Ήρα (έρωτας & λατρεία)!!!


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Λοιπον συνειδητοποιησα οτι ενω συνεχεια μιλαω για την Ηρα μαλλον ουδεποτε την συστησα σωστα κ ουτε ειχατε την ευκαιρια να καμαρωσετε την τριχομπαλα μου!
Απο την αρχη μεχρι κ τωρα...


110120131811_1.jpg 130120131820.jpg 010220131871_1.jpg 210420132059_1.jpg 280820132403.jpg 250120143040.jpg 110120142937.jpg 110720143317.jpg
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Τωρα μαλιστα!!!! Πιο ολοκληρωμενη παρουσιαση...αν και λειπει λιγο ",πλα-μπλα" περι συμβιωσης κτλπ....αλλα δεν πειραζει! Σημασια εχει οτι ειναι πολυ "μουτρο" η Ηρα και πολυ "φατσονι"!
 
  • Like
Reactions: mixalis m


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Τι να πω για την Ηρα?
Ξεπερασε καθε μου προσδοκια κ εξαλειψε οποιον ενδομυχο φοβο...ειναι μια πραγματικη ευλογια στην ζωη μου!
Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι κορδωνομαι σα γυφτικο σκεπαρνι οποτε αναφερομαι σε αυτην!
Ησυχη, ηρεμη, καλοβολη, υπακουη...μαμακιας ρε παιδι μου!
Η Ηρα ειναι το λιμανι μου, ειναι το αγχολυτικο μου...δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρίς αυτην...
Ολη μερα ή ειναι στον κηπο κ μαλωνει με πέτρες ή κυνηγαει τρακτερ (μεσα απτην μαντρα, αλλα οχι ολα, μονο αυτα με καμπινα) ή ειναι στο σπιτι κ ζητιανευει για φαι, ερχεται κ μας ενοχλεί για να την πειραξουμε ή κοιμαται (πιο συνηθες αυτο)
Δεν απομακρυνεται ποτε απο μενα οπως κ ποτε δεν με εχει παρακουσει (αντιθετα το ετερον ημισυ τοχει χεσμενο) ειναι εξαιρετικά ζηλιαρα με μενα, δε θελει να χαιδευω αλλα ζωα μπροστα της,αμα καποιος με αγκαλιασει πηδαει να μπει στην μεση, τρελαινεται να την ξυνεις (παντου) , πεθαινει να την πειραζεις κ να τσαντιζεται για να παλεψετε...
Ποτε δεν με εχει στεναχωρησει!
Κ τελος...η σχεση μας πια υστερα απο τοσο καιρο εχει φτασει σε επιπεδο που καταλαβαινει κ το βλεμμα μου, τις κανω χειρονομιες ή ψιτ (σαν στις γατες) κ ξερει τι θελω να κανει...εν ολιγοις...ειναι ενα ονειρο που πραγματοποιηθηκε!
Καλα για την ομορφια της δεν λεω καν...θα γραφω μεχρι αυριο!
 

Attachments









LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Τι να πω για την Ηρα?
Ξεπερασε καθε μου προσδοκια κ εξαλειψε οποιον ενδομυχο φοβο...ειναι μια πραγματικη ευλογια στην ζωη μου!
Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι κορδωνομαι σα γυφτικο σκεπαρνι οποτε αναφερομαι σε αυτην!
Ησυχη, ηρεμη, καλοβολη, υπακουη...μαμακιας ρε παιδι μου!
Η Ηρα ειναι το λιμανι μου, ειναι το αγχολυτικο μου...δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρίς αυτην...
Ολη μερα ή ειναι στον κηπο κ μαλωνει με πέτρες ή κυνηγαει τρακτερ (μεσα απτην μαντρα, αλλα οχι ολα, μονο αυτα με καμπινα) ή ειναι στο σπιτι κ ζητιανευει για φαι, ερχεται κ μας ενοχλεί για να την πειραξουμε ή κοιμαται (πιο συνηθες αυτο)
Δεν απομακρυνεται ποτε απο μενα οπως κ ποτε δεν με εχει παρακουσει (αντιθετα το ετερον ημισυ τοχει χεσμενο) ειναι εξαιρετικά ζηλιαρα με μενα, δε θελει να χαιδευω αλλα ζωα μπροστα της,αμα καποιος με αγκαλιασει πηδαει να μπει στην μεση, τρελαινεται να την ξυνεις (παντου) , πεθαινει να την πειραζεις κ να τσαντιζεται για να παλεψετε...
Ποτε δεν με εχει στεναχωρησει!
Κ τελος...η σχεση μας πια υστερα απο τοσο καιρο εχει φτασει σε επιπεδο που καταλαβαινει κ το βλεμμα μου, τις κανω χειρονομιες ή ψιτ (σαν στις γατες) κ ξερει τι θελω να κανει...εν ολιγοις...ειναι ενα ονειρο που πραγματοποιηθηκε!
Καλα για την ομορφια της δεν λεω καν...θα γραφω μεχρι αυριο!
Πολύ ωραία σχέση! (y)
Να τη χαίρεσαι και επισήμως λοιπόν την... εστεμένη! :D
 






Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Πολύ ωραία σχέση! (y)
Να τη χαίρεσαι και επισήμως λοιπόν την... εστεμένη! :D
Ευχαριστω πολυ!!!:ROFLMAO:
Την χαιρομαι την beauty Queen μου καθημερινως κ αδιαλειπτως!:love:
 






Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Θα επρεπε να ντρεπεσαι που ταλαιπωρεις και βασανιζεις τη σκυλιτσα! Εκανα ηδη καταγγελια για κακοποιηση... :cautious::sneaky::giggle:

Πραγματικα ομως ειναι τρελη φατσα! :love:Σας ευχομαι καλη ζωη.;)
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Θα επρεπε να ντρεπεσαι που ταλαιπωρεις και βασανιζεις τη σκυλιτσα! Εκανα ηδη καταγγελια για κακοποιηση... :cautious::sneaky::giggle:

Πραγματικα ομως ειναι τρελη φατσα! :love:Σας ευχομαι καλη ζωη.;)

:LOL::ROFLMAO::LOL:
Ναι ναι...ενα βημα πριν την κακοποιηση ημαστε...
χωρις πλακα...μακαρι ολα τα ζωντανα του κοσμου να χαν την τυχη της...κ δεν το λεω για να ευλογησω τα γενια μου..
η Ηρα σταθηκε τυχερη απο ολες τις αποψεις, κ εξαιτιας μου αλλα κ κυριως του περιγυρου μου, την λατρευουν κ την κακομαθαινουν ΟΛΟΙ!
Φαντασου με παιρνουν τφ κ δε ρωτανε τι κανω εγω αλλα τι κανει η Ηρα!:confused:

ΑΜΗΝ!
Κ σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.635
7.744
Τα κορίτσια ρε παιδι μου ειναι άλλο πράμα, θα σου φέρουν κι ένα ποτήρι νερό στα γεράματα. Σε κοιτούν στα μάτια και καταλαβαινεις τι θελουν. Πώς βρέθηκα με δύο μαντραχαλαδες βρωμιάρηδες δε ξερω..
Να σου ζήσει το κορίτσι το όμορφο!!!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:LOL::LOL::LOL:

Να στε καλα βρε κοριτσια!

Kyveli να σου πω την αμαρτια μου εγω οταν το πρωτοσυζηταγαμε ηθελα αγορακι κ πιτμπουλ, για θηλυκο ροτ επεμενε το ετερον ημισυ...
δε ξερω ρε παιδι μου, εχω αδυναμια σταγορακια...ειναι πιο μπουνταλαδες να το πω? Πιο σουργελα?:rolleyes:
Εγω ζηλευω οσους έχουν αγορακια κ ας παιδευονται με τροπο που ουτε καν μπορω να καταννοησω...Βέβαια θα μου πεις εξω απτον χωρο πολλα τραγουδια λες...
Αλλα ειναι κ αυτο ενα ονειρο...ενα blue nose αγορακι:love:
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.120
4.787
Κουκλα η Ηρα σου ! ( το χει το ονομα φαινεται :whistle: ) Να τη χαιρεσαι και να περνατε παντα τοσο ομορφα!
Απο που την εχεις παρει?

(για να μη ρωταμε μονο τους νεοαφιχθεντες .. :LOL: )
 


*Kiara*

Well-Known Member
12 Μαϊου 2015
475
698
Αθήνα
Εντάξει, είναι υπέροχη!!! :love: Να χαίρεστε η μία την άλλη για πολλά και καλά χρόνια ακόμα!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.607
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3