Bee & Bo νέες αφίξεις στην πόλη




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Μα πόσο όμορφος !!! ε @mareco ? εσυ που εισαι ειδική στην εκτροφή των μαυροσκυλων τι λες ? :p
bo 12.jpg
bo 15.jpg
bo 16.jpg

Δώρο μία της Bee
bee15.jpg
και η πριγκίπισσα Σίσσυ
sissi 6.jpg

και έτοιμο το άλμπουμ των μοντέλων στο FB

https://www.facebook.com/ventourikat/media_set?set=a.2154775001401782&type=3

και βεβαίως θα χρειαστούμε ΠΟΛΛΕΣ πάρα ΠΟΛΛΕΣ κοινοποιήσεις οπότε ξεκινήστε ;)
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι αυτά τα κουκλιά θα δυσκολευτούν να βρουν σπίτι.
Αυτός ο μαύρος ο τσοπανακος μου έχει πάρει τα μυαλά. Κάπως έτσι φαντάζομαι τον επόμενο σκύλο μου (στην μετά έρμη εποχή) που θα τον βρω παρατημένο και θα τον υιοθετησω.
Πραγματικά πανέμορφα. Εύχομαι και καλότυχα.
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι αυτά τα κουκλιά θα δυσκολευτούν να βρουν σπίτι.
Αυτός ο μαύρος ο τσοπανακος μου έχει πάρει τα μυαλά. Κάπως έτσι φαντάζομαι τον επόμενο σκύλο μου (στην μετά έρμη εποχή) που θα τον βρω παρατημένο και θα τον υιοθετησω.
Πραγματικά πανέμορφα. Εύχομαι και καλότυχα.
και εγώ πιστευω οτι θα βρουν ελπίζω και τα 3.
Αν δεν είχα τον Δικαστή τον Βο θα τον κράταγα :p(και ας έχει τρίχωμα που δεν μου αρέσει ) είναι τόσο συνεργάσιμος και μαμακιας που μου έχει πάρει τα μυαλά ενώ η άλλη είναι και σε ομορφιά και σε χαρακτήρα εντυπωσιακή αυτός είναι η ήρεμη δύναμη :)
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Ο Βo από χθες ειναι στην καινούργια του και ελπίζω και παντοτινή οικογένεια , και βέβαια χαμογελαστός . Η Σίσσυ θα μείνει με την οικογένεια που την μεγάλωσε γιατί οι γονείς της αποφάσισαν ότι το καλύτερο σπίτι για αυτήν είναι το δικό τους :p και η Be θα μείνει ακόμα λίγο καιρό μαζί μου για να μην πάθω κανένα στερητικό :D.
Δεν εχω να πω τίποτα για αυτά τα κουτάβια τόσο διαφορετικά και τόσο ίδια . Ατρόμητα κοινωνικά, ζωηρά, χαρούμενα, περίεργα , ξεροκέφαλα το όνειρο κάθε μελλοντικού ιδιοκτήτη.
Αρα δεν ψάχνουμε πια εμείς βρήκαμε :)
bo (2).jpg
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3