Old English Bulldog






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.122
10.076
Athens
Ricos,
Τώρα αν πω ότι ο Teddy δεν μ' αρέσει γιατί μοιάζει με ροτβάιλερ θα με πάρεις με τις πέτρες? :D
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Γούστα είναι αυτα Βάσω. Και εγω δεν θα έπαιρνα ποτε ροτβαιλερ,αλλα όχι λογω του χρώματος.
Ωστόσο μου αρέσει ο συγκεκριμένος γιατι εχει πολλή ενέργεια για bulldog, και όπως έγραψα μου θυμίζει bullmastiff.


Using tapatalk app
 


Dafni Rakis

New Member
11 Οκτωβρίου 2016
4
0
44
Attendorn
Eγω παλι αναρωτιεμαι αν και στο εξωτερικο μπορει να βρει olde.... :cool:

Καλως ηρθες:)

Mimimoula νομιζω οτι υπερβαλλεις...το παρουσιαζεις λες και ειναι μια φυλή μονο προβλήματα... αν ο τροπος αποκτησης ειναι σωστος μια χαρα θα ειναι το σκυλακι...
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.έχω ένα Αγγλικό και το έψαξα πάρα πολύ πριν το πάρω. Αυτό σημαίνει ότι ήξερα πολύ καλά όλα αυτά που προαναφερθηκαν σαν αρνητικά.Έμαθα όμως και όλα τα θετικά της φυλής...τα οποία είναι πολλά και αυτα...επειδή το αγόρασα 2000 είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω πάρει ακόμα και το δεύτερο...ψάξτε το καλύτερα το θέμα.η επιλογή εκτροφεα είναι το πιο σημαντικό από όλα αν θέλεις αυτή τη ρατσα
 


Dafni Rakis

New Member
11 Οκτωβρίου 2016
4
0
44
Attendorn
Παρε φιλε μου ενα κανονικο English Bulldog και θα με θυμηθεις.... αυτο εχω να πω μονο... Δεν υπαρχει δευτερο σκυλι.. Και το δικο μου και απο υγεια και απο ολα ειναι τελεια.ψιλοπροβληματακια μπορει να βγαζει το οποιοδηποτε σκυλακι.Αλλα κατι σοβαρο δοξα το Θεο δεν εχει.Και το αναπνευστικο του τελειο!! Σαν αυτα τα σκυλια δεν υπαρχει τιποτα αλλο.. Τωρα για το παλιο αγγλικο δεν ξερω αν υπαρχει.στο youtube εχω δει βεβαια βιντεακια διαφορα.