Πως την πάθαμε έτσι :(


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Ευχαριστώ παιδιά! Αλλά όλα καλά, πριν λίγη ώρα το έβγαλε σε τέλεια κατάσταση(και κάτι κουκουνάρια από το πάρκο μαζί :cautious:) έκανε δουλειά η πατάτα τελικά. Ευτυχώς όλα εντάξει.

Ευχαριστώ και πάλι για όλες τις πληροφορίες
Τέλεια :D :D Ολόκληρα κουκουνάρια;;;;
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.234
7.774
Τελος καλο, ολα καλα! Και απο εδω και πέρα μόνο χωνάκια παγωτό ! :LOL: Αυτα τα κουκουνάρια λες και ειναι τσίχλες...Βλεπω ολα τα σκυλάκια τα μασάνε, υποθέτω το ρετσίνι είναι νόστιμο!
 




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Αντε μπράβο! Πες το και στον θείο να ηρεμήσει! :)
με τοσα λεξοτανιν ο μπαρμπας θα ειναι στα...........ζαμαν του τωρα
σαν το ανεκδοτο,εχω δεκα παιδια αλλα στα......μου
χαχαχαχαχαχα

σορυ χριστοφορε αλλα μου βγηκε
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Μπράβο!!!
Ο θεός οκ ή τον πάτε για απεξάρτηση;;
Για ρώτα τη γιατρό για το κόλπο με την πατάτα που βασίζεται μιας και είναι και δοκιμασμένο πλέον!
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
ξυλακι απο παγωτο ,αμασητο κιολας και αγχωθηκες...πολυ του σαλονιου ειστε σεις...:LOL:

υ.γ.το καλυτερο καθαρτικο ειναι το καστορελαιο hands down...και νταλικα με ρυμουλκουμενο να εχεις καταπιει θα την βγαλεις...
 


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Μπράβο!!!
Ο θεός οκ ή τον πάτε για απεξάρτηση;;
Για ρώτα τη γιατρό για το κόλπο με την πατάτα που βασίζεται μιας και είναι και δοκιμασμένο πλέον!

Την είχε ακούσει άσχημα σου λέω άστα.
10-15 του Ιούνη που θα την πάω για τα ετήσια θα την ρωτήσω και θα σου πω. Τώρα δεν ξαναπάω γιατί θα με βρίσει :D


ξυλακι απο παγωτο ,αμασητο κιολας και αγχωθηκες...πολυ του σαλονιου ειστε σεις...:LOL:

υ.γ.το καλυτερο καθαρτικο ειναι το καστορελαιο hands down...και νταλικα με ρυμουλκουμενο να εχεις καταπιει θα την βγαλεις...
Χειρότερα είμαστε