New dog on the block








D

Deleted member 14614

Guest
Έστω λοιπόν ότι αυτό το σκυλί έχει γκρεμίσει το σπίτι. Μπαίνεις στο δωμάτιο, "φορτώνεις", έχεις αποφασίσει ότι θα τον πάρει και θα τον σηκώσει αυτή τη φορά. Ακούς τα βήματά του και βλέπεις μπροστά σου αυτή τη φάτσα. Γίνεται να νευριάσεις? :)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Έστω λοιπόν ότι αυτό το σκυλί έχει γκρεμίσει το σπίτι. Μπαίνεις στο δωμάτιο, "φορτώνεις", έχεις αποφασίσει ότι θα τον πάρει και θα τον σηκώσει αυτή τη φορά. Ακούς τα βήματά του και βλέπεις μπροστά σου αυτή τη φάτσα. Γίνεται να νευριάσεις? :)
Και πάνω που σε έχει λυγίσει, ξανακοιτάς γύρω σου κι επανέρχεσαι στο φόρτωμα. Ξανακοιτάς τη γλυκόφατσα κι επιτέλους θυμάσαι ότι "το μάλωμα μετά σε χρονική απόσταση από τη ζημιά δεν έχει κανένα αποτέλεσμα". Εκεί σκας (επιτέλους) στα γέλια κι αγκαλιάζεις τη γλυκόφατσα του Βασιλιά
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Ζω μιά παράνοια...
Ο άντρας μου λέει ότι ξεφτιλίζω τον σκύλο που του βάζω τέτοιες φωτογραφίες!
Μα αφού μόλις τον είδα σκέφτηκα αμέσως να τον φωτογραφίσω, πριν τον καθαρίσω, μετά να μην την μοιραστώ και μαζί σας??
Δεν νομίζω να παρεξηγήθηκε πάντως, μάλλον στεναχωρήθηκε λίγο που δεν μπορούσε να φάει αυτά που του είχαν κολλήσει στην μούρη του..
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
χαχαχαχαχαχα αστον σύζυγο να λέει.... Τέλειος είναι ο Βασιλιάς με το γιαουρτάκι του! :love: Δεν είδα καποια ξεφτίλα.... Μου θύμισε το Ορεστάκι που όταν του έδινα γιαούρτι έβλεπες το μούσι να ασπρίζει... Να βγάζεις πολλές πολλές φωτό :D
 
  • Like
Reactions: Orilis and l.Kyveli




συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
την επομενη φορά που θα του δωσεις γιαουρτι ανακάτεψε λίγο φυστικοβούτυρο μέσα. Δεν θα σταματάει να γλυφει την μουσουδα του!Και σε παρακαλώ τράβηξε το βιντεο να δουμε και εμεις!
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli
















l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750

Ο Έλβις μου την προηγούμενη Πέμπτη, 2 Φεβρουαρίου, έγινε 6 ετών...Απίστευτο..πέρασαν τόσο γρήγορα τα χρόνια, άλλαξαν τόσα πράγματα από τότε αλλά εκείνος παραμένει το ίδιο υπέροχο πλάσμα πάντα.

Δυστυχώς διανύουμε δύσκολη περίοδο στην οικογένεια με ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας της μητέρας μου και δεν γιορτάσαμε καθόλου το αγόρι μου. Εκείνη την ημέρα μάλιστα με θλίψη σκέφτομαι ότι ξέχασα τα γενέθλια του γιατί ήμασταν στο νοσοκομείο.

Χρόνια Πολλά Έλβις μου, θα έρθουν καλύτερες μέρες. Να είσαι δίπλα μου για πολλά πολλά χρόνια ακόμη, υπέροχο σκυλάκι μου!

Θα επανορθώσω με καλύτερες φωτογραφίες σε καλύτερες μέρες. :)