Αλλαγή ξηράς τροφής.


eli25

Member
9 Ιουλίου 2022
9
1
46
Καλημέρα! Θα ήθελα μια γνώμη. Το σκυλάκι μου (ημίαιμο κοκονι) τρώει εδώ και εναμιση χρόνο Barking heads η οποία παρεμπιπτόντως της έκατσε εξαιρετικά! Το θέμα είναι ότι έχει βαρεθεί την γεύση και ψάχνω μια άλλη αντίστοιχη.... Όχι πολύ υψηλή σε πρωτεΐνες γιατί με acana πάθαινε κολίτιδα. Ξέρει κανείς κάτι αντίστοιχο της Barking heads? Σκέφτομαι nd quinoa .
 


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Καλημέρα! Θα ήθελα μια γνώμη. Το σκυλάκι μου (ημίαιμο κοκονι) τρώει εδώ και εναμιση χρόνο Barking heads η οποία παρεμπιπτόντως της έκατσε εξαιρετικά! Το θέμα είναι ότι έχει βαρεθεί την γεύση και ψάχνω μια άλλη αντίστοιχη.... Όχι πολύ υψηλή σε πρωτεΐνες γιατί με acana πάθαινε κολίτιδα. Ξέρει κανείς κάτι αντίστοιχο της Barking heads? Σκέφτομαι nd quinoa .
Η ND είναι από τις αγαπημένες μου αλλά δεν έχει άλλες γεύσεις η barking heads για να κάνετε αλλαγές; θα είναι σίγουρα και καλύτερο για το στομάχι της
 




eli25

Member
9 Ιουλίου 2022
9
1
46
Αυτή τη στιγμή είμαι Ιταλία και δεν έχουν Barking heads... Μάλλον θα πάω σιγά σιγά σε nd quinoa no grain με αρνί. Έχω ακούσει καλά λόγια.
 


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Αυτή τη στιγμή είμαι Ιταλία και δεν έχουν Barking heads... Μάλλον θα πάω σιγά σιγά σε nd quinoa no grain με αρνί. Έχω ακούσει καλά λόγια.
Και στη δικιά μου έχει καθίσει καλά η ND παρόλο που έχει γενικά θέματα με τις κροκέτες (ταΐζω barf, κροκέτα δίνω μόνο στην εκπαίδευση και σε ταξίδια)γενικά είναι από τις αγαπημένες μου, ελπίζω να σας κάτσει καλά!
 
  • Like
Reactions: eli25




GSD92

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2020
233
143
32
Σε ιταλικές επίσης πολύ καλές είναι η primordial και η vivere, είναι στην ίδια εταιρεία...η πρώτη είναι grain free και η δεύτερη με καστανό ρύζι.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3