Αγορα Chow Chow


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
stefan1k1s ρώτησες στον ΚΟΕ; Δεν υπάρχουν έλληνες εκτροφείς τελικά;
Η τιμή δεν πρέπει να είναι το πρώτο που σε απασχολεί, από την στιγμή που λαχταράς σκύλο αυτής της ράτσας.
Μεγάλη προσοχή στο "φθηνότερο". Μεγάλη παγίδα με οδυνηρές συνέπειες. Η Κύπρος είναι μια πολύ καλή λύση. Κοντά και εύκολα.
Εύχομαι να έχεις εισπράξει κάτι, απ' όσα διαβάζεις αυτές τις μέρες στο φόρουμ και να μην κάνεις λάθος επιλογή.
 


manos glf

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
165
0
Aθήνα
μαλιστα, ελληνες εκτροφεις chow chow που να ζουν εδω αποκλιεται να βρω ετσι;
εχω βρει στην κυπρο εναν αλλα θα μου ειναι δυσκολο να το παρω απο εκει..
το κοστος του εχει 850 αν το παραλαβω απο εκει..δλδ πρεπει να παω κυπρο + τα εξοδα ταξιδιου το κοβω 1200 το λυγοτερο..
τωρα δεν ξερω και απο τις τιμες 850 μπορει να ειναι κ λογικι τιμη..αλλα εχω διαβασει εδω σε ενα φορουμ πως βρισκεις και φτινοτερα..
Καλημέρα φίλε μου

Εξ' όσων γνωρίζω εκτροφείο chow chow εν Ελλάδι δεν υπάρχει, οπότε θα πρέπει να απευθυνθείς στο εξωτερικό.

Πάντως πλέον, πιο εύκολα πας Κύπρο απ' ότι Μύκονο:)

Και 850 ευρώ είναι πολύ λογική τιμή για εκτροφικό σκύλο!

Οτιδήποτε κάτω από 700-800 ευρώ θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να σε βάλει σε υποψίες
 


stefan1d1s

Member
28 Αυγούστου 2011
9
0
οχι δεν ρωτησα αλλα διαβασα εδω πως λενε οτι δεν υπαρχουν για chow chows το εχει πει καποιος που ρωτισε ο ιδιος στο ΚΟΕ..
θα παρω και γω να μαθω..θα παω και στην εκθεση να γνωρισω εκτροφεις ουτες η αλλως σε 2 μηνες το προβλεπω να περνω σκυλο αρα προλαβενω να συμβουλευτω και να μαθω οσα περισσοτερα μπορω για τα chow chow και γενικοτερα..
 


stefan1d1s

Member
28 Αυγούστου 2011
9
0
Καλημέρα φίλε μου

Εξ' όσων γνωρίζω εκτροφείο chow chow εν Ελλάδι δεν υπάρχει, οπότε θα πρέπει να απευθυνθείς στο εξωτερικό.

Πάντως πλέον, πιο εύκολα πας Κύπρο απ' ότι Μύκονο:)

Και 850 ευρώ είναι πολύ λογική τιμή για εκτροφικό σκύλο!

Οτιδήποτε κάτω από 700-800 ευρώ θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να σε βάλει σε υποψίες
το βλεπω να πηγαινω στην Τσυπρον :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf