατάστημα στην Αθήνα.

Naturea adult chicken του δίνω.
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Τις άμμους και τις τροφές των γατιών δεν τις βρίσκεις σε άλλα καταστήματα της Αθήνας; Τα περισσότερα έχουν την Naturea;
 


12 Φεβρουαρίου 2017
5
1
39
Τις άμμους και τις τροφές των γατιών δεν τις βρίσκεις σε άλλα καταστήματα της Αθήνας; Τα περισσότερα έχουν την Naturea;
Στην τιμή που τα παίρνω από το κατάστημα της Αθήνας,όχι!!!!

Πιστεύετε δλδ ότι καλύτερη είναι η naturea? αν είναι έτσι φυσικά και θα συνεχίσω να του δίνω αυτή.
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Η naturea green free είναι από τις πάρα πολύ καλές τροφές. Συν το γεγονός ότι του έχει κάτσει πολύ καλά, αν δεν έχεις θέμα, θα πρότεινα να συνεχίσεις την naturea.
 
  • Like
Reactions: Νικολίνα


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Κοτόπουλο έχει σε πολλούς κωδικούς η Naturea (η Prada πχ έτρωγε την Regional, που είναι χωρίς ρύζι, αλλά υπάρχει και η απλή adult που είναι κοτόπουλο & ρύζι), όπως και να'χει μπορείς να πας στην grain-free Nutram που βλέπω (55.93 που βγαίνει) -προσωπικά για κάποιο λόγο εκτιμώ πολύ την Naturea και δεν έχω δώσει ποτέ Nutram, αλλά θα τη δοκίμαζα την grain free, έχοντας πάντα στο μυαλό μου πως ενδέχεται να χάσω κάποια χρήματα αν δεν του κάτσει καλά. Για τις γάτες τι παίρνεις; Κανένα μαγαζί να τα έχει όλα δεν υπάρχει;
 
  • Like
Reactions: Νικολίνα


12 Φεβρουαρίου 2017
5
1
39
Κοτόπουλο έχει σε πολλούς κωδικούς η Naturea (η Prada πχ έτρωγε την Regional, που είναι χωρίς ρύζι, αλλά υπάρχει και η απλή adult που είναι κοτόπουλο & ρύζι), όπως και να'χει μπορείς να πας στην grain-free Nutram που βλέπω (55.93 που βγαίνει) -προσωπικά για κάποιο λόγο εκτιμώ πολύ την Naturea και δεν έχω δώσει ποτέ Nutram, αλλά θα τη δοκίμαζα την grain free, έχοντας πάντα στο μυαλό μου πως ενδέχεται να χάσω κάποια χρήματα αν δεν του κάτσει καλά. Για τις γάτες τι παίρνεις; Κανένα μαγαζί να τα έχει όλα δεν υπάρχει;
Την naturals του δίνω.

Σου στέλνω πμ για να μη βγούμε εκτός.
 
  • Like
Reactions: Anniegr