Ακίρα, Πουφ, Μπλου, Λώρα, Φρίντα & Λέων... βόλτα!




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Tο ξέρω έκανα λάθος το nick της Σοφίας, αλλά όταν πήγα να κάνω edit, δεν είχα την επιλογή. Αν μπορέσουν οι moderator-ΕΣ, ας το αλλάξουν.:D



Ήταν όντως τέλεια η βόλτα, εύχομαι να επαναληφθεί σύντομα!!:):)

Φιλιάααα
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Παρά τη βροχή περάσαμε τέλεια. :)
Ο Ακίρα, η γνωστή ισορροπία, πολύ εντυπωσιακός, η Λώρα, το γνωστό κατσίκι (μου έλειψε η ζουζούνα), τα δικά μου κωλόσκυλα, η Πουφ που δεν την είχα ξαναδεί και είναι κι αυτή λατρευτή για ζούπηγμα, το Φριντάκι που παρά τη φοβία του ξεθάρρεψε κι ευχαριστήθηκε τη βόλτα.
Σοφία ξεκούνα κι ανέβα, ο Λέων απαιτεί Νέδα να της δείξει τι όμορφα που έμαθε να κάνει απλωτές. Όχι μόνο δε ξελογιάστηκε από τη Πουφ, αλλά την πέρασε και για αγοράκι. :p
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Για φετος δεν το βλεπω,του χρονου σιγουρα :D.

Αυτο το μηνα εχουμε και τεχνικα προβληματα,επαναλαμβανομενο ''sex'' μεταξυ δυο θηλυκων Newfie :paja1::paja1::paja1: (και οι δυο εχουν περιοδο)
 








katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
1. Επιτρεπεται το κολύμπι στα σκυλιά...η βγάινουν και σε πυροβολούνε????????????
2. Επίσης...τη πάπια πόσο τη χρεώνουνε???

:D:D:D:D:D
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Κι εγώ είχα να δω την pouf από το καλοκαίρι στο Σχοινιά που κολυμπούσε με τον Κώστα...καλέ, άλλη τόση έγινε!
:)
εγώ πάλι είχα να την δώ κάνα μήνα και είδα τεράστια διαφορά (ά ρε Κώστα με τις ρετσέτες σου...)μιά κουκλάρα είναι!!!:D:D:D
 






Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Έγινε η διόρθωση :)
Η ανάρτηση, αφού έχει αποφασιστεί να κλειδώνεται η δυνατότητα διόρθωσής της μετά το πέρας 15' - άρα και παύει να ανήκει πια στον συγγραφέα της το όποιο δικαίωμα τροποποίησης ή αφαίρεσης - θα πρέπει να παραμένει ως έχει!

Δεν έχει ούτε υποχρέωση ούτε αρμοδιότητα ο Moderator να διορθώνει συντακτικά ή ορθογραφικά λάθη. Σε διαφορετική περίπτωση θα ζητάμε εφεξής κάθε ανάρτηση που έχει γραφτεί με (ορθογραφικό ή συντακτικό) τρόπο που δεν είναι απόλυτα κατανοητός από τον μέσο αναγνώστη να ερμηνεύεται από κάποιον Mod και να αποδίδεται με τρόπο που θα γίνεται απολύτως κατανοητός. Το ίδιο θα μπορούσε να ζητηθεί ακόμα και σε αναρτήσεις με έλλειψη (μονο-)τονικού συστήματος!

Διαδικασία καταστροφική για την ροή του κάθε νήματος.

Φιλικά πάντα.
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Εγώ ζήτησα να αλλαχθεί -αν γίνεται -το nick της Σοφίας. Δεν ήταν συντακτικό, απλά λάθος απόδοση ενός nick.

Είμαι Mod σε άλλο φόρουμ κ διορθώνω κ ορθογραφικά κ greeklish (όχι συντακτικά εννοείται, γιατί όπως σωστά έγραψες μπορεί να αλλαχθεί το νόημα σε σχέση με αυτό που ήθελε αρχικάνα αποδόση ο συντάκτης)

Από τη στιγμή που υπάρχει η επιλογή edit για τους mods κ ζητηθεί να αλλαχθεί κάτι τόσο απλό όσο ένα nickname (ή ένα "κραυγαλέο" ορθογραφικό πχ που μας έφυγε λόγω κεκτημένης ταχύτητας), πράγμα που δεν αλλάζει διόλου το περιεχόμενο του ποστ, ποιός ο λόγος να μη γίνει; :)
 




Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Θα είχες την καλοσύνη να διορθώσεις όλα τα ορθογραφικά λάθη στις αναρτήσεις μου?
:)

Μου βλάπτει την εικόνα το ορθογραφικό λάθος...

Άσε που κάποια στιγμή έβαλα λάθος nickname κάποιου που συνάντησα κάπου... και χάρηκα για την γνωριμία!
Μπορείς να το αλλάξεις κι αυτό και να αποδώσεις το σωστό nickname?

Και κάποια στιγμή είχα παρεξηγήσει κάτι που έγραψε κάποιος και φάνηκα ηλίθιος!
θα είχες την καλοσύνη να διορθώσεις κι αυτό?

Σε κάποιο νομικό θέμα που θυμάμαι, γράφοντας βιαστικά, ξέχασα να βάλω ένα "δεν" και άλλαξε όλο το νόημα. Πράγμα που επισήμανε η sofiaklv (αν δεν κάνω λάθος). Μπορείς να το διορθώσεις κι αυτό σε παρακαλώ?
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Θα είχες την καλοσύνη να διορθώσεις όλα τα ορθογραφικά λάθη στις αναρτήσεις μου?
:)

Μου βλάπτει την εικόνα το ορθογραφικό λάθος...

Άσε που κάποια στιγμή έβαλα λάθος nickname κάποιου που συνάντησα κάπου... και χάρηκα για την γνωριμία!
Μπορείς να το αλλάξεις κι αυτό και να αποδώσεις το σωστό nickname?

Και κάποια στιγμή είχα παρεξηγήσει κάτι που έγραψε κάποιος και φάνηκα ηλίθιος!
θα είχες την καλοσύνη να διορθώσεις κι αυτό?

Σε κάποιο νομικό θέμα που θυμάμαι, γράφοντας βιαστικά, ξέχασα να βάλω ένα "δεν" και άλλαξε όλο το νόημα. Πράγμα που επισήμανε η sofiaklv (αν δεν κάνω λάθος). Μπορείς να το διορθώσεις κι αυτό σε παρακαλώ?
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη!!!:paja1:
Πετρο λες να εχουμε συραξη???:cool:
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εγώ προτείνω οι mods να είναι υποχρεωμένοι να διορθώνουν όλα τα post...πριν αναρτηθούν..
Τι moderators είναι δηλαδή????
Ας κάνουν και καμιά δουλειά!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D