Triple crown... Οικονομική και καλή τροφή;


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Έχει και puppy larg breed ή μόνο ένα κωδικό βγάζει για puppy? Μια χαρά φαίνεται! Τιμή?
 


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Ρωτάω για puppy large breed για το μέγεθος της τροφής, γιατί αν είναι πολύ ψιλή την καταπίνει αμάσιτη.
 


Homer

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2010
325
0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Βγαζει μονο ενα κωδικο,το lovely puppy.
Η κροκετα δεν ειναι πολυ μεγαλη αλλα και εγω μεγαλοσωμο σκυλο εχω και μετα απο συζητησεις με τον κτηνιατρο εβγαλα το συμπερασμα οτι δεν παιζει και τοσο σπουδαιο ρολο το μεγεθος της κροκετας.
Οσο αφορα την τιμη,εγω την βρισκω 40ε τα 15 κιλα.
 


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Βγαζει μονο ενα κωδικο,το lovely puppy.
Η κροκετα δεν ειναι πολυ μεγαλη αλλα και εγω μεγαλοσωμο σκυλο εχω και μετα απο συζητησεις με τον κτηνιατρο εβγαλα το συμπερασμα οτι δεν παιζει και τοσο σπουδαιο ρολο το μεγεθος της κροκετας.
Οσο αφορα την τιμη,εγω την βρισκω 40ε τα 15 κιλα.
Είσαι ευχαριστημένος? Από τα συστατικά της μου φαίνεται πολύ καλή.
 


Homer

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2010
325
0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Την δινω στον Ομηρο περιπου 2 μηνες τωρα....
Απο τριχωμα γυαλιζει υπερβολικα, τα κακα του ειναι και σε χρωμα και σε σχημα κανονικα, η διαθεση του μια χαρα και το σημαντικοτερο απο τις εξετασεις αιματος που καναμε εδειξε οτι εχει παρα πολυ καλη αφομειωση η τροφη.
Πιστευω οτι για την τιμη της ειναι μια αρκετα καλη τροφη.
 


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Την δινω στον Ομηρο περιπου 2 μηνες τωρα....
Απο τριχωμα γυαλιζει υπερβολικα, τα κακα του ειναι και σε χρωμα και σε σχημα κανονικα, η διαθεση του μια χαρα και το σημαντικοτερο απο τις εξετασεις αιματος που καναμε εδειξε οτι εχει παρα πολυ καλη αφομειωση η τροφη.
Πιστευω οτι για την τιμη της ειναι μια αρκετα καλη τροφη.
Τώρα του δίνω την Optima. Κανένα πρόβλημα, απλώς κατά τύχη διάβασα τα συστατικά της Triple crown και μου φαίνεται πολύ καλή και στην ίδια τιμή. Θα την δοκιμάσω και ανάλογα με τα αποτελέσματα βλέπουμε.
 


glykeria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
145
24
Τώρα του δίνω την Optima. Κανένα πρόβλημα, απλώς κατά τύχη διάβασα τα συστατικά της Triple crown και μου φαίνεται πολύ καλή και στην ίδια τιμή. Θα την δοκιμάσω και ανάλογα με τα αποτελέσματα βλέπουμε.
Και εγω την optima puppy δινω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Απο την αποψη των συστατικων ειναι καλυτερη η triple crown?
 


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Και εγω την optima puppy δινω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Απο την αποψη των συστατικων ειναι καλυτερη η triple crown?
Το ίδιο πράγμα είναι πάνω κάτω. Σήμερα πήγα και πήρα πάλι την Optima για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο και ο κτηνίατρος που μου την έδωσε (είχε και τις δύο) μου είπε ότι η γνώμη του είναι ότι είναι καλύτερη η Optima!!
 






Homer

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2010
325
0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Την ειχα κοιταξει και αυτη αλλα αν συγκρινεις την ημερησια ποσοτητα που απαιτειται θα δεις οτι ειναι πολυ μεγαλυτερη απο της triple crown.
 


Antonis_a

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2011
200
0
Την ειχα κοιταξει και αυτη αλλα αν συγκρινεις την ημερησια ποσοτητα που απαιτειται θα δεις οτι ειναι πολυ μεγαλυτερη απο της triple crown.
Να σου πω την αλήθεια γι αυτήν πήγαινα σήμερα, για να αλλάξουμε λίγο, αλλά μου άλλαξε γνώμη ο κτηνίατρος. Σαν να το είδα αυτό που λες με την ποσότητα αλλά έχω την εντύπωση αν θες να κάνεις οικονομία και όχι στην ποιότητα. Άσε που δεν έχει large breed και θα την καταπίνει πάλι χωρίς να την μασάει.
 


rozeum

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
601
3
πιστευω κανεις λαθος! η τροφη που εχεις ειναι της triple crown και εχει αυτα τα χαρακτηριστικα που σου ειπα πιο πανω!δεσ και τη συσκευασια!πηρα κ εγω την adult lamp & rice ειναι καλη τροφη για τα λεφτα της!

Giotis γιατι επιμενεις καλε??? Πλακα εχεις!!
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Αυτή δίνω και εγώ πολύ καλή πραγματικά :)

Εγω του δίνω 2 κούπες απο αυτές της eucanuba ημερισίος και μια χαρά στέκεται στον Τζέρυ που δεν είναι και μικρός + του οτι έχει πάρει και κιλά
 
Last edited:


giotis

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2011
153
0
Athens
Giotis γιατι επιμενεις καλε??? Πλακα εχεις!!
ειμαι της εταιριας! χαχαχαχαχαχαχα...


να ρωτησω κατι αλλο η τροφη τους που ειναι energy και εχει 30% πρωτεινες και ειναι στην ιδια τιμη..δεν κανει για το σκυλη μου που πχ τρεχει μια ωρα την ημερα??
 


rozeum

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
601
3
Με προβληματιζεις παντως , δηλαδη παιρνεις και εσυ την ιδια τροφη αλλα εχει αλλα συστατικα απο αυτα που εχει εμενα???
ανεβαζω φωτο να μου πεις
 


mike90

Member
20 Απριλίου 2012
20
0
Πάτρα Αχαΐας
εγω που έψαξα λιγο με την τροφή θα συμφωνήσω με rozeum γιατι και στο σιτε της εταιρίας γράφει ακριβώς οτι λέει το στουβαλι στην φώτο,μονο το αλλο για αθλητικά σκυλια αξίζει αλλα εχει πάρα πολύ πρωτεΐνη 32%