καλως σας βρηκα!






ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Mε γεια σας!Αν τελικά ξεκινήσετε weight pulling βγαλτε μερικές φωτο ενδεικτικές του σωματός του να δουμε το πριν και το μετα!(Αν θελετε)
 
  • Like
Reactions: sake


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
και βεβαια θελω και το εχω ηδη κανει να σου πω την αληθεια.. αν και δεν νομιζω να δω και τρελες διαφορες... περισσοτερο ειναι στα γονιδια παρα στη γυμναστικη απο οσο εχω καταλβει
οχι οτι εχω παραπονο, εχει κορμαρα ο αγοραρος οπως ολοι βεβαιως βεβαιως καμαρωνετε στις φωτο :D :D
 
  • Like
Reactions: vek and ioanna a


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Το σαμαρακι-στηθολουρο με τη λαβή είναι τέλειο! Καλά, οκ και σκύλος κούκλος είναι. Από πού το αγοράσατε ; Αν θεωρηθεί διαφήμιση pm please.
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
giannis solomos λεγεται στο facebook πουλαει χονδρικη σε μαγαζια απο οτι εχω καταλαβει...
ειναι γνωστος στο χωρο αυτο και κανει απιθανη δουλεια... ποναει λιγο στη τιμη... σκεψου εκανε 60 και μου το αφησε 50 αλλα οκ ειναι δερματινο και αριστη ποιοτητα..
 
  • Like
Reactions: saras


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
giannis solomos λεγεται στο facebook πουλαει χονδρικη σε μαγαζια απο οτι εχω καταλαβει...
ειναι γνωστος στο χωρο αυτο και κανει απιθανη δουλεια... ποναει λιγο στη τιμη... σκεψου εκανε 60 και μου το αφησε 50 αλλα οκ ειναι δερματινο και αριστη ποιοτητα..
δεν ποναει καθολου στην τιμη πιστεψε με
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
@tasos malinoua νταξει ρε παιδι μου σιγουρα υπαρχουν και πιο ακριβα αλλα το ειπα με την εννοια οτι οκ ειναι ενα 50αρικο
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
@tasos malinoua νταξει ρε παιδι μου σιγουρα υπαρχουν και πιο ακριβα αλλα το ειπα με την εννοια οτι οκ ειναι ενα 50αρικο
με την εννοια του 50αρικου ναι
με την σχεση ποιοτητας τιμης ομως δεν ποναει
 














vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
@tasos malinoua νταξει ρε παιδι μου σιγουρα υπαρχουν και πιο ακριβα αλλα το ειπα με την εννοια οτι οκ ειναι ενα 50αρικο
έχω στηθόλουρο απο τον Γιαννη απο το 1995 :p και αν στο φάει ο ζαβός σου το πας και στο φτιάχνει:D
 
  • Like
Reactions: sake


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Κανει αψογη δουλειά.. κ ο αδελφός μου είχε πάρει στον άλλο μας σκύλο πριν 7 χρόνια και το φοράει κάθε μέρα και είναι ακόμα σε πολύ καλή κατασταση
 
  • Like
Reactions: vek


Eroe

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2017
1.444
2.759
Θεσ/νικη
Κατόπιν παραγγελίας μπορει να φτιάξει κατι πιο μικρό σε μέγεθος για τον Ηρωα;
Ένα καλό φαρδύ δερμάτινο κολάρο θα του επαιρνα αλλα τα small που αναγράφονται εκεί θα του ειναι τεραστια, ενώ εκείνα που εχει για τα μικρομεσαία ευχαριστώ δεν παίρνω, εχει ήδη ένα σωρό.
Με ενδιαφέρει ουσιαστικά το φαρδύ γιατί στον λαιμό του το τρίχωμα είναι σχεδόν ανύπαρκτο και με το απλό λεπτό κολλάρο το δέρμα εκεί ερεθίζεται πολύ εύκολα, οπώς κι οι μασχάλες του κοκκινίζουν από το julius που αναγκάστηκα να το καταργησω οσο κι αν με βόλευε κ να το αντικαταστησω με ενα πιο μαλακο σαμάρι.
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Κατόπιν παραγγελίας μπορει να φτιάξει κατι πιο μικρό σε μέγεθος για τον Ηρωα;
Ένα καλό φαρδύ δερμάτινο κολάρο θα του επαιρνα αλλα τα small που αναγράφονται εκεί θα του ειναι τεραστια, ενώ εκείνα που εχει για τα μικρομεσαία ευχαριστώ δεν παίρνω, εχει ήδη ένα σωρό.
Με ενδιαφέρει ουσιαστικά το φαρδύ γιατί στον λαιμό του το τρίχωμα είναι σχεδόν ανύπαρκτο και με το απλό λεπτό κολλάρο το δέρμα εκεί ερεθίζεται πολύ εύκολα, οπώς κι οι μασχάλες του κοκκινίζουν από το julius που αναγκάστηκα να το καταργησω οσο κι αν με βόλευε κ να το αντικαταστησω με ενα πιο μαλακο σαμάρι.
ναι σου φτιάχνει ότι θες μπορείς να πας και με τον σκύλο η να του στείλεις μέτρα.
 
  • Like
Reactions: Eroe


Melissa93

Member
22 Μαρτίου 2018
11
13
θα μπορουσε καποιος να μου πει αν γνωριζει τι ρατσα ειναι η μικρη μου? την βρηκα στο δρομο και αποφασισα να τη βοηθησω (θεραπευσω) και να τη κρατησω..οι φωτο με τα μαλλια ειναι οπως την βρηκα, οι υπολοιπες μετα το ξυρισμα του κτηνιατρου..
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf