Αλλαγη τροφής


Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
Πάμε για νέα τροφή με έχει μπερδέψει αυτός ο σκύλος μου δεν τρώει τίποτα απο της καλές τροφες που τον πηρα(Ακανα-ρογαλ κανιν-RC) και τρωι κάτι φτηνιαρικες που τα πουλάνε με το κιλο,τωρα πάω για test the wild-britt-acana greessland αν δεν φάει και απ'αυτες θα βάλω την γυναίκα μου να φτιάχνει κρεατόπιτες,αν έχετε να προτείνετε κάτι ειμαι όλο αυτιά ευχαριστώ
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Δοκιμασε Platinum

http://platinumhellas.gr/newsite/?product_cat=ξηρη-τροφη-ενήλικα


Η πιθανοτητα να μη τη φαει ειναι μικρη διοτι η κροκετα ειναι πολυ πιο ζουμερη απο τις υπολοιπες επειδη εχει 18% υγρασια σε σχεση με τις υπολοιπες τροφες που εχουν 8%-12%
 


Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
  • Like
Reactions: Asmodeus


Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
ευχαριστώ για την πληροφορία
δεν την βρίσκω στην Λάρισα μάλλον θα την παραγγείλω,ξέχασα να πω ότι γαλλος μου ειναι ακριβος 12 μηνών 13,300κιλα δεν πιστεύω να πειράζει που θα του δώσω για ενήλικα που λέει.
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
δεν την βρίσκω στην Λάρισα μάλλον θα την παραγγείλω,ξέχασα να πω ότι γαλλος μου ειναι ακριβος 12 μηνών 13,300κιλα δεν πιστεύω να πειράζει που θα του δώσω για ενήλικα που λέει.
Εγω δινω για ενηλικα στο Rott μου απο 5-6 μηνων , κανε παραγγελια μεσω internet δεν τη πουλανε σε petshops , υπαρχει κωδικος και για κουταβια αλλα ο δικος σου ετσι κι αλλιως ενηλικας ειναι
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nick777


Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
Εγω δινω για ενηλικα στο Rott μου απο 5-6 μηνων , κανε παραγγελια μεσω internet δεν τη πουλανε σε petshops , υπαρχει κωδικος και για κουταβια αλλα ο δικος σου ετσι κι αλλιως ενηλικας ειναι
Η παραγγελία έφυγε μου είπανε την τρίτη θα είναι Λαρισα φαίνεται πολυ νοστιμη εύχομαι να του αρέσει μόνο που ειναι λίγο ακριβή αλλα οκ πάντως ευχαριστώ.
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Ναι ειναι ακριβη τροφη δυστυχως , ποιον κωδικο πηρες? Γενικα παραδωσεις κανουν Τριτη και Παρασκευη , ελπιζω να αρεσει στο μπομπο
 


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Πάμε για νέα τροφή με έχει μπερδέψει αυτός ο σκύλος μου δεν τρώει τίποτα απο της καλές τροφες που τον πηρα(Ακανα-ρογαλ κανιν-RC) και τρωι κάτι φτηνιαρικες που τα πουλάνε με το κιλο,τωρα πάω για test the wild-britt-acana greessland αν δεν φάει και απ'αυτες θα βάλω την γυναίκα μου να φτιάχνει κρεατόπιτες,αν έχετε να προτείνετε κάτι ειμαι όλο αυτιά ευχαριστώ

Γαλλικό και με τις ζέστες που κανει απο μέσα Ιουνίου τι να φαει;
Πρωτου απο καθε γεύμα 3-4 ωρες μέσα στο σπιτι στο κλίμα
θα το βοηθήσει. Και αν δεν τρωει οπως έτρωγε δεν πειραζει και
τόσο οταν με το καλο δροσίσει θα αρχίσει να τρωει κανονικά.
Λάρισα κιόλας καμίνι.
 
  • Like
Reactions: Asmodeus


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Γαλλικό και με τις ζέστες που κανει απο μέσα Ιουνίου τι να φαει;
Πρωτου απο καθε γεύμα 3-4 ωρες μέσα στο σπιτι στο κλίμα
θα το βοηθήσει. Και αν δεν τρωει οπως έτρωγε δεν πειραζει και
τόσο οταν με το αλλο δροσίσει θα αρχίσει να τρωει κανονικά.
Λάρισα κιόλας καμίνι.
Λες να αλλαξε 3 τροφες απο τον Ιουνιο?
 




Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
το πρώτο του καλοκαιρι είναι και σε διάστημα 1,5μηνα έγιναν η αλλαγές,και την τρίτη πάμε για platinum.
 


Nick777

Member
21 Ιουλίου 2017
19
2
51
Ναι ειναι ακριβη τροφη δυστυχως , ποιον κωδικο πηρες? Γενικα παραδωσεις κανουν Τριτη και Παρασκευη , ελπιζω να αρεσει στο μπομπο
με κοτόπουλο πήρα 1,5kg και θα μου στείλει και άλλες 3 με γεύση αρνί αγριογούρουνο και νομίζω σολομού η τιμή 9,96€ συν έξοδα αποστολής