sancho


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Για πες μας ύψος Sancho, γιατί η Μαριγούλα μου φαίνεται θα γίνει θηριακι! Καλλονή η μικρή. (Εμ βέβαια, μόνο μια καλλονή θα ταίριαζε με το παιδί)
 
  • Like
Reactions: Estranged


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Για πες μας ύψος Sancho, γιατί η Μαριγούλα μου φαίνεται θα γίνει θηριακι! Καλλονή η μικρή. (Εμ βέβαια, μόνο μια καλλονή θα ταίριαζε με το παιδί)
48 ποντους αν το μέτρησα σωστά. Το μικρο ηταν ενα δυο πόντους χαμηλοτερο. Βεβαια αυτο μπορεί να εχει αλλαξει απο το πρωι! :p
Στα κιλα ηταν περίπου ιδιοι. Γυρω στα 14.
 
  • Like
Reactions: Orilis


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τα μαθητακια ζωγραφισαν το Σαντσο και θέλω το μοιραστώ. Γελαω με τις διαφορες αναμεσα στα αγορια και τς κορίτσια. Επισης στη βολτα δε βγαινω χωρις τιάρα.:ROFLMAO::LOL::love::love::love::love:
 

Attachments





betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Νομίζω η Σοφία εμπνευστηκε απο την πρώτη
ο Γιώργος αυτή

οι υπόλοιποι ό,τι να ναι αν και όλοι τον εχουν δει απο κοντά.

εμένα που αρέσει του Άλεξ, μπλέ! μίνιμαλ. το δεντρο που ειναι μπακραουντ εχει περισσοτερη δουλειά! :p
 










betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Πηγα στο κρεοπωλη και του ζητησα δυο κοκκαλακια για το σκυλο. Παιζει να ζυγιζουν οσο και ο σκυλος!!
Παντως του εχουν τραβηξει το ενδιαφερον.
 

Attachments















Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Εννοειται. Του εδωσα το ενα και εχει ενα υφος δυσπιστίας. Το ροκανιζει λιγη ωρα και με κοιταει κιολας κατα καιρους με απορία. Λες και του εδωσα να λυσει εξίσωση :)
χαχαχα το ξερω αυτό το ύφος, τα κάνει και η δικιά μου... Εγώ το μεταφράζω ως "αλήθεια ειναι ολο δικό μου?? δεν ειναι καποια εκπαιδευτική παγίδα έτσι μαμά?? Σοβαρά τώρα, να φάω κ άλλο??"
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
μ αρέσουν τα πλακάκια
Μα κι εγώ αυτό ήμουν έτοιμη να πω!

Θα το καταπιώ kasi - η μάνα κουκουβάγια - που τον λες τον πιο όμορφο σκύλο του φόρουμ γιατί είναι καρακατακαλλονός ο άτιμος και τεράστια αδυναμία. Φτου!
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
μ αρέσουν τα πλακάκια
Τα συζητουσαμε με κατι φιλους που εχουν επισης σπιτι του 70' και λεγαμε οτι οι καταστευαστες τοτε πρεπει να ειχαν πολυ περιοριμενη επιλογη. Αυτα ή κατι πορτοκαλι λουλουδια. Δεν βλεπεις κατι αλλο!
χαχαχα το ξερω αυτό το ύφος, τα κάνει και η δικιά μου... Εγώ το μεταφράζω ως "αλήθεια ειναι ολο δικό μου?? δεν ειναι καποια εκπαιδευτική παγίδα έτσι μαμά?? Σοβαρά τώρα, να φάω κ άλλο??"
Ακριβως αυτο! :ROFLMAO:
"Προκειται για φαρσα, ετσι; τωρα θα μου πεις 'μη';"
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3