Αλλαγή συμπεριφοράς τη νύχτα.


Konza

Member
7 Μαϊου 2021
11
4
48
Έχω έρθει διακοπές στο πατρικό μου σε νησί εδώ και λίγες μέρες. Σε αυτό το σπίτι το σκυλάκι μου πέρασε 4 μήνες μαζί μου στη καραντίνα. Χάρηκε πάρα πολύ όταν είδε ξανά το χώρο και τους συγγενείς μου. Τα βραδια όμως φοβάται πολύ ενώ κοιμόμασταν μαζί τώρα δεν θέλει και όταν την ανεβάζω στο κρεβάτι τρέμει. Πηγαίνει και κοιμάται κάτω από το κρεβάτι της μητέρας μου και ακούγεται συνεχώς να παίζει με το στόμα της. Ξύπνησα ξημερώματα για να πάω τουαλέτα και την άκουσα να κάνει αυτό με το στόμα της και πήγα και τη τράβηξα κάτω από το κρεβάτι όπου ήταν κουλουριασμένη. Αυτό που με ξενίζει σε όλο αυτό είναι ότι μου αγρίεψε και ότι ενώ περπάτησα σχεδόν όλο το σπίτι δεν με ακολούθησε όπως έκανε στην Αθήνα. Ήταν σε εμβρυϊκή στάση μπροστά μου και όταν πήγαινα να τη χαϊδέψω μου αγρίευε. Τι μπορεί να σημαίνει όλο αυτό; Τι μπορεί να φοβάται; Η μικρή μου είναι 10 μηνών.
 


Orjo

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2020
473
1.070
20
Πάτρα
Μην την ενοχλείς προς το παρόν. Άσε την να συνηθίσει, αν θέλει να κοιμάται κάτω από το κρεβάτι ας κοιμάται εκεί. Θα έρθει μόνη της όταν θελήσει.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3