Αναζήτηση πανσιόν σκύλων στην Αττική


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Καλησπέρα φίλοι μου,
όπως γράφω στον τίτλο, θέλω τις προτάσεις σας για ένα καλό πανσιόν στην Αττική.
Η φίλη μου που έχει ένα από τα κουτάβια μου (τώρα είναι 7 ετών το σκυλάκι) πρέπει να τον αφήσει για περίπου 20 μέρες. Ή μήπως κάποιος από σας γνωρίζει κάποιον dog keeper άξιο εμπιστοσύνης. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Με ένα googlάρισμα θα βρει κάμποσες.
Κανείς σώφρον δεν θα έβαζε το χέρι του στην φωτιά, για καμιά τέτοια επιχείρηση.
Υποθέτω δηλαδή.
Για όλες θα βρεθούν και θετικές και αρνητικές κριτικές.
Που μένει η κοπέλα; Οχι ότι παίζει σπουδαίο ρόλο, γιατί έτσι κι αλλιώς, σχεδόν όλες οι πανσιόν, είναι σε απομακρυσμένες σχετικά περιοχές.

Dog keeper, εγώ μόνο για τον εαυτό μου θα ορκιζόμουν. Κι αν...:LOL:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Καλησπέρα φίλοι μου,
όπως γράφω στον τίτλο, θέλω τις προτάσεις σας για ένα καλό πανσιόν στην Αττική.
Η φίλη μου που έχει ένα από τα κουτάβια μου (τώρα είναι 7 ετών το σκυλάκι) πρέπει να τον αφήσει για περίπου 20 μέρες. Ή μήπως κάποιος από σας γνωρίζει κάποιον dog keeper άξιο εμπιστοσύνης. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
https://www.sweetpaws.gr/ και Sweet Paws - εκτός από τους κλασικούς χώρους φιλοξενίας έχουν και "VIP σουίτα" σε "σπιτένια κατάσταση".
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Εμείς την έχουμε αφήσει αρκετές φορές στο Palllini kennels, δύο 15ήμερα και 2-3 διήμερα. Πολύ ευχαριστημένη έμεινα, η νέλλη επέστρεψε (και τις 2 φορές που την αφησαμε από 15 μέρες) ακριβώς όπως την πήραμε σε κιλά και ψυχολογία. Όποτε ήθελα, έπαιρνα τηλ και μιλούσα με υπεύθυνο. Επιτρέπουν να αφήσεις την τροφή που τρώει. Μέχρι τώρα, πολύ καλές εντυπώσεις.
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Με ένα googlάρισμα θα βρει κάμποσες.
Κανείς σώφρον δεν θα έβαζε το χέρι του στην φωτιά, για καμιά τέτοια επιχείρηση.
Υποθέτω δηλαδή.
Για όλες θα βρεθούν και θετικές και αρνητικές κριτικές.
Που μένει η κοπέλα; Οχι ότι παίζει σπουδαίο ρόλο, γιατί έτσι κι αλλιώς, σχεδόν όλες οι πανσιόν, είναι σε απομακρυσμένες σχετικά περιοχές.

Dog keeper, εγώ μόνο για τον εαυτό μου θα ορκιζόμουν. Κι αν...:LOL:
Μαρία μου, εννοείται ότι μπορώ να googlάρω απλά ζητώ εντυπώσεις από ιδιοκτήτες που έχουν αφήσει το σκυλί. Είχα πολύ καλή dog keeper, ο Μάρκο ήταν ξετρελαμένος μαζί της αλλά δυστυχώς έφυγε στο εξωτερικό.
 
  • Like
Reactions: mareco


Fokos

Member
12 Νοεμβρίου 2008
6
22
Καλησπέρα φίλοι μου,
όπως γράφω στον τίτλο, θέλω τις προτάσεις σας για ένα καλό πανσιόν στην Αττική.
Η φίλη μου που έχει ένα από τα κουτάβια μου (τώρα είναι 7 ετών το σκυλάκι) πρέπει να τον αφήσει για περίπου 20 μέρες. Ή μήπως κάποιος από σας γνωρίζει κάποιον dog keeper άξιο εμπιστοσύνης. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Καλησπερα,


Ο Δημήτρης είναι εκπαιδευτής, άριστος γνωστης και εχει φτιαξει έναν καταπλητικο χώρο.

Είναι προσωπικος μου φίλος, εκπαιδευτής της μικρής μου, και σύμβουλος σε πολλά θέματα κυνολογιας.

Εκτος απο εκπαιδευση κανει και φιλοξενεια, μπορεις να μιλησεις να δεις εαν σου κανει.

Οσοι έχουν πάει είναι υπερευχαριστημένοι, συμπεριλαμβανομένου και εμένα ( φαινεται και απο το σκυλι το ποσο καλα περναει εκει )

Είναι στην Ιπποκράτειο Πολιτεία
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


Άννα34

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2021
91
194
47
Έρχομαι κι εγώ να κάνω την ίδια ερώτηση....
Έχετε εμπειρία σε κάποια από τις πανσιόν σκυλων στην Αθηνα; Επίσης, για τι τιμές μιλαμε;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf