ROYAL PEDIATRIC


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
28
Καλησπερα.Πριν μερες πηγα στον κτηνιατρο και μ συστησε την royal canin pediatric large dog junior επειδη του χα πει οτι ο μικρος ξερναγε με την platinum και μ ειπε οτι το καλο με αυτην την ξηρα ειναι οτι εχει καποια συστατικα που δεν υπαρχουν σε αλλες και οτι η συσγκεκριμενη μαρκα βγαζει και για πολλες παθησεις ειδικη τροφη..
Εχετε ακουσει κατι?ξερω οτι εχει σαν πρωτο συστατικο τ καλαμποκι που απο οτι εχω διαβασει δεν ειναι καλο να ειναι τ βασικο συστατικο..Ειμαι αναμεσα σε αυτην κ την orijen απλα κολλαω στ οικονομικο θεμα
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Καλημέρα! :) Προφανώς ο γιατρός ήθελε να προωθήσει τις τροφές που πουλάει. Με την ίδια τιμή σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες.
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αυτή η τροφή περιέχει γλουκοζαμίνη και χονδροϊτίνη. Μπορείς να αγοράσεις σκευάσματα αυτών και να δίνεις με ό,τι τροφή τρώει ο σκύλος. Δεν κατάλαβα όμως, γιατί τα χρειάζεται; Υπάρχει ορθοπεδικό θέμα;
 
  • Like
Reactions: kasi


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
28
δεν μ ειπε οτι εχει κατι εγω απλα του ανεφερα οτι ξερναγε την προηγουμενη τροφη και με ρωτησε ποσα λεφτα εισαι διαθετειμενη να δινεις κ μ προτεινε αυτην..χονδροιτινη δεν βρισκεις κ σε αλλες τροφες?
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
χονδροιτινη δεν βρισκεις κ σε αλλες τροφες?
Οι περισσότερες δεν εχουν.

Δηλαδή ο σκύλος έκανε εμετούς με την προηγούμενη τροφή και ο γιατρός συνέστησε τροφή για σκυλιά με ορθοπεδικά προβλήματα.... τι να πω, ωραίος.
 
  • Like
Reactions: FrenchieFan


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
28
νομιζω μου την προτεινε επειδη λεει οτι ειναι κ για κουταβια με πεπτικη ευαισθησια..τι να πω..
 






elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Σε θέματα διατροφής προτείνει πάντα τους ιατρικούς κωδικούς την RC. Ακόμη κι όταν δεν υπάρχει ιατρικό πρόβλημα.
 


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
28
Σε θέματα διατροφής προτείνει πάντα τους ιατρικούς κωδικούς την RC. Ακόμη κι όταν δεν υπάρχει ιατρικό πρόβλημα.
τον γνωριζεις??? δεν εχω θεμα που μ προτεινε αυτην κιολας ο μικρος τρελενεται απλα ειμαι αναμεσα σε αυτην κ την orijen
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.606
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3