Μαγνητικη..!!


Mariaarv

Member
16 Δεκεμβρίου 2018
5
3
26
Καλησπερα..!! Εχετε κανει μαγνητικη στο σκυλακι σας; Αν ναι, θα ηθελα να μαθω την διαδικασια και το κοστος της ..!!
 




Mariaarv

Member
16 Δεκεμβρίου 2018
5
3
26
Δεν έχουμε πάει αλλά πριν χρόνια παραλίγο να γίνει, αυτό που γνωρίζω είναι ότι θέλει ολική νάρκωση και δεν είναι φτηνή.
Για την ναρκωση το γνωριζω και εγω.. Μενω Κύπρο και δεν υπαρχει καποια κλινικη σκυλων που να κανει μαγνητικη. το μονο π μπορει να γινει ειναι σε ιδιοτικη κλινικη ανθρωπων και ζηταν εξωφρενικα ποσα.. Για αυτο σκεφτηκα να την φερω ελλαδα και ψαχνω πληροφοριες..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884


Mariaarv

Member
16 Δεκεμβρίου 2018
5
3
26
Ολική νάρκωση. Για το κόστος, καλύτερα να επικοινωνήσεις να σου πουν.
Μπορείς να ξεκινήσεις την έρευνά σου, με τα παρακάτω. Δεν ξέρω όμως, αν κάνουν όλα μαγνητική. Τα δύο πρώτα, σίγουρα.
www.attikovet.gr
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiex9S9j6XfAhWHJ1AKHXPJA_gQFjAKegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fwww.xo.gr%2Fprofile%2Fnosokomeiozwwn%2Fel%2F&usg=AOvVaw2tlobeVqu7FtoQj_kxD9zT

www.kkg.gr
www.plakentiavet.gr
www.vetnet.gr
www.animalmedicalcenter.gr
Σε ευχαριστω παρα πολυ ..! Ελπιζω να βρω μια λυση συντομα..
 
  • Like
Reactions: mareco


4 Οκτωβρίου 2016
107
33
33
Κυπρος
Καλησπερα, εχω κανει στο κοριτσακι μου εδω στην Κυπρο. Η ναρκωση ηταν ολικη γιατι εκτος οτι θα ηταν ακινητη δεν επρεπε να τρομοκρατηθει απο την διαδικασια και να πεθανει απο το φοβο της.το κοστος ηταν 300 ευρω
 


Mariaarv

Member
16 Δεκεμβρίου 2018
5
3
26
Καλησπερα, εχω κανει στο κοριτσακι μου εδω στην Κυπρο. Η ναρκωση ηταν ολικη γιατι εκτος οτι θα ηταν ακινητη δεν επρεπε να τρομοκρατηθει απο την διαδικασια και να πεθανει απο το φοβο της.το κοστος ηταν 300 ευρω
Καλησπερα Ελενη. Και εγω κυπρο μενω και μου ειπαν 500 ευρω.. για αυτο ψαχνω μηπως ειναι καλυτερα στην ελλαδα.. που την εκανες ;
 


4 Οκτωβρίου 2016
107
33
33
Κυπρος
Καλησπερα Ελενη. Και εγω κυπρο μενω και μου ειπαν 500 ευρω.. για αυτο ψαχνω μηπως ειναι καλυτερα στην ελλαδα.. που την εκανες ;
Καλησπερα Μαρια μου δεν ηταν σε κτηνιατρο αλλα σε ακτινολογικο για ανθρωπους!! Σε ποια πολη μενεις; εμεις καναμε στην Παφο.
Ομως περασε ενα χρονος απο τοτε. Ο ακτινολογος μου ειπε ειναι 300 ευρω το κομματι
 


Mariaarv

Member
16 Δεκεμβρίου 2018
5
3
26
Καλησπερα Μαρια μου δεν ηταν σε κτηνιατρο αλλα σε ακτινολογικο για ανθρωπους!! Σε ποια πολη μενεις; εμεις καναμε στην Παφο.
Ομως περασε ενα χρονος απο τοτε. Ο ακτινολογος μου ειπε ειναι 300 ευρω το κομματι
Εγω μενω στο Παραλιμνι ομως την μαγνητικη θα την κανω και εγω σε ιδιωτικη κλινικη στη Λαρνακα.. μου συμφερει πιο πολυ να την φερω ως την Παφο παρα Λαρνακα..
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf