Βοήθεια σε φίλο


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Τώρα δε ξέρω αν πάει εδώ, στη ζήτηση θα μου το κλειδώσει ο κύριος άντμιν. Ήθελα να βοηθήσουμε φίλο που ψάχνει υιοθεσία ημίαιμου - μεγαλόσωμου και μεσαίου μεγέθους, κουτάβι αλλά και όχι (ίσως έως ενός έτους αλλά το βλέπουμε). Μένει Αθήνα, μπορεί να πάει και Εύβοια/Βοιωτία. Έχω υπόψη μου κάποιες αγγελίες, δε μου βάζετε μερικές ακόμα να βοηθήσουμε την κατάσταση; :)
 
  • Like
Reactions: mareco


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
αρσενικο/θηλυκο ? συνθηκες? εχει παιδιά/αλλα ζωά ? κ.τ.λ

εγω εχω αγάπη με αυτον ΕΔΩ αλλα δεν τον λες και μεγαλόσωμο,, μέγεθος βέλγικου καπου στα 20. Τον έχει γνωστός μου σε κτήμα ανατολική αττικη

Κοίτα και dogsvoice και στη σελίδα του δήμου αθηνών ΕΔΩ που είναι οργανωμένες οι αγγελίες με αρκετα στοιχεία.

Και μια βόλτα ίσως απο καταφύγια?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: HolywoodBrn




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
αρσενικο/θηλυκο ? συνθηκες? εχει παιδιά/αλλα ζωά ? κ.τ.λ

εγω εχω αγάπη με αυτον ΕΔΩ αλλα δεν τον λες και μεγαλόσωμο,, μέγεθος βέλγικου καπου στα 20. Τον έχει γνωστός μου σε κτήμα ανατολική αττικη

Κοίτα και dogsvoice και στη σελίδα του δήμου αθηνών ΕΔΩ που είναι οργανωμένες οι αγγελίες με αρκετα στοιχεία.

Και μια βόλτα ίσως απο καταφύγια?
Ευχαριστώ :)


Το σκυλάκι θα μένει σε μονοκατοικία στα νότια προάστια με κήπο. Δεν υπάρχουν παιδιά η αλλά ζώα (κάτι παπαγαλάκια έχει μόνο). Αρσενικό προτιμά.

Θα πάει από καταφύγια ναι, είναι στο πλάνο. Εντός αν υπάρξει κάποιος κεραυνοβόλος έρωτας νωρίτερα.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Με τέτοιες συνθηκες γαυγιζω και εγω :LOL:

απο φβ μου τράβηξε το μάτι και αυτο το τιγρε
Εφοσον δεν εχει κατι συγκεγκριμένο στο μυαλό, ας πάρει σβάρνα τις σελίδες , καποιο θα του τραβήξει παραπάνω το ενδιαφέρον .
 
Last edited:
  • Love
Reactions: HolywoodBrn


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Εμεις ψαχνουμε σπιτι για αυτα εδω τα δυο ( η εναν απο αυτα). Εχουν γεννηθει περιπου Μαιου '20
( τα βρηκαμε σε κακια κατασταση στο δρομο το καλοκαιρι) και ειναι γενικος καλα σκυλακια!
Αρσενικα και τα δυο.
Τσοπανο-Σεττερειδες!
Θα γινουν σχετκα μεγαλωσωμα - 27-30 κιλα.
Βρισκονται στο βολό- αλλα ερχονται και Αθηνα εαν υπαρχει ενδιαφερον.
Ειναι εντελως ανεκπαιδευτα-περιφερονται ελευθερα σε κτημα- δεν εχουν βαλει ουτε λουρι. Ειναι ωστοσο ευγενικα, παιχνιδιαρικα και καλου χαρακτηρα! Τα πανε καλα με ολα τα υπολοιπα μας σκυλια.
120704697_4744880245553080_2184451825780961215_n (1).jpg
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλησπέρα από Εύβοια, σου δείχνω τα αρσενικά μεγαλόσωμα κουτάβια μας, και πρώτο πρώτο την αδυναμία μου τον Κρόνο: Κρόνος - Σκύλοι προς Υιοθεσία - Dogs' Voice
Είναι 6 μηνών γύρω στα 18 κιλά και έχει μεγαλώσει με τη μαμά του στο καταφύγιο. Ήταν 8 αδέρφια κι ήμουν σίγουρη ότι θα φύγει πρώτος καθώς (στα μάτια μου τουλάχιστον) είναι ο πιο όμορφος αλλά τελικά έμεινε μόνος του (ως και η μαμά του υιοθετήθηκε!!!)
Βρίσκεται στο Αλιβέρι!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Μετά είναι αυτά τα 3 αγόρια στον Πύργο Κύμης, μόλις 3ων εβδομάδων (δεν είναι δηλαδή για άμεση υιοθεσία) η μαμά τους είναι τσοπάνα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3