Ανδρέας κουταβάκια ... Ξέρει κανείς τι παίζει;; Αξιοπιστία, εγκυρότητα κλπ...

Sakis_zml

Member
12 Μαρτίου 2019
13
2
21
Έχει προμηθευτεί κανείς από εκεί το κουτάβι του; Γνώμες, καθοδήγηση κτλ... Θέλω ένα λαμπραντόρ και άκουσα σχετικά καλά σχόλια για τον συγκεκριμένο έμπορο...

ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
584
1.053
Μια χαρά έμπορος είναι, με μεγάλη πελατεία και όλα τα καλούδια ( delivery κλπ ).

Αν θες να μάθεις για το εμπόρευμα είναι άλλο ευαγγέλιο. Δώσε φως να προχωρήσουμε.

ΥΓ
* Νιώθω πως πιάσαμε την γαζωτική, να δούμε ποιος θα βάλει το ποιο ψιλό.

Sakis_zml

Member
12 Μαρτίου 2019
13
2
21
Μια χαρά έμπορος είναι, με μεγάλη πελατεία και όλα τα καλούδια ( delivery κλπ ).

Αν θες να μάθεις για το εμπόρευμα είναι άλλο ευαγγέλιο. Δώσε φως να προχωρήσουμε.

ΥΓ
* Νιώθω πως πιάσαμε την γαζωτική, να δούμε ποιος θα βάλει το ποιο ψιλό.
Για το εμπόρευμα ενδιαφέρομαι

tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.687
8.403
πολυ φτηνος ο κουταβακιας.εισαι σιγουρος;;
για εμενα και μονο.θα ενιωθα πολυ μαλακας να παρω ενα σκλι απο τον καθε κουταβακια για να γλυτωσω 200-300 ευρω διαφορα που θα μου κοστιζε ενας εκτροφικος σκυλος.

new-malta-mama

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2018
101
18
Έχει προμηθευτεί κανείς από εκεί το κουτάβι του; Γνώμες, καθοδήγηση κτλ... Θέλω ένα λαμπραντόρ και άκουσα σχετικά καλά σχόλια για τον συγκεκριμένο έμπορο...
εχω κανει ερευνες και ερευνες. πιστευω πως εαν δεν εισαι ανθρωπος που ψειριζεις και πολυ το θεμα θαναι καλυτερη επιλογη αυτη σε συγκριση με καποιον ιδιωτη που απλα ζευγαρωσε το σκυλο του. αλλα αν εισαι ανθρωπος του "ναι αλλα", "μηπως και.." καλυτερα δωσε πιο πολλα εκατοσταρικα, ναχεις και τη συνειδηση σου ησυχη...
εσυ ξερεις τι θα κανεις... παντως εαν θελεις και αγαπας τη ρατσα μορφολογικα και σαν χαρακτηρα μη ρισκαρεις και παρε απο τον καλυτερο μερακλη εκτροφεα. γιατι οι γνησιες ρατσες σωζονται μορφολογικα απο τους μερακλιδες.

elinapol2

Well-Known Member
13 Δεκεμβρίου 2018
346
426
31
Το συγκεκριμενο θεμα το εχουμε τερματισει... Κανε μια αναζητηση, σου δωσανε και λινκς. Διαβασε και ενημερωσου τι γινεται, κανεις δεν γεννηθηκε γνωριζοντας κ ξεροντας τα παντα.

Μη βιαστεις και μη σκεφτεις τα λεφτα, προς Θεου.

Sakis_zml

Member
12 Μαρτίου 2019
13
2
21
Το συγκεκριμενο θεμα το εχουμε τερματισει... Κανε μια αναζητηση, σου δωσανε και λινκς. Διαβασε και ενημερωσου τι γινεται, κανεις δεν γεννηθηκε γνωριζοντας κ ξεροντας τα παντα.

Έχω διαβάσει και έχω ενημερωθει...έκανα μια συγκεκριμένη ερωτηση αν ξέρεις να μου απαντήσεις καλώς αλλιώς ευχαριστώ για τον χρόνο σου

Solvap

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2018
117
175
♫ Κουταβάκιας ήμουνα, δε γρικούσα στη ζωή μου, με πιστόλια έπαιζα μέρα νύχτα τη ζωή μου ♫

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
2.971
9.425
Έχω διαβάσει και έχω ενημερωθει...έκανα μια συγκεκριμένη ερωτηση αν ξέρεις να μου απαντήσεις καλώς αλλιώς ευχαριστώ για τον χρόνο σου
Σου εβαλα παραπανω ολοκληρο θέμα που αφορα το συγκεγκριμενο σκυλεμπορα, υποθετω δε σε καλυψε, (βασικα ουτε το ανοιξες μάλλον για να συνεχιζεις να ρωτας).
Δυσκολα θα βρεις καποιον να σου δωσει την ευχη του αν ψαχνεις κατι τετοιο.

Αλλοστε αμα δε σε ενοχλει αυτη την κατασταση δες το παρακατω θεμα, δεν εχουμε να πουμε κατι παραπανω
Φτηνά-καθαρόαιμα-κουτάβια

noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.834
2.894
30
Νέο Ψυχικό
εχω κανει ερευνες και ερευνες. πιστευω πως εαν δεν εισαι ανθρωπος που ψειριζεις και πολυ το θεμα θαναι καλυτερη επιλογη αυτη σε συγκριση με καποιον ιδιωτη που απλα ζευγαρωσε το σκυλο του. αλλα αν εισαι ανθρωπος του "ναι αλλα", "μηπως και.." καλυτερα δωσε πιο πολλα εκατοσταρικα, ναχεις και τη συνειδηση σου ησυχη...
εσυ ξερεις τι θα κανεις... παντως εαν θελεις και αγαπας τη ρατσα μορφολογικα και σαν χαρακτηρα μη ρισκαρεις και παρε απο τον καλυτερο μερακλη εκτροφεα. γιατι οι γνησιες ρατσες σωζονται μορφολογικα απο τους μερακλιδες.
Γιατί θα είναι καλύτερη επιλογή ο Αντρέας κουταβάκια που προμηθεύεται από puppy mills και όχι δύο ιδιώτες που έβαλαν μια φορά τους σκύλους τους να ζευγαρώσουν; Προσωπικά είμαι κατά και των δύο εννοείται (ή εκτροφικό ή από φιλοζωική είναι οι 2 επιλογές κατεμέ), αλλά τύποι σαν τον κουταβάκια θα είναι πάντα στην τελευταία βαθμίδα της πυραμίδας.

@Sakis_zml ξέχνα σε παρακαλώ Αντρέα κουταβάκια κλπ. Αν θες καθαρόαιμο, ψάξε ψάξε ψάξε και βρες ένα καλό και σωστό εκτροφείο. Αν δεν θες συγκεκριμένη φυλή, στις φιλοζωικές υπάρχουν πολυαιμάκια που ζητάνε σπίτι

Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.495
2.962
ΑΘΗΝΑ
πιστευω πως εαν δεν εισαι ανθρωπος που ψειριζεις και πολυ το θεμα θαναι καλυτερη επιλογη αυτη σε συγκριση με καποιον ιδιωτη που απλα ζευγαρωσε το σκυλο του.
το διαβασαμε κι αυτο...:sick:

ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
584
1.053
Ας πάμε στην συγκεκριμένη ερώτηση. Στεγνά ΔΕΝ σου προτείνω να πάρεις από εκεί σκύλο. Αν έχεις ενημερωθεί ξέρεις τους λόγους.

Διαφορετικά : Με γεια! και καλοφορεμένο !

Αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι για λαμπραντόρι υπάρχουν τουλάχιστον 3-4 σοβαρά εκτροφεία στην Ελλάδα. Αυτός είναι ο φάτσας μου, με ονοματεπώνυμο...

argos-04.jpg

R.S. GANESH PALMHILL CELEBRITY ( aka ΑΡΓΟΣ )

Sakis_zml

Member
12 Μαρτίου 2019
13
2
21
Σου εβαλα παραπανω ολοκληρο θέμα που αφορα το συγκεγκριμενο σκυλεμπορα, υποθετω δε σε καλυψε, (βασικα ουτε το ανοιξες μάλλον για να συνεχιζεις να ρωτας).
Δυσκολα θα βρεις καποιον να σου δωσει την ευχη του αν ψαχνεις κατι τετοιο.

Αλλοστε αμα δε σε ενοχλει αυτη την κατασταση δες το παρακατω θεμα, δεν εχουμε να πουμε κατι παραπανω
Φτηνά-καθαρόαιμα-κουτάβια
Τα είδα όλα τα θέματα και ευχαριστώ κιόλας...εδώ ρώτησα για να πάω ένα βήμα παραπέρα

Sakis_zml

Member
12 Μαρτίου 2019
13
2
21
Ας πάμε στην συγκεκριμένη ερώτηση. Στεγνά ΔΕΝ σου προτείνω να πάρεις από εκεί σκύλο. Αν έχεις ενημερωθεί ξέρεις τους λόγους.

Διαφορετικά : Με γεια! και καλοφορεμένο !

Αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι για λαμπραντόρι υπάρχουν τουλάχιστον 3-4 σοβαρά εκτροφεία στην Ελλάδα. Αυτός είναι ο φάτσας μου, με ονοματεπώνυμο...

View attachment 70873

R.S. GANESH PALMHILL CELEBRITY ( aka ΑΡΓΟΣ )
Αυτό ακριβώς ψάχνω τους λόγους για να ΜΗΝ πάρω από εκεί...όταν απευθύνθηκα στον συγκεκριμένο μου είπε ότι τα κουτάβια έρχονται από ελληνικά εκτροφεία... υπάρχουν απτές αποδείξεις ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει; Αυτό ψάχνω να βρω...και ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας

Στατιστικά Forum

Θέματα
31.180
Μέλη
18.035
Νεότερο μέλος
Stella555555