New dog on the block




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Θυμαμαι τον μπουνταλά οταν το ειχες παρει -σχεδον την ιδια μερα αν θυμαμαι καλα ειχα παρει κι εγω την lovey. Eιναι να τρελαινεσαι οταν σκεφτεσαι πως εχουν περασει 6 ολοκληρα χρονια απο τοτε... Μου φαινεται απιστευτο. Να ειναι παντα καλα και να τον χαιρεσαι. Υγεια και σε σενα και σε ολη την οικογενεια σου. :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Θυμαμαι τον μπουνταλά οταν το ειχες παρει -σχεδον την ιδια μερα αν θυμαμαι καλα ειχα παρει κι εγω την lovey. Eιναι να τρελαινεσαι οταν σκεφτεσαι πως εχουν περασει 6 ολοκληρα χρονια απο τοτε... Μου φαινεται απιστευτο. Να ειναι παντα καλα και να τον χαιρεσαι. Υγεια και σε σενα και σε ολη την οικογενεια σου. :)
Να είσαι καλά!
Ξεκινήσαμε πολλά σκυλάκια στο φόρουμ, δεν ξεχνάω ποτέ αυτά που μας άφησαν στην πορεία πρόωρα, τα θυμάμαι όλα με αγάπη, κουτάβια να παίζουν μαζί.
Να έχεις υγεία κι εσύ και η οικογένεια σου και η Βαλεντίνα σου <3
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Υπέροχη εικόνα!!!!!! Ο Βασιλιάς φαντάζομαι τη λατρεύει! :) Να χαίρεσαι την οικογένεια σου Κυβέλη μου! Γενικά πως πάει η συμβίωση?
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Υπέροχη εικόνα!!!!!! Ο Βασιλιάς φαντάζομαι τη λατρεύει! :) Να χαίρεσαι την οικογένεια σου Κυβέλη μου! Γενικά πως πάει η συμβίωση?
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές Αλίκη μου! Ανταποδίδω!
Η συμβίωση είναι όπως ανάμεσα σε αδέλφια, πότε τσακώνονται, πότε παίζουν αγαπημένα, μερικές φορές ο Έλβις την βαριέται και της δίνει κουτουλιές άλλες εκείνη του φωνάζει γιατί την γλύφει στη μούρη, τέτοια ωραία. Το καλό είνια ότι δεν τον ταλαιπωρει, τον χαιδεύει μόνο, και αυτό είναι παράξενο για ένα παιδάκι τόσο ζωηρό όσο εκείνη...
Με τον Τζιμάκο είναι πιο πικάντικη η κατάσταση. Εκείνη τον θέλει πιο πολύ, επειδή ο Τζιμάκος δεν γλύφει στην μούρη αλλά καλημερίζει ευγενικά με ένα απλό μύρισμα αλλά από την άλλη την κυνηγάει να την βάλει σε τάξη οπότε αγχώνομαι εγώ και τους έχω πολύ από κοντά. Δηλαδή ο Τζιμάκος δεν θέλει να την βλέπει να τρέχει και να παίζει παντού, η μικρή αυτό το κάνει συνέχεια, κι εκείνος την μαλώνει , εγώ δεν ξέρω αν αυτό το μάλωμα μπορεί να γίνει κάτι άλλο, δεν νομίζω, αλλά δεν μπορώ να το ρισκάρω οπότε βάζω λίγα εμπόδια στη σχέση τους.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
Με καθυστερηση.. Χρονια Πολλα και τρελα μαυρε κουκλε! (κανε και λιγες παραπανω τρελες για το λευκο alter ego που εφυγε νωρις ε?)

(ελπιζω περαστικα και αγυριστα για τη μαμα κοριτσαρα μου)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Με καθυστερηση.. Χρονια Πολλα και τρελα μαυρε κουκλε! (κανε και λιγες παραπανω τρελες για το λευκο alter ego που εφυγε νωρις ε?)

(ελπιζω περαστικα και αγυριστα για τη μαμα κοριτσαρα μου)
Να είσαι καλά οδηγάρα μου!

Τα καλύτερα παιδιά γεννήθηκαν 2 Φεβρουαρίου, τα αγαπάμε πάντα.
 
  • Like
Reactions: Amaliaz












Spiros_Sersey

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2017
184
618
56
Ζωγράφου
Λοιπόν ήρθε!!! Μάλιστα... Είναι μέσα στο crate του και κοιμάται αφού μας ξεθέωσε όλους.. Το παίζε ήσυχος για να τον διαλέξω, έγινα και ρεζίλι γιατί είχα πει σε όλους ότι είναι το πιο ήσυχο σκυλί της τοκετομάδας. Χα!!!!!
'Οσο ο εκτροφέας μου έδινε πολύτιμες συμβουλές εκείνος κοιμόταν σαν άγγελος στην αγγαλιά μου κι εγώ σκεφτόμουν, τι χρειάζεται τόση πειθαρχία αφού είναι ένα μικρό αγγελούδι κι αυτός μαύρος και μελένιος (ο elvis όχι ο εκτροφέας) με κοίταζε και αναστέναζε και ετοίμαζε τα σατανικά του σχέδια πως θα κατακτήσει το σπίτι μας!!!!

Φοβόμουν ότι η Λούση θα ζηλέψει, δεν ζήλεψε, φρίκαρεεε!!!!!! Την κυνηγάει σε όλο το σπίτι κι αυτή τρέχει να σωθεί σαν παλαβή, ελεγα ότι θα τον διορθώνει αλλά το κάνει αυτός, 2 μηνών σκατούλα, και της γαυγίζει κιόλας..Έλεγα να μην επέμβω να τους αφήσω να τα βρούνε, αλλά τελικά θα χρειαστεί να επέμβω υπέρ της Λούσης...
Είναι όμως κούκλος , τέλειος γλύκας, αγκαλίτσας τρομερός και πλατυπατούσας, , φωτο και παρουσίαση σε επόμενο ποστ τώρα είμαι ξεθεωμένη ..:D
Ήρθε όμως ο τζιμμάκος και τον πέρασε καλίμπρα, όπως διάβασα στο άλλο νήμα. ΧΑΧΑΧΑ
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3