Βοηθηστε παρακαλω


Padelator

New Member
20 Μαϊου 2019
2
0
49
Γεια χαρα σε ολους
Εχω εναν τσομπανακο τον Μαξ. 14 μηνων. Εδω και 5 μερες παρατηρησα ταχυπνοια και πονο οταν κατεβαινει απο το αμαξι . Τον πηγα γιατρο. Καναμε εξετασεις αιματος, τον πασπατεψε να δουμε που ποναει και δεν εδειξε τιποτα . Τωρα ποναει οταν τρεχει και επεισης οταν ειναι ξαπλωμένος. Οχι συνεχεια αλλα σε 2 μερες εβγαλε κραυγη πονου 5 φορες στα καλα καθουμενα . Ειναι υποτονικος Δωσαμε ζαντακ και αντιφλεγμονώδη. Εδειξε να καλυτερευει . Το απογευμα κυνήγησε και κατι κατσικια Τωρα επεσε παλι.Την μια δείχνει να καλυτερευει την αλλη πεφτει . Τρώει αν και με μειιωμενη ορεξη και επισης κοιμαται φυσιολογικά.
Μικρος εχει γλυστρησει πολλες φορες σε μαρμαρα και έχει πονέσει. Εχω ρωτησει πολλους φιλους με σκυλια τζιφος .
Αυτα . Ευχαριστω
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Λοιπόν, θέλει ακτινογραφίες και ξεκούραση. Μην τον αφήνετε να τρέχει μερικές εβδομάδες. Βόλτες αποκλειστικά με λουρί. Κουτσαίνει ή όχι;
 
  • Like
Reactions: manin


Padelator

New Member
20 Μαϊου 2019
2
0
49
Περπαταει περιεργα . Δεν κουτσαινει ξεκαθαρα . Λες ορθοπεδικό η μυικο ? Απο αυριο μονο λουρι . Να δω που θα βγαλω ακτινες . Σε νησι είμαι . Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf