Γαλλικό μπουλντόκ


apasouka

New Member
27 Φεβρουαρίου 2011
1
0
ΠΑΙΔΙΑ,ΨΑΧΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΠΟΥΛΝΤΟΓΚ...ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΦΡΑΓΚΟ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΠΡΕΒΕΖΑ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Η ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ???????:confused:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ! :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Εγώ πάλι ξέρεις τι έχω πάθει; Θέλω σαν τρελλή ένα ολοκαίνουργιο RAV4 5πορτο. Εχω μεγάλο κόλλημα αλλά επίσης δεν παίζει φράγκο. Μήπως έχεις καμμιά καλή ιδέα; Για να μην σου πω, για την μονοκατοικία που ονειρεύομαι. Εκεί να δεις τρέλλα...
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Πολλη τρελα μαζευτηκε ρε παιδια!

Χωρις φραγκο καλε,τι θα κανεις το σκυλο;Τροφες;Ιατρικα;Ατυχηματα;

Αστο καλυτερα...

Μμ...σε αποπηραμε,ε;Ο σκυλος εχει εξοδα ολο το χρονο.Η τιμη αγορας του ειναι το λιγοτερο.Αν δεν εχεις,καλυτερα να περιμενεις να σπουδασεις,να βρεις δουλεια και μετα βλεπεις.Οι περισσοτεροι αυτο κανουμε.
 
Last edited:


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Γαλλικο τσαμπα δεν παιζει! Με τιποτα!
Και το φθηνο ειναι μεγαλο ρισκο!

Τα γαλλικα ειναι φυλη με παμπολλα προβληματα υγειας- και θελει πολυ μεγαλη προσοχη απο που θα το παρει κανεις.
Εφοσον δεν παιζει φραγκο- δεν νομιζω να φταει και το ζωακι, οταν δεν εχεις να πληροσεις τον κτνηνιατρο ( εγω τον περασμενο μηνα αφησα μια οχτακοσαρα- για εξετασεις, χειρουργειο, ακτινογραφιες για την μια μου σκυλα!!).
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Γαλλικο τσαμπα δεν παιζει! Με τιποτα!
Ναι,λεγε τετοια,να παρει αλλο που θα νομιζει οτι θα βρει φτηνο.:D

Κανενα σκυλι δεν ειναι τσαμπα τελικα.:nono:

Και τα αδεσποτα δεν εχουν εξοδα ως κοστος αγορας,αλλα εχουν την ιδια εξοδα με ολα τα υπολοιπα σκυλια που μπορει να ειναι ρατσας.
 


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
Αν ζοριζεσαι να το αγοράσεις τότε πως θα το συντηρείς?
Η αγορά για μένα είναι το μικρότερο ποσό που θα δώσεις. Για σκέψου τι χρήματα θα χρειαστείς μόνο για τα βασικά σε διάστημα 5-6 χρόνων...
 




msantas

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
170
0
37
Π.Φάληρο
Εγώ πάλι ξέρεις τι έχω πάθει; Θέλω σαν τρελλή ένα ολοκαίνουργιο RAV4 5πορτο. Εχω μεγάλο κόλλημα αλλά επίσης δεν παίζει φράγκο. Μήπως έχεις καμμιά καλή ιδέα; Για να μην σου πω, για την μονοκατοικία που ονειρεύομαι. Εκεί να δεις τρέλλα...
RAV4 ε?
Φτηνή είσαι!!!:p

Μονοκατοικία που???:cool:


Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες γαλλικό μπουλντόγκ όντας και φοιτήτρια εκτός ότι είναι απίθανο θα βρεις υγιές φτηνό,δεν θα μπορείς και να το συντηρείς μετά!

Έχει αρκετές κληρονομικές αρρώστιες γι' αυτό και στρεφόμαστε στους σωστούς εκτροφείς να "γλιτώσουμε" όσο το δυνατόν περισσότερες!!

Αν θες διάβασε το φόρουμ να μάθεις κάποια πράγματα για την ράτσα πρώτα!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3