Μου ετυχε γιγαντας! :)


tzinaki_21

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2013
48
99
καλησπερα σε ολους πριν καμια βδομαδα οπως πηγαινα βολτα τις σκυλιτσες μου στο βουνο που παμε καθε μερα συναντησαμε ενα σκυλο ο οποιος μας ακολουθουσε και στο τελος της βολτας ηρθε μεχρι το σπιτι του εδωσα φαγητο κ νερο κ απο τοτε απεκτησα ενα ακομα σκυλι :p Κοιμηθηκε εξω στην αυλη πηρα μια γνωστη μου απο φιλοζωικη να ελεγξει για τσιπ ή αν τον ψαχνει κανεις αλλα τιποτα καποιος τον παρατησε προσφατα...ετσι αποφασισα να τον κρατησω την Τεταρτη θα παμε κτηνιατρο για στειρωση εμβολια κ τσεκ απ!Απο μια πρωτη εικονα και απο τις γνωσεις τις δικες μου κ της κοπελας που τον ειδε ειναι γυρω στο 1-1,5 χρονων και ειναι μαστιφ με καυκασου ...εχει κανεις γνωση απο τετοιου ειδους σκυλια να μου πει δυο συμβουλες(λουρι,βολτα,συμπεριφορα,τι να προσεξω)??? ειναι τωρα γυρω στα 40κιλα αλλα δειχνει αδυνατος...:rolleyes:
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Πω φανταζομαι της μουρλης θα γίνεται εκει μαζί με τις τρελές κυνηγοσκυλίτσες!!!! Μπραβο σου πραγματικα! θελουμε ντοκουμεντα και απο τους 3!
 


Garden_zoo

Member
21 Ιανουαρίου 2018
5
1
49
καλησπερα σε ολους πριν καμια βδομαδα οπως πηγαινα βολτα τις σκυλιτσες μου στο βουνο που παμε καθε μερα συναντησαμε ενα σκυλο ο οποιος μας ακολουθουσε και στο τελος της βολτας ηρθε μεχρι το σπιτι του εδωσα φαγητο κ νερο κ απο τοτε απεκτησα ενα ακομα σκυλι :p Κοιμηθηκε εξω στην αυλη πηρα μια γνωστη μου απο φιλοζωικη να ελεγξει για τσιπ ή αν τον ψαχνει κανεις αλλα τιποτα καποιος τον παρατησε προσφατα...ετσι αποφασισα να τον κρατησω την Τεταρτη θα παμε κτηνιατρο για στειρωση εμβολια κ τσεκ απ!Απο μια πρωτη εικονα και απο τις γνωσεις τις δικες μου κ της κοπελας που τον ειδε ειναι γυρω στο 1-1,5 χρονων και ειναι μαστιφ με καυκασου ...εχει κανεις γνωση απο τετοιου ειδους σκυλια να μου πει δυο συμβουλες(λουρι,βολτα,συμπεριφορα,τι να προσεξω)??? ειναι τωρα γυρω στα 40κιλα αλλα δειχνει αδυνατος...:rolleyes:
 






sofia st

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2017
66
137
42
πωωω.. τί πλάσμα... ποιος παρατάει τέτοιο σκυλί???? Καλή ζωή να έχετε, συγχαρητήρια για την απόφασή σου!!
 
  • Like
Reactions: tzinaki_21


tzinaki_21

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2013
48
99
πωωω.. τί πλάσμα... ποιος παρατάει τέτοιο σκυλί???? Καλή ζωή να έχετε, συγχαρητήρια για την απόφασή σου!!
Δεν ξέρω ποιος παραλάβει ένα τέτοιο σκυλί που όσο μπόι έχει τόσο αγάπη σου δίνει κ παραπάνω ωστόσο δυστυχώς έχω δει πολλά σαν αυτόν στο δρόμο,τα παίρνουν όλοι μωρά νομίζοντας ότι είναι ένα αρκουδάκι κ μόλις μεγαλώσουν σου λένε που θα το βάλω τρώει πολύ κάνει ζημιές κ αλλες τόσες μακακιες! :mad:
 
  • Like
Reactions: sofia st








ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Αυτο ειναι που λεμε τυχη βουνό.

Να τον χαίρεσε και να περνάτε καλα. Αν ειναι 1-1,5 χρονόν ειναι
στην εφηβεία θα "γεμίσει" κ´ αλλο και θα γίνει σκύλαρος.
Μίξ τσομπανάκος ειναι απο Καυκάσου δεν φαίνεται να εχει.
 
  • Like
Reactions: spyv and tzinaki_21


tzinaki_21

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2013
48
99
Αυτο ειναι που λεμε τυχη βουνό.

Να τον χαίρεσε και να περνάτε καλα. Αν ειναι 1-1,5 χρονόν ειναι
στην εφηβεία θα "γεμίσει" κ´ αλλο και θα γίνει σκύλαρος.
Μίξ τσομπανάκος ειναι απο Καυκάσου δεν φαίνεται να εχει.
Σήμερα θα πάμε κτηνίατρο θα μάθω περισσότερα (y)
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Μπράβο σου που τν έβαλες στην οικογένεια σου είναι κούκλος. Δυστυχώς ούτε έχω πληροφορίες τς φυλής που ζητάς για ν σου δώσω
 
  • Like
Reactions: tzinaki_21






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf