Τα σκυλιά των γειτόνων γαβγίζουν στον δικό μου στη βόλτα του και μου λένε να μη περνάω από εκεί.








Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Το συμπερασμα που βγαζω εγω, λοιπον, ειναι οτι εισαι σπανια κυριος.
Υπερβολικα σπάνια..αλλά όταν είμαι με περνάς και για λόρδο
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Μ αρεσεις!!
Σσσσσσ...διαβάζει και η κοπέλα μ...
 
  • Like
Reactions: Μαρια&Ηρα


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Το συμπερασμα που βγαζω εγω, λοιπον, ειναι οτι εισαι σπανια κυριος. :LOL::LOL:


Να σας πω εγω πως το βλεπω. Κλικες και ξεκλικες. Εμενα κατα καιρους με εχετε εκνευρισει ολοι.

Και αυτοι που δε λετε τιποτα και αυτοι λετε πολλα. Και αυτοι που ειναι της αποψης 'πως κανεις ετσι. να περναμε καλα με τα γλυκουλινια απ οπου κι αν προερχονται' και αυτοι που το γ@@@@ μεχρι να ψωφισει. Και αυτοι που σχολιαζουν τι και πως το λεει καποιος, πως χειριζεται το προφιλ του, αν ειναι ανοιχτος ή αν φοβαται το ματι κλπ. Που ασχολουνται με το ποσα ποστ και που τα εχει κανει καποιος. Που βγαζουν εξω τις συμβουλες να δουν τινος ηταν η μεγαλυτερη. Που ειναι υπερβολικα ευγενεις ή υπερβολικα αγενεις.

Και παιζει επισης να τα εχω κανει ολα τα παραπανω. :mad:

Ειναι μονο 4 Αυγουστου. Δεν μπορω να φανταστω τι θα λεγεται στο θεμα αυτο τον 15Αυγουστο...

Μια προτροπη προς ολους μας γιατι παντα βγαινει το δασκαλιστικο χωρις να το θελω. Αντι να σχολιαζουμε τι λεει ο καθενας, μπορουμε να κανουμε/λεμε αυτο θεωρουμε σωστο. Αντι δηλαδή να 'διορθωνουμε' συνεχως τους αλλους, να δειχνουμε στην πραξη αυτο που θεωρουμε σωστο. Κι αν θελουν θα το πιασουν. Lead by example που λενε και στο χωριο.
:LOL::LOL::LOL:
Σ αγαπησα λιγακι τωρα δα:love:
 


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Σήμερα μαζί με την στείρωση μας έδωσε και την κονκάρδα που το ζήτησα. Μου είπε ότι δεν την χρησιμοποιούν και πολλοί και για αυτό δεν μας είχε πει κάτι. Και στο κυρίως θέμα τώρα... Έχω την κονκάρδα και έχω και ένα αυτοκόλλητο που έχει επάνω τους μήνες. Η ερώτηση μου είναι: Σημειώνω τον μήνα που το έκανε ή τον μήνα που λήγει?
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Μιλας για τη κονκαρδα αντιιλυσσικου υποθετω! Νομιζω απλα αλλαζεις κονκαρδα καθε χρονο, να γραφει τη τρεχουσα χρονολογια π.χ 2017. Ετσι και αλλιως φαινεται απο το βιβλιαριο που επισης πρεπει να εχεις μαζι παντα η ακριβης ληξη.
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Μιλας για τη κονκαρδα αντιιλυσσικου υποθετω! Νομιζω απλα αλλαζεις κονκαρδα καθε χρονο, να γραφει τη τρεχουσα χρονολογια π.χ 2017. Ετσι και αλλιως φαινεται απο το βιβλιαριο που επισης πρεπει να εχεις μαζι παντα η ακριβης ληξη.
Δεν γραφει 2017 γραφει 2016-2017 και έχει επάνω τους μήνες
 








bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Σήμερα μαζί με την στείρωση μας έδωσε και την κονκάρδα που το ζήτησα. Μου είπε ότι δεν την χρησιμοποιούν και πολλοί και για αυτό δεν μας είχε πει κάτι. Και στο κυρίως θέμα τώρα... Έχω την κονκάρδα και έχω και ένα αυτοκόλλητο που έχει επάνω τους μήνες. Η ερώτηση μου είναι: Σημειώνω τον μήνα που το έκανε ή τον μήνα που λήγει?
Εμένα ο κτηνίατρος μου σημαδεύει τον μήνα που κάνει το εμβόλιο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.812
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf