Αναζήτηση Groomer


kormos

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2009
322
2
45
Greece
www.GrDevelopers.metrelenis.gr
Καλησπέρα σας...

Θα ήθελα την βοήθεια σας :rolleyes:

Επειδή είμαι απο επαρχία και groomer δεν υπάρχει εδώ μήπως θα μπορούσατε να μου δώσετε κάποια στοοιχεία για να βρώ groomer στην Αθήνα ώστε ο cockerάκος μου να ανανεωθεί λίγο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 






kormos

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2009
322
2
45
Greece
www.GrDevelopers.metrelenis.gr
Γεια σου!

Εχω μια πολυ πολυ καλη groomer στον Πειραια αν σε
βολευει! Ευχαριστως να σου δωσω τα στοιχεια της αν θες!
Για να μην φανώ αγενής , θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για την ανταπόκριση!!!
Ξέρω ξέρω έχει περάσει αρκετός καιρός ( απαράδεκτος :( )
Είναι πολύ εκτός για το δρόμο μιας και δεν είμαι απο Αθήνα :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 


cgri1976

Well-Known Member
καλημερα και απο εμενα...
γιατι δεν googlαρεις για να βρεις στην περιοχη που σε βολευει? και σιγουρα θα εχει καποιο site, θα δεις δουλειες τους και ετσι θα μπορεσεις να τσεκαρεις τις δουλειες τους!
 






FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
καλημερα και απο εμενα...
γιατι δεν googlαρεις για να βρεις στην περιοχη που σε βολευει? και σιγουρα θα εχει καποιο site, θα δεις δουλειες τους και ετσι θα μπορεσεις να τσεκαρεις τις δουλειες τους!

Αυτο που λες, μπορει να μην εχει τα επιθυμητα αποτελεσματα.

Εγω ας πουμε- δεν εχω καν σελιδα- αρα δεν με βρισκει κανεις τοσο ευκολα.

Και οσο για της δουλεις να της δεις απο κει- ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ!!!
Εγω ειμαι σε ενα γερμανικο Groomer-Forum. Και δεν υπηρχαν λιγες φορες, που μελη εκει βρηκαν φωτογραφιες απο δικους τους πελατες σε σελιδες αλλουνων! Αρα- αυτο δεν παιζει, αμα δεν πας ιδιος εκει και να δεις με τα ματια σου τι παιζει!
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Για να μην φανώ αγενής , θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για την ανταπόκριση!!!
Ξέρω ξέρω έχει περάσει αρκετός καιρός ( απαράδεκτος :( )
Είναι πολύ εκτός για το δρόμο μιας και δεν είμαι απο Αθήνα :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλω! Ειχες ρωτησει για Αθηνα οποτε και ο Πειραιας δεν ειναι και πολυ μακρια! Ελπιζω να βρεις τελικα αυτο που ψαχνεις σε σχετικα κοντινη περιοχη!!
 


kormos

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2009
322
2
45
Greece
www.GrDevelopers.metrelenis.gr
Παρακαλω! Ειχες ρωτησει για Αθηνα οποτε και ο Πειραιας δεν ειναι και πολυ μακρια! Ελπιζω να βρεις τελικα αυτο που ψαχνεις σε σχετικα κοντινη περιοχη!!
Ναι σίγουρα , απλά άλλο να μπλέξω στον Πειραιά και άλλο στο Ηράκλειο :) ή Κηφησιά ( που συνδυάζω να δω και συγγενείς εκεί ;) )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 




kormos

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2009
322
2
45
Greece
www.GrDevelopers.metrelenis.gr
Προς τα εκει δυστυχως δεν ξερω καποιον! Αν ομως βρεις πες μας εντυπωσεις, κοστος κτλ!
Απο εντυπώσεις τις καλύτερες για Κηφησιά έχω ως ώρας μιας και έχω πέσει σε περίπτωση όπου η κοπέλα που τον "προσέχει" τον λεβέντη μας είμαι ειδική με το "όλο θέμα" για cocker ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
μπορώ να σου πω και την δική μας groomer που είναι στον Αγ.Στέφανο ( όχι πολύ μακριά απο την Κηφισιά και πολύ βολικά για εσένα απο εθνική οδό..)αλλά αφού δεν έχεις παράπονο απο την Κηφισιά γιατί ψάχνεις να αλλάξεις;
 


kormos

Well-Known Member
30 Μαρτίου 2009
322
2
45
Greece
www.GrDevelopers.metrelenis.gr
μπορώ να σου πω και την δική μας groomer που είναι στον Αγ.Στέφανο ( όχι πολύ μακριά απο την Κηφισιά και πολύ βολικά για εσένα απο εθνική οδό..)αλλά αφού δεν έχεις παράπονο απο την Κηφισιά γιατί ψάχνεις να αλλάξεις;
Σ΄ ευχαριστώ :) για το ενδιαφέρον , τόσο καιρό βρε γιατί δεν μου λέγατε όλοι σας; :p Δεν ψάχνομαι απλά είπα να μην το αφήσω αναπάντητο (είναι αγένεια... ) ;)
 
  • Like
Reactions: mareco






Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Ξεθαβω αυτο το παλιό θέμα για να σας ζητησω (για αλλη μια φορα) την βοήθεια σας. Ο μικρός μαδαει παρα μα παρά πολύ. Κάνω μια σύντομη αναζήτηση στο διαδίκτυο και βρίσκω μια γκρουμερ. Πηγαίνω από εκεί για να κλείσω ραντεβού και μου λέει ότι ο μικρός ΜΆΛΛΟΝ έχει διλπο μανδύα (καλα το λεω?) Και οτι πρπει να του κάνει πολύ καλό χτένισμα. Τιμη:100 €
Εννοείτε πως δεν έκλεισα ραντεβού γιατί η τιμή μου φάνηκε υπερογκη και ήρθα να ρωτήσω εδώ αν α) όντως η τιμή ήταν υπερβολική
β)μήπως μπορείτε να μου προτείνετε εσείς κάποιον καλό γκρουμερ στην αθηνα

Σας ευχαριστώ πάρα πολυ
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf