Θυρεοειδής κ εξαρθωση γονατου


Anny Anny

Member
13 Μαρτίου 2018
6
0
44
Καλημέρα σε όλους! Η Αννυ είναι ο έρωτας της ζωής μου ..ειναι 3 ετων, πανέξυπνη και κούκλα! Ξαφνικά απο την Τσικνοπέμπτη και μετά δεν μπορουσε να σηκωθεί στα πισω πόδια. Διάθεση σχετικα καλη,φαγητό ετρωγε, γενικά φαινοταν να μην πονάει. Ξαφνικά πριν μερικές μερες ηταν κακοδιαθετη απο το πρωι. Το βραδυ αρχισε να κλαίει να περπατάει ασταμάτητα να κουνάει την ουρα και η γλώσσα της εξω σαν λαχανιασμενη. Την πηγα στον πρωτο κτηνίατρο που βρηκα μπροστα μου ανοιχτό γιατι ηταν αργα. Του εξηγήσα και της τσέκαρε τα πισω ποδια κουνωντας τα εντονα. Το πλασματακι μου ουρλιαξε. Μου είπε οτι της βγαινει το γονατο, της έκανε παυσίπονη αντιβιοτικη κ φυγαμε. Την επόμενη μέρα την πήγα στο δικο μας κτηνίατρο απο εξετάσεις μου είπε οτι εχει θυρεοειδή κ ξεκινησαμε θεραπεία κ αντιφλεγμονωδη για τον πόνο. Απο εχθές ομως με ακολουθεί παντου και συμπεριφερεται περιεργα...ξαφνικά σηκώνεται απο το κρεβατι της κ προχωραει γρήγορα σαν να την κυνηγούν και μετα επιστρεφει παλι....Έχετε παρόμοια εμπειρία ...δεν ξέρω τι να κάνω. ..
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3