Αποκτηση Καθαροαιμου Λαμπραντορ Γκολντεν Ριτριβερ


Spilio

Active Member
1 Αυγούστου 2020
43
13
23
Καλησπερα σε ολους τους χρηστες του forum. Ειμαι καινουργιο μελος, ο οποιος μετα απο απειρη ερευνα εχω απορριψει συνολικα 3 pet shop και 2 ανθρωπους που εκτρεφουν σκυλακια ( βρηκα πραγματα απο αλλους που ειχα αγορασει κουταβακι τα οποια δεν αρμοζουν με τον σεβασμο και την σχεση μαγαζατορα- πελατη και πελατη- σκυλου ). Ειμαι απο την Πατρα και προσπαθω να βρω ενα καθαροαιμο λαμπραντορ οπως βλεπετε και απο τον τιτλο του θεματος. Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει εναν αξιοπιστο εκτροφεα η petshop απο την πατρα , αλλιως γενικοτερα απο την ελλαδα ?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Ρίξε μια ματιά στην παρακάτω λίστα. Ισως βρεις αυτό που ψάχνεις.

Greek_Breeders.pdf

Με το καλό να αποκτήσεις το κουτάβι σου!
 
  • Wow
  • Love
Reactions: GRDANE and Spilio


Spilio

Active Member
1 Αυγούστου 2020
43
13
23
Καλώς ήρθες στο φόρουμ :)

Ρίξε μια ματιά στην παρακάτω λίστα. Ισως βρεις αυτό που ψάχνεις.

Greek_Breeders.pdf

Με το καλό να αποκτήσεις το κουτάβι σου!
Ευχαριστω παρα πολυ μου λυσατε τα χερια. Αν γνωριζετε καποια γνωμη απο καποιον εκτροφεα παρακαλω να μου την πειτε!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Δεν έχω προσωπική άποψη για κανέναν.
Αλλά και να είχα, το σωστό θα ήταν, να αποκτήσεις την δική σου.

Δες και το πρόγραμμα εκθέσεων του ΚΟΕ, αν και λόγω των συνθηκών, χρειάζεται επιβεβαίωση, να πας να δεις από κοντά, να ρωτήσεις, να γνωρίσεις και να αρχίσεις να χτίζεις σχέσεις. Είναι το Α και το Ω.

 


Spilio

Active Member
1 Αυγούστου 2020
43
13
23
Δεν έχω προσωπική άποψη για κανέναν.
Αλλά και να είχα, το σωστό θα ήταν, να αποκτήσεις την δική σου.

Δες και το πρόγραμμα εκθέσεων του ΚΟΕ, αν και λόγω των συνθηκών, χρειάζεται επιβεβαίωση, να πας να δεις από κοντά, να ρωτήσεις, να γνωρίσεις και να αρχίσεις να χτίζεις σχέσεις. Είναι το Α και το Ω.

Τωρα οφειλω να κανω μια τεραστια ερευνα στους 7 ανθρωπους που δουλευουν πανω στα γκολντεν!
πραγματικα ελπιζω να ειανι και οι 7 αποψογοι και να μην μπορω να διαλεξω απο την ενθουσιασμο μου προς τον επαγγελματισμο τους
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf