Αγορές από εξωτερικό.


GiannisKS

Member
24 Οκτωβρίου 2020
19
5
42
Καλησπέρα σας. Ψάχνοντας για φθηνό διαδικτυακό κατάστημα κυρίως για τροφές σκύλων βρηκα το Zooplus. Ήθελα να ρωτήσω αν οι καλές κριτικές ισχύουν, καθώς επίσης αν ξέρει κάποιος αν πρέπει να εγγράφω με λατινικούς ή ελληνικούς χαρακτήρες μιας και έρχονται από εξωτερικό. Σας ευχαριστώ.
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
819
930
27
Καλησπέρα σας. Ψάχνοντας για φθηνό διαδικτυακό κατάστημα κυρίως για τροφές σκύλων βρηκα το Zooplus. Ήθελα να ρωτήσω αν οι καλές κριτικές ισχύουν, καθώς επίσης αν ξέρει κάποιος αν πρέπει να εγγράφω με λατινικούς ή ελληνικούς χαρακτήρες μιας και έρχονται από εξωτερικό. Σας ευχαριστώ.
Γιατι απο εξωτερικο? Με τα μεταφορικα ισως να ηταν ακομα πιο ακριβα απο την ιδια την τροφη κιολας.... Στο Σκρουτζ εχεις κοιταξει? Ποια τροφη ψαχνεις?
 


GiannisKS

Member
24 Οκτωβρίου 2020
19
5
42
Γιατι απο εξωτερικο? Με τα μεταφορικα ισως να ηταν ακομα πιο ακριβα απο την ιδια την τροφη κιολας.... Στο Σκρουτζ εχεις κοιταξει? Ποια τροφη ψαχνεις?
Μια hills science plan light όπου με τα μεταφορικά βγαίνει περίπου 20€ Φθηνότερα από τα γνωστά ελληνικά pet shop.
 




Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Καλησπέρα σας. Ψάχνοντας για φθηνό διαδικτυακό κατάστημα κυρίως για τροφές σκύλων βρηκα το Zooplus. Ήθελα να ρωτήσω αν οι καλές κριτικές ισχύουν, καθώς επίσης αν ξέρει κάποιος αν πρέπει να εγγράφω με λατινικούς ή ελληνικούς χαρακτήρες μιας και έρχονται από εξωτερικό. Σας ευχαριστώ.
Εγώ παρήγγειλα κρεβατάκι ανατομικό από εκεί..ό,τι καλύτερο θα μπορούσα να πάρω. Η Νέλλη το κατευχαριστιέται. Δεν θυμάμαι αν έκανα εγγραφή με ελληνικούς ή λατινικούς χαρακτήρες αλλά η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!!
 


Belvigo

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2021
240
201
Ψωνίζω πάνω από χρόνο από τη zooplus και πραγματικά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Την εγγραφή την έκανα με ελληνικούς χαρακτήρες και πάντα τα στοιχεία μου(κατά την παραγγελία)τα βάζω στα ελληνικά χωρίς κανένα πρόβλημα.