Αναζήτηση σκυλίτσας προς υιοθεσία


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Η μητέρα μιας φίλης αναζητεί να υιοθετήσει σκυλίτσα (αν γίνεται μέχρι 2 ετών) για να την έχει μόνιμα μαζί της μέσα στο σπίτι στην Κερατέα που μένει. Επειδή η γυναίκα είναι άνω των 60, θα προτιμούσαμε πιο μικροκαμωμένα σκυλάκια για να μπορεί να την κουμαντάρει και στη βόλτα. Έχουν το νου τους και στο φμπ σε αγγελίες, αλλά αν κι εσείς εδω έχετε κάτι, σας παρακαλώ να μου το κοινοποιήσετε για να επικοινωνήσουν. Ευχαριστώ.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Η καφέ και η ασπρουλα με το καφέ μπάλωμα ειναι πολυ καλα κοριτσάκια! Με ευγενικό και ήρεμο χαρακτήρα. Περίπου 7.5 μηνών τωρα ( γεννημένα γύρο στα Χριστούγεννα) . Το τελικο βαρος τους θα ειναι γυρο στα 20-22 κιλα. ( μεσσαιο μεγεθος). Μόλις στειρώθηκαν, επειδή ζουν σε αγέλη στην ΒΠ Βόλου.
Μέτα έχουμε και κάτι σε ασπρόμαυρο ( 4 αγόρια- 4 κοριτσαρες)! Πιο τσαουσες- και πιο μεγαλόσωμα (αν κρίνουμε απο την μαμά τους- γύρο στα 30-32 Κιλα θα φτάσουν). Αυτα γεννήθηκαν περίπου το πασχα και ζουν και αυτα στην ιδια περιοχη.

Οταν υπαρχει ενδιαφερον, υπαρχει δυνατοτητα μεταφορας στην αθηνα! IMG_20190609_200932.jpgIMG_20190609_200913.jpgIMG_20190609_195748.jpg
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Τωρα που εδωσα την τελεια , μικροσωμη και κολλιτσιδα Μπέλλα μετα απο 2,5 μηνες το λες καλε? :LOL:

Ριξε μια ματια και στα αδεσποτα του κολαστηριου Σπαρτης μπας και σωσετε κανενα απο το τηγανισμα στον ηλιο, ειδα προσφατα αρκετα μικροσωμα πχ αυτο

Και στις σελιδες με μικορσωμα για υιοθεσία εδω και εδω
 




FrankieChris

Well-Known Member
25 Απριλίου 2018
136
381
35
Εγώ αν και λίγο μακρυά (Θεσσαλονίκη) έχω να προτείνω την παρακάτω κούκλα. Βρέθηκε σε άθλια κατάσταση και πλέον είναι σαφώς καλύτερα!! Λόγω υγρού στο θώρακα, από την ασιτία, δεν έχει στειρωθεί ακόμα αλλά είναι στο πρόγραμμα!! Είναι πολύ χαδιάρα και ήρεμη στη βόλτα. Επίσης είναι 14,5 κιλά με το ζόρι, σέττερ (περίσσευε μάλλον σε κάποιον κυνηγό...), εμβολιασμένη, αποπαρασιτωμένη και αρνητική σε καλαζάρ, διροφυλλαρια και ερλιχεια.


joy 2.JPG
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
έχω και εγώ :p αλλά θα σου βάλω φώτο αύριο. Μικρόσωμη πιτμπουλινα εγώ την λέω χαϊδευτικά κοντήλο. Περίπου 1,5 χρονών. Εκπληκτικός χαρακτήρας καλόβολη χαδιάρα άφοβη όχι πολύ ζωηρή,τα πάει πάρα πολύ καλά με τους άλλους σκύλους, τρομερά ανθρωποκεντρικη !αλλά θα πρέπει η φίλη σου να μην πάρει γατάκι από την @vmode :cool:
 
  • Haha
Reactions: medusa and vrmode


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
έχω και εγώ :p αλλά θα σου βάλω φώτο αύριο. Μικρόσωμη πιτμπουλινα εγώ την λέω χαϊδευτικά κοντήλο. Περίπου 1,5 χρονών. Εκπληκτικός χαρακτήρας καλόβολη χαδιάρα άφοβη όχι πολύ ζωηρή,τα πάει πάρα πολύ καλά με τους άλλους σκύλους, τρομερά ανθρωποκεντρικη !αλλά θα πρέπει η φίλη σου να μην πάρει γατάκι από την @vmode :cool:
Ναι πιτμπουλίνα θα της πάω της γυναίκας..μέσα στις γάτες που είναι εκεί, να τη σέρνει σε όλη την παραλία :LOL: Στείλε όμως και γενικά στείλε μου ότι άλλο έχεις κατά νου.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Θα βάλω τρία λινκ εκ μέρους του μέλους Lara kouklara



Ειδικά η χαντρουλα είναι μεγαλωμένη σε σπίτι. 12 κιλά
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3