Καλώς σας βρήκαμε!!!!


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
δοκίμασε στο αθόρυβο και σε χαμηλή ένταση fan (αν έχει).
επίσης μπορεί και να κρυώνει (όταν είναι στο φούλ).
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
δοκίμασε στο αθόρυβο και σε χαμηλή ένταση fan (αν έχει).
επίσης μπορεί και να κρυώνει (όταν είναι στο φούλ).
Στο φουλ εννοώ οτι δουλευει συνεχεια. Το έχουμε ηδη χαμηλα και στους 26-27 βαθμούς....
Θα το παρατήρησω ομως μου αρεσε η σκεψη πολυ.....
Σας ευχαριστώ όλους
 
  • Like
Reactions: elpinor


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Η Ηρα αυτα τα κανει όταν κατι την φοβιζει,
(παει κ στριμωχνεται κατω απτο κρεβάτι,ενω δεν χωραει,ή χώνεται στο μπάνιο)
μη με ρωτησεις τι,τις μισες φορες δεν εχω ιδεα,
τι ακουει,τι βλεπει,μονο αυτη ξερει!
Αφου δε τρέμει (γιατι την πιανει κ αυτο οταν τρομαζει) μια χαρα ευχαριστημένη ειμαι,την αφηνω,κ οποτε αισθανθει ανετα βγαινει μονη της.

Επισης που κ που,τον τελευταιο χρονο?ενω πάντα ειναι κολλημενη πανω μου,(σκια μου ενα πραμα,σε φαση να θελω να παω τουαλετα να κοιμαται κ να ξυπναει επειδη με πηρε πρεφα οτι σηκωθηκα,
αμα δε το ζησεις,δε ξέρεις το δραμα μου)
την εχω παρατηρησει οτι υπαρχουν στιγμες που πχ ειμαι στο δωματιο κ εκεινη στο σαλονι κ δε σηκωνεται να με ακολουθησει,
ή ακόμη ακόμη εχει σηκωθει κ φυγει απο εναν χωρο,
οικιοθελώς ενω ειμαι ακομη εκεί,
δε σου κρυβω οτι τις πρωτες 1-2 φορες καπως αγχωθηκα,νομιζα οτι κατι εχει
οσο κ να γκρινιάζω,
Ειναι κατι που τοχω συνηθισει,
κ οταν ξαφνικα μου το αλλαζει,
εστω κ ελαχιστες φορες,με προβληματιζει...
Μετα ξαναθυμαται τον παλιο καλο κολαουζο εαυτο της κ ησυχαζω κ γω...
Αλλα τι να πω?
ισως μεγαλωνουν κ δε μας εχουν πια τοσο αναγκη τα μωρα μας?
:cry::cry::cry::cry::cry:
Αχαριστες...
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Η Κίρα από την στιγμή που ήρθαμε στην Αθήνα διάλεξε ένα παρόμοιο σημείο στο δωμάτιό μου και πού τη χάνεις πού την βρίσκεις εκεί είναι αραχτή και μάλιστα η μισή χωμένη κάτω απ' το κρεβάτι. Έσκασα να ψάχνω τί μπορεί να την τρόμαξε και κάνει έτσι αλλά τελικά κατέληξα ότι απλά εκεί γουστάρει να αράζει. Ο δε Enzo ψάχνει κάτι τέτοιες κρυψώνες όταν τον βγάζει οφ ο ανηψιός μου, με τον οποίο έχουν σχέσεις λατρείας αλλά ο μικρός είναι ντούρασελ ακόμα και σε συνθήκες καύσωνα...:p:D
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ο δε Enzo ψάχνει κάτι τέτοιες κρυψώνες όταν τον βγάζει οφ ο ανηψιός μου, με τον οποίο έχουν σχέσεις λατρείας αλλά ο μικρός είναι ντούρασελ ακόμα και σε συνθήκες καύσωνα...:p:D
Ντιν ντιν ντιν!!!!we have a winner!!!πως δεν πήγε το μυαλο μου;;; μη και πηγαίνει για να κανει διάλλειμα απο τη σβουρα;;;;λιγο το τρεξιμο λιγο πο φωνουλες λιγο τα παιχνιδια παντού μπορει να της πεφτει βαρυ να χαλαρωνει στο σαλονι που ειναι το κρεβατι της κ να ψαχνει πιο ησυχα μερη; παίζει....πολυ παίζει....
Ότι θα μου ελειπε η υπερκινητικοτητα της κ το να μπλέκεται στα ποδια μου ποιος να μου το λεγε....
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Διακοπες πηγαμε και εφέτος..... και παραλιες και καφεδες και φαγητα ολα τα καναμε!!!φωτογρσφικο υλικο δεν εχω απο τις εξορμησεις γιατι ο ενας κυνηγουσε παιδι ο αλλος σκυλι και τουμπαλιν.... ηταν ομως απολαυση ειδικα στη παραλια οι δυο τους....και αγαπηθηκαν περισσοτερο νομιζω....

Κοιταξτε πχ πως ημασταν στην επιστροφηIMG_20170825_114141.jpg IMG_20170825_100418.jpg IMG_20170825_100104.jpg

Σαν σαρδελες με καταθλιψη....

Αντε και του χρονου με υγεια και με φωτογραφιες!!!!
 




Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Παει αλλος ενα χρονος....4 μετραει το κοντερ... δεν εχω καταλήξει αν τα γενεθλια της ειναι μερα χαρας ή λυπης....για τα σκυλια ο χρονος ειναι εχθρος....

Κοριτσάκι μου γλυκο να σε χαίρομαι αλλα 44 χρονια!!!!!κ αν ειναι γραφτο να σε χαρώ λιγοτερο ευχομαι οσα χρονια κ αν εχουμε μαζι ακομα να ναι γεματα χωματα,κοκκαλα, μπαλακια, μπαλονια, θάλασσες,βουνα, χαδια, αγκαλιες,γαυγισματα, λιχουδιες....

Σε ευχαριστώ για ολα τα ομορφα που μου χαριζεις...θα σου χρωστάω παντα....IMG_20170920_111156.jpg IMG_20170920_111913.jpg IMG_20170917_220948.jpg
 








Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Η μικρη πάει τη μεγάλη... οταν πιανει το παιδι το λουρι η Σίλβα με το ζορι κανει βηματα και πριν καθε βημα γυριζει κ με κοιταει....σαν τη χεσ.....μενη κοτα παει το καλο μου.....

Σημερα πήγαμε κτηνιατρο για μια πληγιτσα στο ποδι κ επειδή ειχαμε χρονο καθομασταν κ τα λεγαμε...εκεινοι ελεγαν δλδ ποσο καλο σκυλι ειναι η Σίλβα....ποσο περήφανη ενιωσα ξανα για εκεινη....:love::love::love::love::love:
 




barouf

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2016
212
1.136
48
:love::love::love::love:
χρόνια σας πολλά!!! και όμορφα!!!

εγώ πάλι είμαι για οφθαλμίατρο... μέχρι σήμερα, από τη φώτο προφίλ, νόμιζα ότι η Σίλβα είναι λαμπραντοριζον... Που κοίταγα, δεν ξέρω...