Τροφή Platinum Hellas


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με την εξυπηρέτησή τους. Το αντίθετο.
Αλλά, να σβηστεί λογαριασμός, για ποιο λόγο;;
Λογικά, θα μάθω μόλις μου απαντήσουν!
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Πρεπει να ειχαν καποιο προβλημα στο δικτυο τους δεν το εκαναν επιτηδες σιγουρα , για ποιο λογο να τον σβησουν? Εγω ειχα παραγγηλει 15kg puppy και επειδη δεν μπορουσαν να το στειλουν τριτη οπως συμφωνησαμε μου τα εστειλαν τεταρτη και τη τριτη μου εδωσαν δωρο 3kg puppy δωρο για να κανω τη δουλεια μου.
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
@Lavernne , αποκλειεται οι ιδιοι να εσβησαν το λογαριασμο σου.
δεν εχουν προσωπικα μαζι σου. προφανως καποιο προβλημα θα υπηρξε στο site τους.
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
@Lavernne , αποκλειεται οι ιδιοι να εσβησαν το λογαριασμο σου.
δεν εχουν προσωπικα μαζι σου. προφανως καποιο προβλημα θα υπηρξε στο site τους.
Δεν είπα ότι έχουν προσωπικά μαζί μου, απλά ρώτησα αν γίνεται να σβηστεί αν πχ έχεις να παραγγείλεις πολύ καιρό...
Θεωρώ πως θα μου απαντήσουν αύριο, οπότε και θα σας πω τι και πώς..
 
  • Like
Reactions: spyv


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Δεν είπα ότι έχουν προσωπικά μαζί μου, απλά ρώτησα αν γίνεται να σβηστεί αν πχ έχεις να παραγγείλεις πολύ καιρό...
Θεωρώ πως θα μου απαντήσουν αύριο, οπότε και θα σας πω τι και πώς..
Ίσως σου απαντήσουν πιο γρήγορα, άμα τους στείλεις στη σελίδα τους στο Facebook.
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Αν και τελικά απάντηση δε πήρα, έμεινα ικανοποιημένη με την εξυπηρέτηση τους άλλη μια φορά.
Πήρα τηλέφωνο για να μπορέσουν να κανονισουν να μου φέρει η μεταφορική την παργγελια στο σπιτι (λόγω του χειρουργείου). Τελικά όχι μόνο δε καταφερε να βγάλει άκρη ο άνθρωπος με τη μεταφορική, αλλά κανόνισε να μου φέρει την παραγγελία κούριερ!! :D
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Αν και τελικά απάντηση δε πήρα, έμεινα ικανοποιημένη με την εξυπηρέτηση τους άλλη μια φορά.
Πήρα τηλέφωνο για να μπορέσουν να κανονισουν να μου φέρει η μεταφορική την παργγελια στο σπιτι (λόγω του χειρουργείου). Τελικά όχι μόνο δε καταφερε να βγάλει άκρη ο άνθρωπος με τη μεταφορική, αλλά κανόνισε να μου φέρει την παραγγελία κούριερ!! :D
Τους ρώτησες για το θέμα σου όταν πήρες τηλέφωνo;
 




Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Παιδιά καλησπέρα ! Έχει εδώ κ καμία βδομάδα που κ τα 2 κάνουν μαλακα κόπρανα . Περισσότερο ο μεγάλος που είναι ένα στάδιο πριν την διάρροια .
Μου κάνει εντύπωση που είναι κ τα 2 μαζί . Έχουν πάρει χάπι για παράσιτα . Δεν έχει αλλάξει κάτι στην διατροφή τους .Δινω τον κωδικό με το αρνί . Σκέφτομαι να πάρω την προηγούμενη τροφή αρχικά να δω αν φταίει αυτό ... Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;
 








Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Το να κολλησε το ενα απο το αλλο δεν παιζει?
Τα πάντα παίζουν η αλήθεια είναι ...

Τους βάζω λίγο ρύζι μαζί να δω πως θα πάει ...

Επίσης είπα να δώσω μια ευκαιρία κ στο ιβηρικό ! Παράγγειλα αυτό τώρα.
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
33
παιδια μια απορια οσο αναφορα τη platinum...αν προτεινόμενη δοσολογια μου λεει γυρω στα 350 γρ !!! ο σκυλος μου ειναι 31 κιλα... 350 γρ δεν ειναι πολυ πολυ λιγα?
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
παιδια μια απορια οσο αναφορα τη platinum...αν προτεινόμενη δοσολογια μου λεει γυρω στα 350 γρ !!! ο σκυλος μου ειναι 31 κιλα... 350 γρ δεν ειναι πολυ πολυ λιγα?
vhEkiUB.png
Περιπου 360-380 θα ξεκιναγα στη θεση σου και βλεπεις αναλογα αυξανεις η μειωνεις! Εμενα ειναι 11 μηνων 25 κιλα και δινω 320-340. Ειναι πολυ ενεργητικο σκυλι βεβαια.
Γενικα ο υπολογισμος γινεται με βαση το τελικο βαρος , λογικα θα παρει λιγο ακομα και ο δικος σου, αρα υπολογιζε για τελικο προς 35.
 
Last edited:


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
33
απλα μου φαινονται πολυ λιγα τα 380 γρ για 31 σκυλο...αλλες τροφες εχω δει, δινουν και 500 γρ
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
απλα μου φαινονται πολυ λιγα τα 380 γρ για 31 σκυλο...αλλες τροφες εχω δει, δινουν και 500 γρ
Αλλες δινουν και λιγοτερα π.χ ακανα. Συνηθως οσο λιγοτερα σιτηρα εχουν τοση μικροτερη ειναι και η δοσολογια. Και εμενα η προηγουμενη τροφη εδινε 400 αυτη 320.

Θα ελεγα ξεκινα με τη προτεινομενη, εκει γυρω στα 380. Δες σε 10-15 μερες αδυνατισε, ειναι οκ? Τα κακακια του πως ειναι? Αναλογα πρατεις.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: noni_papa


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
33
την εχω πανω απο 10 μερες... του δινω περιπου 380 γρ εχει παρει κιλακια και πολυ δυναμη... αρκετα κοπρανα για την ποσοτητα που του δινω
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
την εχω πανω απο 10 μερες... του δινω περιπου 380 γρ εχει παρει κιλακια και πολυ δυναμη... αρκετα κοπρανα για την ποσοτητα που του δινω
Ποια δινεις? με το ιβηρικο εχει ελαχιστα και σφιχτα το γκρεμλιν...Με το αρνι παραπανω
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.468
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma