Η Aria που θα μας ζαλισει τα...συκωτια.






tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Γράψε μας κάτι για τον μικρό τύραννο. Όχι μόνο φώτο.
Τώρα που έχεις ολοκληρωμένη εικόνα είναι αυτό που ήθελες;
Είσαι ευχαριστημένος;
κοιτα,αν ειμαι ευχαριστημενος η οχι δεν θα σου απαντησω ακομα,θα σου πω σε κανα 6-7 μηνες απο τωρα χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι ειμαι απογοητευμενος η εχει η αρια κατι λιγοτερο απο οτι περιμενα.
απο την αλλη δεν θελω να μπω στην λουμπα επειδη ειναι απο την δικια μου σκυλα να πω οτι ειναι καλη η οχι απο τωρα.ο καιρος θα δειξει.
δοξα τον Θεο εχει ενα μπαλακι που ειναι στο τερμα γιαυτο και δεν το πολυβλεπει ακομα,δεν βλεπει νιτζα τριγυρω της,δεν θα την πεσει σε ζωα η ανθρωπο ετσι για την αλητεια που λενε,βρισκετε συνεχεια τριγυρω απο τον μπαμπα της οτι και να υπαρχει τριγυρω της.
οποτε σε γενικες γραμμες και σαν κουταβι που ειναι ακομα και σε συνδιασμο με πολυ πολυ χαλαρο προγραμμα που της εχω μεχρι τωρα ολα καλα.

εχει ενα τεραστιο μειονεκτημα οπως...
πφφφφφφ ειναι καταξανθη
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
κοιτα,αν ειμαι ευχαριστημενος η οχι δεν θα σου απαντησω ακομα,θα σου πω σε κανα 6-7 μηνες απο τωρα χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι ειμαι απογοητευμενος η εχει η αρια κατι λιγοτερο απο οτι περιμενα.
απο την αλλη δεν θελω να μπω στην λουμπα επειδη ειναι απο την δικια μου σκυλα να πω οτι ειναι καλη η οχι απο τωρα.ο καιρος θα δειξει.
δοξα τον Θεο εχει ενα μπαλακι που ειναι στο τερμα γιαυτο και δεν το πολυβλεπει ακομα,δεν βλεπει νιτζα τριγυρω της,δεν θα την πεσει σε ζωα η ανθρωπο ετσι για την αλητεια που λενε,βρισκετε συνεχεια τριγυρω απο τον μπαμπα της οτι και να υπαρχει τριγυρω της.
οποτε σε γενικες γραμμες και σαν κουταβι που ειναι ακομα και σε συνδιασμο με πολυ πολυ χαλαρο προγραμμα που της εχω μεχρι τωρα ολα καλα.

εχει ενα τεραστιο μειονεκτημα οπως...
πφφφφφφ ειναι καταξανθη
Καλέ τι ψεύτης! Πες στον κόσμο ότι δεν είσαι ευχαριστημένος, ερωτευμένος είσαι :ROFLMAO:
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Καλέ τι ψεύτης! Πες στον κόσμο ότι δεν είσαι ευχαριστημένος, ερωτευμένος είσαι :ROFLMAO:
ερωτευμενος ειμαι με τον αδερφο της
αλλα ξεφευγει η κατασταση σε σημειο να μας παρεξηγησουν και δεν λεει χαχα
 
  • Like
Reactions: vek and Estranged












medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Κοπελαρα!
Παρε ματοχανδρα μη λες μετα οτι στη ματιασαμε.

5.jpg


ΥΣ. Το καλλιτεχνικο σκισιμο στο πατζακι δικο της κατορθωμα? :LOL:
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Κοπελαρα!
Παρε ματοχανδρα μη λες μετα οτι στη ματιασαμε.

View attachment 69681


ΥΣ. Το καλλιτεχνικο σκισιμο στο πατζακι δικο της κατορθωμα? :LOL:
φτου φτου 666

οχι βρε,το εκανα για να φαινεται το τατου χαχαχαχαχα
με τετοια βγαινω εξω,κουρελορουχα,ειναι τα ρουχα των μαλινουα.
 






tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
ο μπαμπας ελειπε μια βδομαδα σχεδον
και εγω μολις τον ακουσα που ηρθε ηθελα να παω να τον δω
αυτος ο μακακας βεβαια απο την μια με μαλωνε και απο την αλλη γελουσε.....χαζος ανθρωπος

upload_2018-12-12_12-13-48.png
 


Aizak's mom

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2018
284
537
26
Αθήνα
ο μπαμπας ελειπε μια βδομαδα σχεδον
και εγω μολις τον ακουσα που ηρθε ηθελα να παω να τον δω
αυτος ο μακακας βεβαια απο την μια με μαλωνε και απο την αλλη γελουσε.....χαζος ανθρωπος

View attachment 70145
Αχ αυτά τα μαλινουά!! Αξία ανεκτίμητη:love::love:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3