Έξυπνες καμπάνιες υιοθεσίας




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
δεν ξερω αν πιανετε αλλα ας κανει καποιος την αρχη
ο καλυτερος ολων

View attachment 63502

και αρχηγαρα βεβαιως βεβαιως
View attachment 63503
:love::love::love::love::love:

Ονομα, ηλικια και πως τον βρηκες παρακαλω. Και μετα καποιος με γνωσεις φωτοσοπ κανει τη δουλεια, βαζει και τα qr(;) που θελει η @Orilis, κι ετοιμο!! :D

Ισως λεω τωρα μπορει να γινει ενα πλαισιο, στο οποιο θ αλλαζει η φωτο και τα στοιχεια για καθε σκυλο;
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
με το Photoshop ανακατευομαι αρκετα αν θελετε...αλλα τα qr τι τα θελουμε εφοσον ειναι ιντερνετικο? δεν προσφερουν κατι σε αυτη τη περιπτωση
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εγώ το qr το έλεγα σε περίπτωση με τα αφισακια. Να μπορεί κάποιος με ένα σκαναρισμα να μπαίνει απευθείας στην ιστορία του σκύλου, όπως είναι εδώ στο φόρουμ. Ο κοντός του Τάσου, για παράδειγμα, τι qr code να του βάλεις που δεν υπάρχει κάπου στο φόρουμ το πως τον βρήκε κλπ κλπ
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Νομιζω εννουν αφισακια καθαρα διαδυκτιακης χρησης που θα γινονται ευκολα Share και θα διαδιδονται...Με μια εικονα, μια συντομη ιστορια κ.τ.λ.

Μια ιδεα που μου ρθε χτες ειναι οτι θα μπροουσαν να ειναι σε στυλ κομικ, ο σκυλος να αφηγειται το στορυ με 2-3 φωτο και λεζαντες που μιλαει. Για να εχει περισσοτερη αμεσοτητα και να τραβαει ακομα περισσοτερο το ματι και το ενδιαφερον.
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Εγώ το qr το έλεγα σε περίπτωση με τα αφισακια. Να μπορεί κάποιος με ένα σκαναρισμα να μπαίνει απευθείας στην ιστορία του σκύλου, όπως είναι εδώ στο φόρουμ. Ο κοντός του Τάσου, για παράδειγμα, τι qr code να του βάλεις που δεν υπάρχει κάπου στο φόρουμ το πως τον βρήκε κλπ κλπ
Καλα αυτο διορθωνεται. :p

Κομικ ειναι ωραιο. Μπορει πχ να χει τιτλο κοινο σε ολες, κατι σε στυλ... Ιστοριες του dogforum.gr
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf