Καλησπερα,Mini yourkshire Terrier


Spiros-Drogo

New Member
22 Ιανουαρίου 2019
3
5
42
Γεια σας παιδιά,ειμαι νέος κάτοχος ενός Mini yourkshire Terrier ,που άκου στο όνομα Drogo.την άλλη εβδομάδα κλείνουμε τον 3μηνα της γέννησης μας.ζω εκτός Ελλάδας,ένα υπερδραστήριο ποντικάκι ο μικρός μας,ο οποίος τρελλενετε να παίζει με τις κόρες μου,6 και 11 χρόνων.καλως σας βρήκα παιδιά,εχω διαβάσει πολλά θέματα εδω τα οποία τα βρήκα πολυ χρήσιμα.
 

Attachments



elinapol2

Well-Known Member
13 Δεκεμβρίου 2018
326
405
35
Γεια σας παιδιά,ειμαι νέος κάτοχος ενός Mini yourkshire Terrier ,που άκου στο όνομα Drogo.την άλλη εβδομάδα κλείνουμε τον 3μηνα της γέννησης μας.ζω εκτός Ελλάδας,ένα υπερδραστήριο ποντικάκι ο μικρός μας,ο οποίος τρελλενετε να παίζει με τις κόρες μου,6 και 11 χρόνων.καλως σας βρήκα παιδιά,εχω διαβάσει πολλά θέματα εδω τα οποία τα βρήκα πολυ χρήσιμα.
Καλως ηρθες κ να χαίρεστε το νεο μελος! Πολυ ωραιος!!! (Κουρεψτε λιγο το v στα αυτακια πανω) Να τον χαίρεστε!!!
 
  • Like
Reactions: Spiros-Drogo


Sofiagiapantze

Well-Known Member
16 Δεκεμβρίου 2018
71
26
28
Καλως ηρθες κ να χαίρεστε το νεο μελος! Πολυ ωραιος!!! (Κουρεψτε λιγο το v στα αυτακια πανω) Να τον χαίρεστε!!!
Καλώς όρισες!!
Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!!

Φαίνεται από την φωτογραφία υπέροχος!!
 


Spiros-Drogo

New Member
22 Ιανουαρίου 2019
3
5
42
Καλως ηρθες κ να χαίρεστε το νεο μελος! Πολυ ωραιος!!! (Κουρεψτε λιγο το v στα αυτακια πανω) Να τον χαίρεστε!!!
Πιστεύεις οτι πρεπει απο τωρα να αρχισω τον καλλωπισμό? Εθχα την εντύπωση οτι θα επρεπε να τον αφησω λιγο να μεγαλωσει πριν αρχισω.
 


elinapol2

Well-Known Member
13 Δεκεμβρίου 2018
326
405
35
Πιστεύεις οτι πρεπει απο τωρα να αρχισω τον καλλωπισμό? Εθχα την εντύπωση οτι θα επρεπε να τον αφησω λιγο να μεγαλωσει πριν αρχισω.
δεν ειναι θεμα καλλωπισμου, απο το βαρος του τριχωματος μπορει να πεσουν τα αυτάκια του!
 
  • Like
Reactions: Spiros-Drogo




elinapol2

Well-Known Member
13 Δεκεμβρίου 2018
326
405
35
Αντε;δεν το ηξερα,σε ευχαριστώ πολυ για την συμβουλή.να εισαι καλα.
Υπαρχουν θεματα σχετικα με τα γιορκι, διαβασε αφου εχεις αυτη τη φιλη, σιγα σιγα να μπαινεις στο κλημα τους... Ειναι πολυ ευαισθητα!
 
  • Like
Reactions: Spiros-Drogo


elinapol2

Well-Known Member
13 Δεκεμβρίου 2018
326
405
35
Γεια σας παιδιά,ειμαι νέος κάτοχος ενός Mini yourkshire Terrier ,που άκου στο όνομα Drogo.την άλλη εβδομάδα κλείνουμε τον 3μηνα της γέννησης μας.ζω εκτός Ελλάδας,ένα υπερδραστήριο ποντικάκι ο μικρός μας,ο οποίος τρελλενετε να παίζει με τις κόρες μου,6 και 11 χρόνων.καλως σας βρήκα παιδιά,εχω διαβάσει πολλά θέματα εδω τα οποία τα βρήκα πολυ χρήσιμα.
Ανεβασε κ αλλες φωτο του μικρου να τον δουμε...
 
  • Like
Reactions: Spiros-Drogo


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf