ROTWEILLER


Lady_Gemini

Well-Known Member
16 Μαϊου 2016
188
124
31
E αυτο ειναι σίγουρο!!Απλα στο ειπα για να μην βαλεις τοσο μικρο οριο,Ουτε να πεις οκ τελειωσα και ξαφνικα μετα να πεις γιατι αλλαξε ετσι.Αλλα ουτε και να απογοητευτεις αν 8-10 μηνων δεν εχεις δει αυτο που θες
Ηδη εχω δει μια πολυ καλη συμπεριφορα θετικη δεκτικη και προσαρμοσιμη ελπιζω να παραμεινει ετσι και να εξεληχθει
 
  • Like
Reactions: Dimi_21




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
το θεμα ειναι να μην τυχει να πιασει το ροτ κανα πουλι (μη πετουμενο) και μετα να κλαις με μαυρο δακρυ...

η μονιμη ατακα που ακουω απο φαγωμενους ειναι η εξης...

"μα ηταν το καλυτερο σκυλι,δεν ειχε δαγκωσει ποτε,ηταν φιλικο με ολους,με ακουγε παντα"

famous last words...

ευχομαι κι εγω οπως και οι αποπανω να πανε ολα καλα...
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


genie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2016
902
694
52
Καλησπερα σε ολους , ειμαι νεο μελος αφου απεκτησα χθες ενα κουταβι ροτ. Θα ηθελα διαφορες χρησιμες συμβουλες για αυτη τη ρατσα. Δεν ειμαι νεος στον τομεα του σκυλου καθως ειχα ενα γερμανικο ποιμενικο. Ιστορικο σκυλιου : ο πατερας του ηταν στα αντιστοιχα Ο.Υ.Κ στη Γερμανια . Ειναι καθαροαιμο . ζουσε και με τους 2 γονεις του το κουταβι . ΤΩΡΑ ειναι 3 μηνων. ΕΓΩ ειμαι 18 χρονων και θελω να μαθω πως να του επιβληθω, να του μαθω καποια βασικα στην υπακοη και πολλα αλλα. γενικα μου αρεσει να μαθαινω απο ατομα που ξερουν. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Δεδομένου ότι είσαι 18, άρα το σκυλί θα το κληρονομησει κάποιος άλλοε όσο εσύ πας φαντάρος, σπουδάζεις ή ψάχνεις για δουλειά, αυτός ο άλλος (μάνα, πατέρας, αδέρφια;) έχει τη διάθεση, το χρόνο και το χαρακτήρα να ασχοληθεί με ένα τέτοιο σκύλο; Όταν δεν θα είναι πια γλυκουλι κουταβάκι εννοώ.
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95