Βάλτε τους τα γυαλιά (για σκύλους)




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
χαχαχα
εμεις δε τα μπορουμε τα γυαλια, μας ενοχλουν .. προτιμαμε καπελο για sun protection :p

 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
εμείς πάμε ομπρέλα ή στον ίσκιο των σκηνών και σε απουσία όλων αυτών τότε απλά πάμε κάτω απο το αυτοκίνητο
αλλά γυαλιά ειδικά για σκύλους δεν περίμενα πως υπάρχουν
 












Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
γυαλιά ναι
κράνος όχι
εξκιούζ μη τώρα αλλά....αλλά.........

To 'χα ψάξει αρκετά παλαιότερα και δεν είχα βρει κάτι. Μετά βρήκα αλλά τίποτα αξιόλογο. Τα γυαλιά είναι απαραίτητα συνεχώς, όχι μόνο άμα πέσεις. ;)
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
To 'χα ψάξει αρκετά παλαιότερα και δεν είχα βρει κάτι. Μετά βρήκα αλλά τίποτα αξιόλογο. Τα γυαλιά είναι απαραίτητα συνεχώς, όχι μόνο άμα πέσεις. ;)
κι η Σκαρλετ τα φορα στη μηχανη....κι αν εχει καποιος αντιρρηση θα γινει χαμος!! :p :p:p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Της αδελφής μου ...το Τζιλντάκι...εντάξει είναι λίγο μεγάλα...αλλά το παν είναι η προστασία!!!
 












Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Αυτό δηλαδή το θεωρείς αξιόλογο; Το αναφέρει ότι απλά προστατεύει από τον αέρα, με ότι αυτό συνεπάγεται. Και, όχι, δεν κάνει για σκυλί με όρθια αυτιά. Να τα κόψω; Το συγκεκριμένο το έχει πάρει η Βαλέρια για τον Μπλάνκι.
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Καλά...αξιόλογο δεν το λες...αλλά κάποια προστασία θα δίνει...

Φόρα το στον Λέοντα....που τα έχει κάτω...αν καταφέρεις να τον βάλεις στη μηχανή...:p
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Φόρα το στον Λέοντα....που τα έχει κάτω...αν καταφέρεις να τον βάλεις στη μηχανή...:p
Τον έβαζα μικρούλη στην ποδιά και στην μπαγκαζιέρα



Και μέχρι 5 μηνών στη μηχανή. Τώρα πρέπει να βγάλει δίπλωμα. :p



Μάλλον τώρα που το ξανασκέφτομαι, χρειάστηκε φέτος να βγάλω εγώ δίπλωμα (αυτοκινήτου) για το καμάρι μου. Θα το χρεώσω στα έξοδα σκύλων.