Αναφορά προβλημάτων και θεμάτων με τις αλλαγές


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Σε αυτό το νήμα αναφέρεται προβλήματα και θέματα σχετικά με τις αλλαγές.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Τα θέματα που έχει δημιουργήσει ένα μέλος, υπάρχουν κάπου όπως πριν και δεν το βλέπω, ή όχι πλέον;
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Τα θέματα που έχει δημιουργήσει ένα μέλος, υπάρχουν κάπου όπως πριν και δεν το βλέπω, ή όχι πλέον;
Στο tab "πληροφορίες" του προφίλ του χρήστη είναι (το πιο χρήσιμο functionality είναι, σε νιώθω - και ναι εσένα έψαξα για να το βρω :p)
 
  • Like
Reactions: mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Στο tab "πληροφορίες" του προφίλ του χρήστη είναι (το πιο χρήσιμο functionality είναι, σε νιώθω - και ναι εσένα έψαξα για να το βρω :p)
Thanks...;)
Αν και νομίζω, ότι πέρασα από κει πριν ρωτήσω, αλλά δεν είδα κάτι :oops:
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Έχουν χαθει τα άλμπουμ φωτογραφιών των μελών; η είναι κάπου που δεν τα βλέπω στο προφιλ;
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Katiariko, παραδίπλα σε άλλο θρεντ λέει ότι δεν έχουν χαθεί αλλά δε φαίνονται κάπου τώρα και προσπαθούν να τα επαναφέρουν.

Μια παρατήρηση: στα δεξιά, τα "τελευταία μηνύματα" κάνουν μια αιωνιότητα να κάνουν refresh (καλά, υπερβολές, μερικά λεπτά απλά). Υπάρχει τρόπος να ρυθμιστεί αυτό ώστε να είναι άμεση η ανανέωση?
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Χάθηκα λίγο η αλήθεια είναι μόλις μπήκα!

Μου αρέσει το καινούργιο περιβάλλον!Και αν με ξεβολεύει σίγουρα θα το συνηθίσω!

Ερώτηση:
• Τα θέματα που έχουμε συμμετάσχει υπάρχει κάποια ένδειξη που να μας το λέει(εκτός από το tab/καρτέλα)?Ας πούμε στην προηγούμενη πλατφόρμα η συμμετοχή σε θέμα το έδειχνε με μία τελίτσα!

Σε κινητό ZTE V956 και με browser τον Google Chrome μια χαρά τα πάει η πλατφόρμα!

Άμεσες επιλογές για τους moderators!Τέλεια!
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Έχω στείλει ένα μήνυμα κάπου και δεν φαίνεται ποιος είναι ο παραλήπτης! Απλά ότι το έστειλα εγώ o_O
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Χάθηκα λίγο η αλήθεια είναι μόλις μπήκα!

Μου αρέσει το καινούργιο περιβάλλον!Και αν με ξεβολεύει σίγουρα θα το συνηθίσω!

Ερώτηση:
• Τα θέματα που έχουμε συμμετάσχει υπάρχει κάποια ένδειξη που να μας το λέει(εκτός από το tab/καρτέλα)?Ας πούμε στην προηγούμενη πλατφόρμα η συμμετοχή σε θέμα το έδειχνε με μία τελίτσα!

Σε κινητό ZTE V956 και με browser τον Google Chrome μια χαρά τα πάει η πλατφόρμα!

Άμεσες επιλογές για τους moderators!Τέλεια!
Λογικα δεν εχει κρατησει τα παλια δεδομενα απο τα θεματα, ομως αν απο εδω και περα γραψεις σε καποιο θεμα θα βλεπεις το αβαταρ σου πανω στο θεμα πριν το ανοιξεις.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ωραίο το νέο layout!!!
Και ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το κουμπάκι στα δεξιά που μας πάει στην κορυφη της σελιδας!
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
συν-τα μεγάλα γράμματα (δεν χρειάζεται να φοράμε πλέον τα γυαλιά πρεσβυωπίας...:))
μείον-ο χώρος που είναι οι διαφημίσεις δεν είναι πλέον τόσο διακριτικός με αποτέλεσμα να κουράζει η θέαση της σελίδας...
 
  • Like
Reactions: Orilis




Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
θα συμφωνήσω με την Τάρα για τις διαφημίσεις.

κατά τα άλλα, το layout είναι φανταστικό, μου λείπει όμως το bannerάκι στην κορυφή της σελίδας με τα όμορφα φατσόνια.
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
συν-τα μεγάλα γράμματα (δεν χρειάζεται να φοράμε πλέον τα γυαλιά πρεσβυωπίας...:))
μείον-ο χώρος που είναι οι διαφημίσεις δεν είναι πλέον τόσο διακριτικός με αποτέλεσμα να κουράζει η θέαση της σελίδας...
Μαργαρίτα, υπάρχει και το adblock ως addon στo browser σου!:rolleyes:
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3