Dog Survivor


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.883


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Ο Batman λέει θα περιμένει με αγωνία το master dog chef :LOL: ή "κατι ψήνεται" για σκύλους. Ηδη κάνει σκληρή προετοιμασία με το να "καθαρίζει" τα απλυτα πιατα. Ακουσε survivor και φρίκαρε, σκέφτηκε κακουχιες και πείνα...

Πέρα απο τα αστεια οποιος πάει να βγάλει βιντεάκια να δουμε (y)
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Σκεφτομαι να δηλωσω συμμετοχη με την ροτυ, πιο πολυ για την εμπειρια παρα για το αποτελεσμα.
Θα παει κανενας αλλος (εστω σαν θεατης)?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.883
Εγώ σίγουρα θα πάω, ως θεατής.
Και σκοπεύω σίγουρα και σε διάφορες επισκέψεις εκεί, για παιχνίδι.
 
  • Like
Reactions: Giannis_Rottie








cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Γιατί όχι ρε συ;
χαιρομαι για την πασα που μου δινεις..

σε καμια περιπτωση δε λεω οχι, οποιαδηποτε δραστηριοτητα θα σηκωσει απτον καναπε τον μεσο ιδιοκτητη και το σκυλο του ειμαι υπερ.

υπαρχει ομως ενα μεγαλο αλλα, κατα την δικη μου γνωμη

το γεγονος οτι ενας εκπαιδευτης (ουτε τον ξερω, ουτε τη δουλεια του εχω δει, ουτε και με ενδιαφερει εν πασει περιπτωσει) εκμεταλλευεται το ονομα ενος δημοφιλους αυτη την εποχη παιχνιδιου στην τηλεοραση με βρισκει καχυποπτο, στην αρχη survivor μετα survival μη φαμε και καμια μηνυση και παει λεγοντας, παραπλανητικος οσο δεν παει μιας και δεν μιλαμε για επιβιωση απλα για σκυλακια που κρατωντας τα απτο λουρι περνανε διαφορα εμποδιακια...
χρειαζεται να δω δουλεια πολυ και καλη για να ψαρωσω και να δωσω λεφτα και χρονο.
αυτη η φαση μου φανηκε σα να στηθηκε προχειρα να αρπαξουμε οτι μπορουμε τωρα που μιλανε ολοι γιαυτο
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Δλδ εαν λεγοταν Dog Challenge (πχ) θα ηταν ολα οκ, ενω τωρα που επελεξε διαφημιστικα να βαλει εναν τιτλο που θα τραβηξει το ματι περισσοτερων ειναι κατακριτεο;;

Μια φαση ειναι (αν δεν απατωμαι τυπου αγωνας) που περιλαμβανει μια σειρα δοκιμασιων (non standard) για το σκυλο. Οπως κι αν λεγεται μικρη σημασια εχει νομιζω, κ δεν εχει καμια σχεση με τον εκπαιδευτη που το διοργανωνει η την δουλεια του, μιας κ δεν απαιτειται πρωτερη εκπαιδευση η εμπειρια.
 
  • Like
Reactions: TARA


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.883
@cygor έχουμε γίνει όλοι καχύποπτοι ε; :)

Η συγκεκριμένη εκπαιδεύτρια [γυναίκα είναι] είναι πάρα πολύ γνωστή στον χώρο. Ειδικά, στον δικό σου χώρο ;) Ρώτα για την Μουχου και θα σου πουν τα καλύτερα!

Από κει και πέρα, γιατί μωρέ, να μην εκμεταλλευτεί μια μόδα της εποχής, για να οργανώσει κάτι καλό; Στο παρελθόν είχε οργανώσει και πάλι με μεγάλη επιτυχία τα Σκυλομπάχαλα. Πολύ πριν, εμφανιστεί κάτι παρόμοιο στον χώρο. Και όπως λες, οτιδήποτε μας ξεκουνήσει από τον καναπέ, είναι καλοδεχούμενο. Το κόστος δε, είναι αστείο να το συζητάμε καν. Για καφέ μόνο να πας, πιο πολλά θα δώσεις. Κατά την άποψή μου, θα άξιζε και περισσότερα :)
 


cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Δλδ εαν λεγοταν Dog Challenge (πχ) θα ηταν ολα οκ, ενω τωρα που επελεξε διαφημιστικα να βαλει εναν τιτλο που θα τραβηξει το ματι περισσοτερων ειναι κατακριτεο;;
ναι
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.883
ναι ρε γμτ, δεν ημουν ετσι εγω, ημουν καλοπροαιρετος ανθρωπος :p
Κακές παρέες κάνεις μάλλον!
Μάζεψε και το άλλο το σαχλαμάρι και ελάτε μια φορά, για μια προπόνηση, αν κοτάτε.
Να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Γιατί όλο μούσκουλα μας μοστράρετε, αλλά από ουσία δεν ξέρω...πρέπει να δω!
 
  • Like
Reactions: TARA and cygor




cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Κακές παρέες κάνεις μάλλον!
Μάζεψε και το άλλο το σαχλαμάρι και ελάτε μια φορά, για μια προπόνηση, αν κοτάτε.
Να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος!
Θα δω αν έχει ο άλλος κάνα εμπριμέ κολλαν να μου δανεισει και θα ρθουμε, λογικά θα έχει
 
  • Like
Reactions: TARA and mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.883
Όποιος δεν πάει για μπάνιο αύριο, ήρθε η ώρα της μάχης (y):)
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf