Αγορά σκύλου


19 Αυγούστου 2018
3
1
26
Καλησπερα στην ομάδα Ειμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα να μ δώσετε τα φωτα σας Ειμαι 19 χρονον σπουδάζω και έχω πολύ ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ με έναν σκύλο Το θέμα είναι ότι έχω μια αγάπη για τα μεγάλα σκυλιά και συγκεκριμένα τα ροτβαιλερ Δεν είναι ότι είμαι πρωταρης είχαμε ένα κολεϊ στην οικογένεια άλλα αν και έχω τεράστια αγάπη έχω κάποιους φόβους
 




Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Όλοι πρωτάρηδες είμαστε πριν από κάθε νέο σκύλο που μπαίνει στην ζωή μας. Το ίδιο ισχύει (και ακόμα περισσότερο) και για σένα.
Αφού έχεις ελεύθερο χρόνο ξεψάχνισε το φόρουμ, θα βρεις πολλά θέματα με μέλη της ηλικίας σου που ζητούσαν γνώμες .Καλή αρχή!
 


19 Αυγούστου 2018
3
1
26
1) Αποφάσισες για Ροτβάιλερ ?
2) Ξέρεις τις απαιτήσεις ενός Ροτβάιλερ ?
3) Και ποίοι είναι οι φόβοι σου ?
Καλησπέρα Ναι έχω αποφασίσει να πάρω ένα ροτβαιλερ και έχω ψάξει πολύ καλά τις απαιτήσεις του για τον λόγο το ότι είχα καιρό αυτήν την επιθυμία όταν ζούσα ακόμα με τους δικούς μ Ο φόβος μ είναι η κοινωνικοποίηση ενός τέτοιου σκύλου νομίζω ότι δεν θα τα καταφέρω και θα αυτοκαταστραφω μόνος μου δεν ξέρω το σίγουρο είναι ότι θα χρειαστώ λίγο καιρό ακόμα να αποφασίσω
 


19 Αυγούστου 2018
3
1
26
Όλοι πρωτάρηδες είμαστε πριν από κάθε νέο σκύλο που μπαίνει στην ζωή μας. Το ίδιο ισχύει (και ακόμα περισσότερο) και για σένα.
Αφού έχεις ελεύθερο χρόνο ξεψάχνισε το φόρουμ, θα βρεις πολλά θέματα με μέλη της ηλικίας σου που ζητούσαν γνώμες .Καλή αρχή!
Ευχαριστώ για τις συμβουλές θα ψάξω όσο καλύτερα μπορώ
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3