Μια απορια....


giorgostr

Well-Known Member
1 Οκτωβρίου 2015
80
61
72
Αθηνα-Αιγαλεω
Γεια σας φιλοι μου.Ηδη με τη σκυλιτσα μας στο σπιτι,κλεινουμε σε λιγους μηνες,τα 4 χρονια....πως περασανε....ηθελα να σας ρωτησω το εξης-->οταν λειπεται απο το σπιτι-και ειναι μονο του-οταν επιστρεφεται,σας εχει αρπαξει καποιο παπουτσι,καποιο ρουχο & το εχει βαλει διπλα στο κεφαλακι του;;;πιστευω οτι αυτο θα το κανουν ολα τα σκυλακια.ηθελα να μου πειτε,αν το κανουν & τα δικα σας,οταν μενουν μονα τους στο σπιτι,ή ακομα & το βραδυ οταν κοιμαστε.σας ευχαριστω.
 


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Δεν ακουμπάει τίποτα μόνο τα παιχνίδια της. Και τις περισσότερες ώρες όταν λυπούμε κοιμάται.
Εσένα στο κάνει γιατί νιώθει μοναξιά και βρίσκει κάποια παρέα έτσι, γι αυτό. Μπορεί να είναι και στο χαραχτήρα.
 


kok

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2013
210
120
Γεια σας φιλοι μου.Ηδη με τη σκυλιτσα μας στο σπιτι,κλεινουμε σε λιγους μηνες,τα 4 χρονια....πως περασανε....ηθελα να σας ρωτησω το εξης-->οταν λειπεται απο το σπιτι-και ειναι μονο του-οταν επιστρεφεται,σας εχει αρπαξει καποιο παπουτσι,καποιο ρουχο & το εχει βαλει διπλα στο κεφαλακι του;;;πιστευω οτι αυτο θα το κανουν ολα τα σκυλακια.ηθελα να μου πειτε,αν το κανουν & τα δικα σας,οταν μενουν μονα τους στο σπιτι,ή ακομα & το βραδυ οταν κοιμαστε.σας ευχαριστω.
Μετά από 4 χρόνια σου δημιουργήθηκε αυτή η απορία;
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Μετά από 4 χρόνια σου δημιουργήθηκε αυτή η απορία;
Πώς να γίνεις τέρμα αντιπαθητικός & αγενής μέσα σε 1 κουβέντα.

Να σας ζήσει, κύριε Γιώργο, και να την χαίρεστε για πολλά χρόνια ακόμα :) (και ή εσείς είστε τυχερός ή εγώ είμαι άτυχη γιατί όποτε βρήκα ρούχο ή παπούτσι δίπλα στο κεφάλι τους, ήταν φαγωμένο :ROFLMAO::ROFLMAO:)
 


giorgostr

Well-Known Member
1 Οκτωβρίου 2015
80
61
72
Αθηνα-Αιγαλεω
Μετά από 4 χρόνια σου δημιουργήθηκε αυτή η απορία;
Φαινεται οτι τα πρωτα 2-3 χρονια δεν το κανουν.φροντιζουν,πρωτα,να μας ξεσκισουν[χαχα],τα επιπλα-τα ροκανιζουν,και μετα,ηρεμουνε & αρχιζει η επιχειρηση <<κλεψια>>,για παρεα-συντροφια,απ οτι τελικα καταλαβαμε.Βεβαια,οκ,δεν ενοχλουμαστε γι αυτο.ας τα κουβαλανε για να εχουνε παρεουλα...αισθανονται μοναξια & αυτα.μια & τα εχουμε μεσα στο σπιτι μας....ετσι εχει το πραγμα παιδια.σας ευχαριστω πολυ!
 


giorgostr

Well-Known Member
1 Οκτωβρίου 2015
80
61
72
Αθηνα-Αιγαλεω
Πώς να γίνεις τέρμα αντιπαθητικός & αγενής μέσα σε 1 κουβέντα.

Να σας ζήσει, κύριε Γιώργο, και να την χαίρεστε για πολλά χρόνια ακόμα :) (και ή εσείς είστε τυχερός ή εγώ είμαι άτυχη γιατί όποτε βρήκα ρούχο ή παπούτσι δίπλα στο κεφάλι τους, ήταν φαγωμένο :ROFLMAO::ROFLMAO:)
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια....δεν πειραζει για την απαντηση του φιλου μας....εχω γερο στομαχι....τα 4 αυτα χρονια,που τη βγαζουμε βολτα,εχουμε ακουσει και ποιο χειροτερα ,αλλα,ευτυχως,οι ανθρωποι δειχνουν μεγαλη φιλικοτητα προς τα τετραποδα μας....Βλεπω,πως οι εποχες αλλαξανε & χαιρομαι γι αυτο.Γεια σας & παλι ευχαριστω.
 


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Φαινεται οτι τα πρωτα 2-3 χρονια δεν το κανουν.φροντιζουν,πρωτα,να μας ξεσκισουν[χαχα],τα επιπλα-τα ροκανιζουν,και μετα,ηρεμουνε & αρχιζει η επιχειρηση <<κλεψια>>,για παρεα-συντροφια,απ οτι τελικα καταλαβαμε.Βεβαια,οκ,δεν ενοχλουμαστε γι αυτο.ας τα κουβαλανε για να εχουνε παρεουλα...αισθανονται μοναξια & αυτα.μια & τα εχουμε μεσα στο σπιτι μας....ετσι εχει το πραγμα παιδια.σας ευχαριστω πολυ!
Να το.
Τα ίδια με τότε κάνει απλά τώρα το έριξε σε παπούτσια κλπ. Να το κόψεις αυτό γιατί οκ δεν μας νοιάζουν οι ζημίες για οικονομικούς λόγους αλλά πρέπει να μάθει να φέρεται σωστά.
Για ψάξε λίγο πάνω στο πρόβλημα σου θα βρεις πολλά.
 


giorgostr

Well-Known Member
1 Οκτωβρίου 2015
80
61
72
Αθηνα-Αιγαλεω
Να το.
Τα ίδια με τότε κάνει απλά τώρα το έριξε σε παπούτσια κλπ. Να το κόψεις αυτό γιατί οκ δεν μας νοιάζουν οι ζημίες για οικονομικούς λόγους αλλά πρέπει να μάθει να φέρεται σωστά.
Για ψάξε λίγο πάνω στο πρόβλημα σου θα βρεις πολλά.
Δεν πειραζει φιλε μου.αρκει που δεν το ροκανιζει.....παρεουλα θελει....αυτο ειναι το λιγοτερο.εννοειται,πως αμα αρχισει να τα τρωει,θα ληφθουν αλλα μετρα.ειναι πολυ καλη & την αγαπαμε....σε ευχαριστω πολυ!
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Κύριε Γιώργο, για όταν λείπετε πάντως, υπάρχουν και πράγματα για να ασχοληθεί και να μη βαριέται. Ανθεκτικά κόκαλα πχ (τη βλέπω και ολόκληρη γαϊδούρα ζωή να΄χει :D) ή κάποιο παιχνίδι. Δεν είναι πρόβλημα να παίρνει κάποια πράγματά σας αφού δεν τα πειράζει και δεν σας ενοχλεί κι εσάς, απλά για να μη βαριέται όσο μένει μόνη της :)
 


giorgostr

Well-Known Member
1 Οκτωβρίου 2015
80
61
72
Αθηνα-Αιγαλεω
Κύριε Γιώργο, για όταν λείπετε πάντως, υπάρχουν και πράγματα για να ασχοληθεί και να μη βαριέται. Ανθεκτικά κόκαλα πχ (τη βλέπω και ολόκληρη γαϊδούρα ζωή να΄χει :D) ή κάποιο παιχνίδι. Δεν είναι πρόβλημα να παίρνει κάποια πράγματά σας αφού δεν τα πειράζει και δεν σας ενοχλεί κι εσάς, απλά για να μη βαριέται όσο μένει μόνη της :)
Αυτο που μου προτεινετε,ειναι οντως καλο.δεν το σκεφτηκαμε....Αρα, θα μπει ταχιστα σε εφαρμογη,τις επομενες μερες.σε ευχαριστω & παλι.
 


kok

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2013
210
120
Πώς να γίνεις τέρμα αντιπαθητικός & αγενής μέσα σε 1 κουβέντα.

Να σας ζήσει, κύριε Γιώργο, και να την χαίρεστε για πολλά χρόνια ακόμα :) (και ή εσείς είστε τυχερός ή εγώ είμαι άτυχη γιατί όποτε βρήκα ρούχο ή παπούτσι δίπλα στο κεφάλι τους, ήταν φαγωμένο :ROFLMAO::ROFLMAO:)
Το έγραψα για να δω αν είναι πρόσφατο,
Πώς να γίνεις τέρμα αντιπαθητικός & αγενής μέσα σε 1 κουβέντα.

Να σας ζήσει, κύριε Γιώργο, και να την χαίρεστε για πολλά χρόνια ακόμα :) (και ή εσείς είστε τυχερός ή εγώ είμαι άτυχη γιατί όποτε βρήκα ρούχο ή παπούτσι δίπλα στο κεφάλι τους, ήταν φαγωμένο :ROFLMAO::ROFLMAO:)
Ρώτησα για να δω αν είναι πρόσφατο,αλλά κάποια πράγματα δεν τα αντιλαμβάνονται όλοι το ίδιο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
@giorgostr το κάνει κι ένα από τα δικά μου αυτό. Κάποτε τα έτρωγε. Τώρα, απλώς τα παίρνει κοντά του, αν τύχει και τα ξεχάσω γύρω του, χωρίς να τα πειράξει όμως πλέον. Τις περισσότερες φορές :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3