Όταν η ηθική εκτροφή πάει μπουζούκια...


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Εγώ είμαι έτοιμος να προτείνω ακίτα :p:D:D
Επί της ευκαιρίας, κυκλοφορεί στην γειτονιά μας ενα ακίτα. Ο τύπος που το έχει κουβαλάει και στυλιάρι μαζί του, για όταν το πλησιάσει άλλο σκυλί να το χτυπήσει να φύγει για να μην του το λερώσει.
Ναι, όπως το διαβάζεις, γιατί (κατ' ομολογία του) είναι εκθεσιακό και παίρνει πρωταθλήματα μορφολογίας.
Κατά τα άλλα, αυτό το σκυλί δεν πιστεύω ότι το έχει πλησιάσει άλλος σκύλος ή άνθρωπος!
(μοναχικός πρίγκιπας)

ΠΟΣΗ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ!

Ας βρεθεί κάποιος να μου πεί ότι αυτό λέγεται ζωοφιλία ή κυνοφιλία! Να κρατάς μια ζωή τον σκύλο σου αποστειρωμένο για να σου φέρνει εσένα τα βραβεία!
Εκτός αν τονώνεται με την κορδέλα στο στήθος και το εγω του σκύλου σου και σκέφτεται πόσο αστέρι είναι!
 
  • Like
Reactions: Eroe






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Εγώ να δεις τι κουλές αλληθοφανείς απαντήσεις δίνω στον δρόμο, σε κάτι...κάπως ερωτήσεις!
Πρέπει να με συζητάνε πολύ και εκτός φόρουμ τελικά να δεις :rolleyes::LOL:
 
  • Like
Reactions: Orilis


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
vasilis_mike, εμάς πάλι μας πλησιάζουν όλοι, δίποδοι και τετράποδοι, και παίζουμε με όλους, βασικά σχεδόν με όλους μιας και τους αρσενικούς τετράποδους τώρα έχουμε αρχίσει να τους αποφεύγουμε.
 
  • Like
Reactions: takisft


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Είμαι εκτός πιθανοτήτων, ο Daijii Yasashii Shidousha είναι ο τρίτος μου...
Θες να πεις τι θα αλλαζες στα βηματα που ακολουθησες ως εμπειροτερη πια;
δεν ξερω αν ειναι χαζη ερωτηση ή αν το εχεις πει καπου. Εκ των υστερων, πως θα μπορουσες να ειχες προφυλαχτει;
 


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
vasilis_mike, εμάς πάλι μας πλησιάζουν όλοι, δίποδοι και τετράποδοι, και παίζουμε με όλους, βασικά σχεδόν με όλους μιας και τους αρσενικούς τετράποδους τώρα έχουμε αρχίσει να τους αποφεύγουμε.
Βολτάρουμε και τον κοινωνικοποιώ έτσι μάλλον επειδή ο δικός μου δε θα πάρει πρωτάθλημα μορφολογίας;o_O black HUMOR
 
  • Like
Reactions: Eroe and takisft


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Δεν μπορώ να ξέρω τα ψυχολογικά που τραβάει ο καθένας για να λέει ότι μ@@@@ θέλει στον δρόμο. Εγώ τους παίρνω εξ ορισμού "αθώους".
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Που και αυτοί με τη σειρά τους είναι 2 φυλές; ή παραπάνω; :D:p

Ποτέ μου δεν κατάλαβα αν είναι 1 ή 2 ή περισσότερες :p
1 φυλή 2 τύποι όπως με τις περισσότερες φυλές που ασχολούνται και με εργασία και με εκθέσεις π.χ λαμπ.
Χαχαχαχαχχαχαχ
 






d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
Όταν η ηθική εκτροφή πάει...... ταμείο.


Πώς θα λέγατε έναν εκτροφέα, ηθικό, ερασιτέχνη που το θυληκο του κάνει την 2η γεννά σε ηλικία 26 μηνών (1η γεννά στους 14 μήνες ηλικία)?

Ναι ναι, με τίτλους και βαριά κύπελλα φυσικά.

Αιδώς Αργείοι
 
  • Like
Reactions: Eroe




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Είναι απαράδεχτο, ακόμα και σε μικρόσωμες φυλές περιμένουμε τουλάχιστον έως 18 μήνες. Η Χαρά μου γέννησε για πρώτη φορά στις 23 μήνες. Ποια φυλή είναι;
 


alexxela

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2017
200
84
40
Πριν τους 18 μήνες μπορεί να δηλώσει κάποιος γέννα στον ΚΟΕ για να εκδοθούν τα pedigree;
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Όταν η ηθική εκτροφή πάει...... ταμείο.


Πώς θα λέγατε έναν εκτροφέα, ηθικό, ερασιτέχνη που το θυληκο του κάνει την 2η γεννά σε ηλικία 26 μηνών (1η γεννά στους 14 μήνες ηλικία)?

Ναι ναι, με τίτλους και βαριά κύπελλα φυσικά.

Αιδώς Αργείοι
Για ποιους μιλας;
 




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Για ποιους μιλας;
Για την @ProudtobeGreek φαντάζομαι ,
είναι ένα πράγμα να θές να κριτικάρεις κάποιον έξω από τον χώρο σου,
αλλά να θές να βρίσεις, να το κάνεις δημόσια, σε σημείο όπου θα το δεί και η ίδια, αλλά να μήν τολμάς να της απευθυνθείς άμεσα, έ είσαι και εσύ μια κατηγορία από μόνος σου @d3ac0n .

Και για να ξεκαθαρίσουμε, επειδή και εγώ της έχω εκφράσει τον σκεπτικισμό μου, η γυναίκα έχει εξηγήσει για ποιό λόγο επέλεξε να κάνει τις γέννες έτσι. Διαφωνούμε ξεδιαφωνούμε οι υπόλοιποι , είμαστε ελευθεροι να ακολουθήσουμε ή να αποφύγουμε το παράδειγμά της. Αυτά.
 
  • Like
Reactions: Amaliaz and mareco


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Για την @ProudtobeGreek φαντάζομαι ,
είναι ένα πράγμα να θές να κριτικάρεις κάποιον έξω από τον χώρο σου,
αλλά να θές να βρίσεις, να το κάνεις δημόσια, σε σημείο όπου θα το δεί και η ίδια, αλλά να μήν τολμάς να της απευθυνθείς άμεσα, έ είσαι και εσύ μια κατηγορία από μόνος σου @d3ac0n .

Και για να ξεκαθαρίσουμε, επειδή και εγώ της έχω εκφράσει τον σκεπτικισμό μου, η γυναίκα έχει εξηγήσει για ποιό λόγο επέλεξε να κάνει τις γέννες έτσι. Διαφωνούμε ξεδιαφωνούμε οι υπόλοιποι , είμαστε ελευθεροι να ακολουθήσουμε ή να αποφύγουμε το παράδειγμά της. Αυτά.
@ioanna a επειδή δεν έχω δει την απάντησή της θα μπορούσες να μου πεις τους λόγους? απλά έτσι ενημερωτηκά
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf