Captain Hook


Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Ευχαριστώ πολυ, αν και δεν πιστεύω ότι είναι κάτι τόσο τρομερό. Διάθεση και μεράκι να υπάρχουν και όλα γίνονται.

Όσον αφορά την υγεία του μικρου, δόξα τον Θεό είμαστε μια χαρά. Χθες διαγνωστικε με μια πολύ ήπια μορφή δεμοδεκτικης ψωρας. Κατά τα άλλα Υγιεστατος και ευδιάθετος. Ότι όμως άλλο μας συμβεί, μακάρι να μην είναι τίποτα, εμείς θα είμαστε εκεί να το αντιμετωπίσουμε.
 








reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
παροτι τα μακρυτριχα μου ειναι παντελως αδιαφορα ο συγκεκριμενος μου αρεσει παρα πολυ...να τον χαιρεσαι...
 
  • Like
Reactions: Captain hook


Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
παροτι τα μακρυτριχα μου ειναι παντελως αδιαφορα ο συγκεκριμενος μου αρεσει παρα πολυ...να τον χαιρεσαι...
Άντε καλε, μας τον έβγαλες μακρυτριχο... Ούτε δύο πόντους δεν είναι το τρίχωμα μας. Ευχαριστώ Πολύ, τον χαιρόμαστε κάθε μέρα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
παροτι τα μακρυτριχα μου ειναι παντελως αδιαφορα ...
Τι γλυκός!!! :sick:

... ο συγκεκριμενος μου αρεσει παρα πολυ...
@TARA βάλτου παιδί μου φωτό του άσχετου, να δει τι εστί μακρύτριχο, να αγαλλιάσει η ψυχή του (y)

@Captain hook να τον χαίρεσαι. Κούκλος είναι :)
 


Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Δεύτερη χρονιά διακοπές με τον μικρό και η απόλαυση μεγαλύτερη. Φέτος μπόρεσε και ακολούθησε πολύ πιο εύκολα τις μονοήμερες διαδρομές μας στο βουνό. Θάλασσα ερχόταν μεν μαζί αλλά δεν καταδεχτηκε να βραχεί ούτε η άκρη της ουράς του. Παρολαυτα έμαθε και κάνει τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα μπάνιο, λόγω της δερματικης αλλεργίας που μας εμφάνισε τους τελευταίους 4 μήνες. Με κορτιζόνες και αντιβιωσεις την έχουμε βγάλει μέχρι τώρα και σε 10 μέρες ξεκινάμε υποαλλεργικη τροφή. Έχει δύο βδομάδες βέβαια που γυρίσαμε και ο μικρός έχει πέσει σε κατάθλιψη μακρυά από την φύση αλλά σιγά σιγα επανέρχεται σε ρυθμούς Αθήνας.

Οι φωτογραφίες είναι πολύ κακης ποιότητας αλλα γι'αυτό ευθύνεται το μοντέλο και όχι ο φωτογράφος.
 

Attachments





Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Βάλαμε χαλιά σήμερα, και φυσικά δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσουν έλεγχο από τον καπετάνιο του σπιτιού.
20171203_185538.jpg 20171203_185548.jpg 20171203_185551.jpg

Εεε από το βλέμμα του πιστεύω ότι τελικά εγκρίνει την αλλαγή.
20171203_190158.jpg


Και για να ενημερώσω λίγο για τα νέα του. Ο μικρος μεγαλώνει σε μέγεθος και ενώ θα επρεπε να ωριμάζει κάνει ακριβώς το αντίθετο. Πρόσφατα άρχισε ξανά τις διαφορές κλεψιές παπουτσιών. Ευτυχώς θύματα δεν έχουμε θρηνήσει ακόμα.

Σκυλιά, γατιά, κουνέλια, κατσικια, και πουλιά είναι οοολοι φίλοι μας. Βέβαια ο εκπαιδευτής μας χαρακτήρισε ως "δυσκολο" και "κυριαρχικο", οπότε τα πολλά πολλά με αλλα σκυλιά τα έχουμε κόψει. Έκανε και δύο μαθήματα agility αλλά... χωρίς μεγάλη επιτυχία.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3