κουταβι 5 μηνων




zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Θελω να σκασει μυτη "πελατης" της κυριας στο φορουμ...για την αλητεια που λεει και ο Τασος :D
και να αρχισει τα ειδα γονεις, πηγα στο σπιτι της εκτροφεος διαλεξα το πιο καθαροαιμο (...) και λοιπα...
Και να εχεις νονι-παπα μετα με ηρεμια που σκαει κατσικι (ξερω τι σας λεω) να προσπαθει να εξηγησει...

Σουρεαλ λεμε
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Θελω να σκασει μυτη "πελατης" της κυριας στο φορουμ...για την αλητεια που λεει και ο Τασος :D
και να αρχισει τα ειδα γονεις, πηγα στο σπιτι της εκτροφεος διαλεξα το πιο καθαροαιμο (...) και λοιπα...
Και να εχεις νονι-παπα μετα με ηρεμια που σκαει κατσικι (ξερω τι σας λεω) να προσπαθει να εξηγησει...

Σουρεαλ λεμε
Μπα σε αυτή δεν νομίζω να κρατούσα τη ψυχραιμία μου . Έχω και εγώ τα όρια μου :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: zenio


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Το μονο που σκεφτηκα ειναι καποιος να παραστησει τον αγοραστή με προσημειωμενα χαρτονομισματα κ μετα την συναλλαγη να σκασει επιτοπου αστυνομια...
(Τοχω καψει?μπας κ βλεπω πολυ ανιμαλ πλανετ?)

Το επεξεργάζομαι όμως...
Σε πιο ρεαλιστικο επίπεδο...
μια χαρα το ακουω.....γιατι να μην γίνεται δηλαδη;;;;αφου η πληρωμη είναι παρανομη πως αλλιως θα αποδειχθεί;;
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Οχι...δε λεω οτι ουσιαστικα δεν ευσταθει...
Απλα χλωμο να πεισεις τους μπατσους...
Θα σου πουν κανα "ασε μας κυρα μου" κ θα βρεθεις στα καλα καθουμενα στην μπουζου
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Εφορία θες για σίγουρα, σε υπόθεση στο fb είχα στείλει στη δίωξη και στο ΣΔΟΕ και μια χαρά την πιάσανε
Μπορείς να δωσεις λιγες λεπτομέρειες το τι απτες αποδείξεις χρειάστηκαν για να γίνει κάτι τέτοιο, π.χ υπηρχαν καποια στοιχεία δημόσια,ειχε βαλε αγγελια με τιμη ή δε ξέρω τι άλλο. Τι θα μπορούσε υποθετικά να γίνει σε περίπτωση που εχουμε εντοπίσει άτομο στο φβ που κανει γεννες διαφορων φυλων (3-4 φυλές, καμια 15 γεννες το 2015-2017 )και οι ανακοινωσεις ειναι έξυπνα καλυμμένες, δηλαδη του στυλ στειλτε πμ, δίνονται κ.τ.λ Ουσιαστικα σε αυτη τη περίπτωση δε μπορεί να αποδειχτεί εκτος αν γίνει αγοραπωλησια φανταζομαι.
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Είχε ανεβάσει μια άσχετη ανάρτηση, είχε χάσει ένα σκυλί και κουβέντα στην κουβέντα, έψαξα το κινητό που έδινε και βρήκα 2 αγγελίες της σε site. Σου στέλνω πμ να δεις τον φάκελο με τα screenshots που είχα κρατήσει.
Αλλά αν σου πει με πμ ότι τα πουλάει φαντάζομαι είσαι εντάξει.
 


kok

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2013
210
120
Το μονο που σκεφτηκα ειναι καποιος να παραστησει τον αγοραστή με προσημειωμενα χαρτονομισματα κ μετα την συναλλαγη να σκασει επιτοπου αστυνομια...
(Τοχω καψει?μπας κ βλεπω πολυ ανιμαλ πλανετ?)

Το επεξεργάζομαι όμως...
Σε πιο ρεαλιστικο επίπεδο...
Τα προσημειωμένα μην τα ξοδέψετε μετά,βάλτε και μερικά ακόμα και κάντε το ίδιο στον εκτροφέα που δεν θα κόψει απόδειξη.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Τα προσημειωμένα μην τα ξοδέψετε μετά,βάλτε και μερικά ακόμα και κάντε το ίδιο στον εκτροφέα που δεν θα κόψει απόδειξη.
Η φοροδιαφυγή δεν είναι το θέμα μας εδώ. Το θέμα είναι πως θα σταματήσεις την άλλη που έχει ξεπατώσει το σκυλί στις σερί γέννες για να βγάζει φράγμα με ημίαιμα.
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Η φοροδιαφυγή δεν είναι το θέμα μας εδώ. Το θέμα είναι πως θα σταματήσεις την άλλη που έχει ξεπατώσει το σκυλί στις σερί γέννες για να βγάζει φράγμα με ημίαιμα.
Λάθος. Το θέμα μας είναι οτι ο εκτροφέας δεν κόβει αποδείξεις, μιας και το νομοθετικό πλαίσιο ειναι κομμενο και ραμμενο πανω του και αυτος ο αχρείος φοροδιαφεύγει.
Ε ρε βολτα με το ποδηλατο που του χρειαζεται...
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Η φοροδιαφυγή δεν είναι το θέμα μας εδώ. Το θέμα είναι πως θα σταματήσεις την άλλη που έχει ξεπατώσει το σκυλί στις σερί γέννες για να βγάζει φράγμα με ημίαιμα.
Εγω νομιζα οτι το θεμα μας ηταν να ξεχωρισουμε το αγριο απ το οικοσιτο ζωο... Τωρα μ εχεις μπερδεψει...

:LOL::LOL::ROFLMAO:


Γενικα @kok θα σκεφτεις τα παντα προκειμενου να αποφυγεις την ουσια. (y)
 


kok

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2013
210
120
Λάθος. Το θέμα μας είναι οτι ο εκτροφέας δεν κόβει αποδείξεις, μιας και το νομοθετικό πλαίσιο ειναι κομμενο και ραμμενο πανω του και αυτος ο αχρείος φοροδιαφεύγει.
Ε ρε βολτα με το ποδηλατο που του χρειαζεται...
Και χωρίς τη σέλα :sneaky:
 


kok

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2013
210
120
Εγω νομιζα οτι το θεμα μας ηταν να ξεχωρισουμε το αγριο απ το οικοσιτο ζωο... Τωρα μ εχεις μπερδεψει...

:LOL::LOL::ROFLMAO:


Γενικα @kok θα σκεφτεις τα παντα προκειμενου να αποφυγεις την ουσια. (y)
Δεν σας προλαβαίνω όλους ρε παιδιά,έπαθε και ο Χριστόφορος αυτήν την ιστορία με το ξυλάκι και παλεύω μόνος μου 2 ημέρες τώρα.:)
 


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Παιδιά δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτό το τοπικ γιατί έχει γράψει η @mareco για στείρωση (αλλά εδώ είναι σωστή κατά την γνώμη μου η συμβουλή της) και κάπως νιώθω που δεν μπορώ να αντιδράσω...
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Παιδιά δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτό το τοπικ γιατί έχει γράψει η @mareco για στείρωση (αλλά εδώ είναι σωστή κατά την γνώμη μου η συμβουλή της) και κάπως νιώθω που δεν μπορώ να αντιδράσω...
:eek::eek::sneaky:
Εγω κανω ενα πριντσκρην. Ποτε δεν ξερεις... :D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3