Γαλλικά μπουλντογκ: πότε σηκώνουν τα αυτιά τους?


gallos

New Member
15 Μαρτίου 2009
3
0
μολις απέκτησα ενα γαλλικό μπουλντόγκ κουτάβι 2 μηνών και θαθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις στους πόσους μήνες σηκώνονται τα αυτιά τους...
 








Enzofrenchie

Member
1 Φεβρουαρίου 2019
6
0
27
Γεία σας έχω ενα γαλλικό 4 μηνών τώρα και το ενα αυτάκι είναι κάτω... μου είπαν οτι παίζει ρόλο το οτι βγάζει δόντια ... πότε τελειώνει αυτή η διαδικασία των δοντιών;;;
 


Dogo-21-

New Member
1 Φεβρουαρίου 2019
3
0
34
Γεία σας έχω ενα γαλλικό 4 μηνών τώρα και το ενα αυτάκι είναι κάτω... μου είπαν οτι παίζει ρόλο το οτι βγάζει δόντια ... πότε τελειώνει αυτή η διαδικασία των δοντιών;;;
Καλησπέρα! Έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα! Να σου κάνω μια ερώτηση! Από που το πήρες το κουταβάκι; Γιατί κ το δικό μου έχει ίδια ηλικία
 


Enzofrenchie

Member
1 Φεβρουαρίου 2019
6
0
27
Καλησπέρα! Έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα! Να σου κάνω μια ερώτηση! Από που το πήρες το κουταβάκι; Γιατί κ το δικό μου έχει ίδια ηλικία
Το πήρα απο εναν εκτροφέα στην θεσσαλονίκη
 


Enzofrenchie

Member
1 Φεβρουαρίου 2019
6
0
27
Καλησπέρα! Έχω ακριβός το ίδιο πρόβλημα! Να σου κάνω μια ερώτηση! Από που το πήρες το κουταβάκι; Γιατί κ το δικό μου έχει ίδια ηλικία
Εχεις φωτογραφεία;; Και τι είναι αρσενικό η θυλικό;
 


Dogo-21-

New Member
1 Φεβρουαρίου 2019
3
0
34








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Ξερεις το ονομα του εκτροφεα ;;
Εσύ βρε φίλη, δεν ξέρεις το όνομα του εκτροφέα σου;
Κι αφού το σκυλάκι έχει εκτροφέα [και pedigree εννοείται ε;] τον ρώτησες σχετικά με τον προβληματισμό σου; Και τι σου είπε;

@Dogo-21- καλό είναι, να μην ανταλλάσσετε τα προσωπικά σας στοιχεία δημόσια. Υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα, γι' αυτά τα θέματα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf